Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 11:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje 
Autor Zpráva

Registrován: 13.2.12, 00:37
Příspěvky: 4
Příspěvek Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
Dobrý den,
Pomocí vaga jsem napojit dieslovou felicii, které svítí kontrolka ABS abych zjistil zda je problém v čidle nebo kde.Ale při pokusu o připojení k ŘJ abs (03) se nezdaří vagovi spojit s jednotkou.Načtu pouze palivové čerpadlo.Jediné zjištění, které mám je že při pokusu o spojení s abs začne něco potichu cvakat v palubní desce na straně řidiče.Nevíte někdo kde by mohl být problém že se semnou felda nechce bavit ??Pojistky v motorovém prostoru pro abs jsou OK.
Děkuji předem všem za všechny rady.


13.2.12, 00:47
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 13.2.12, 00:37
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
nikdo nic ?:D


14.2.12, 22:07
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
mě by zajímalo jak načteš palivové čerpadlo,

to umím jedině v knížce jak na to na sraně 129 miloš


15.2.12, 07:44
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
pokud se ti nedaří spojit se s adresou O3 co adresa píše přesně

je sníh, jed a dupni na brzdu propadá se pedál ???


15.2.12, 07:46
Profil

Registrován: 13.2.12, 00:37
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
Píše že se spojení nezdařilo... pedál se nepropadá.


15.2.12, 21:56
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
nemas ABS

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


16.2.12, 16:26
Profil ICQ

Registrován: 13.2.12, 00:37
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
abs tam je to by jinak nesvitila kontrolka abs a nebyly by na tom autě čidla abs...


17.2.12, 19:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
tak tam uz neni jednotka ABS...neresit, vyndej zarovku z kontrolky a jezdi, do 3 let to shnije a nebudes tohle muset resit :)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


17.2.12, 20:05
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.017s | 12 Queries | GZIP : Off ]