|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
| Autor |
Zpráva |
|
Tommaister
Registrován: 13.2.12, 00:37 Příspěvky: 4
|
 Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
Dobrý den, Pomocí vaga jsem napojit dieslovou felicii, které svítí kontrolka ABS abych zjistil zda je problém v čidle nebo kde.Ale při pokusu o připojení k ŘJ abs (03) se nezdaří vagovi spojit s jednotkou.Načtu pouze palivové čerpadlo.Jediné zjištění, které mám je že při pokusu o spojení s abs začne něco potichu cvakat v palubní desce na straně řidiče.Nevíte někdo kde by mohl být problém že se semnou felda nechce bavit ??Pojistky v motorovém prostoru pro abs jsou OK. Děkuji předem všem za všechny rady.
|
| 13.2.12, 00:47 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Tommaister
Registrován: 13.2.12, 00:37 Příspěvky: 4
|
 Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
nikdo nic ?:D
|
| 14.2.12, 22:07 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
mě by zajímalo jak načteš palivové čerpadlo,
to umím jedině v knížce jak na to na sraně 129 miloš
|
| 15.2.12, 07:44 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
pokud se ti nedaří spojit se s adresou O3 co adresa píše přesně
je sníh, jed a dupni na brzdu propadá se pedál ???
|
| 15.2.12, 07:46 |
|
 |
|
Tommaister
Registrován: 13.2.12, 00:37 Příspěvky: 4
|
 Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
Píše že se spojení nezdařilo... pedál se nepropadá.
|
| 15.2.12, 21:56 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
nemas ABS
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 16.2.12, 16:26 |
|
 |
|
Tommaister
Registrován: 13.2.12, 00:37 Příspěvky: 4
|
 Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
abs tam je to by jinak nesvitila kontrolka abs a nebyly by na tom autě čidla abs...
|
| 17.2.12, 19:39 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
tak tam uz neni jednotka ABS...neresit, vyndej zarovku z kontrolky a jezdi, do 3 let to shnije a nebudes tohle muset resit 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 17.2.12, 20:05 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|