| Autor |
Zpráva |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Vzít? Nevzít?
Tak se mi naskytla příležitost získat za přepis tuhle 105L/1984, pravé poloemko:
Je cosi jako vyvařená, ale dělal to tentýž člověk co Rejpájdku  takže otázkou jak je to qualitní, moc jsem to ještě nezkoumal.. Něco jsem na ní už udělal, už brzdí, svítí i jede  Stála asi 10let bez hnutí, má nové hadice, akumulátor, má KO výfuk i s potrubím. Technická propadla v roce 1996, emise tahle škodovka v životě nezažila
Jsem tak na vážkách jestli ji vzít či ne, další škodovku bych už asi neužil, maximálně než bude rejpájdka pojízdná. Potom by ovšem bylo co s ní dál, 3 škodovky mít nemůžu (leda by ta 3. byla veterán, a to tahle určitě není  ) a její prodejnost dále je diskutabilní.. Víc jak 5000kč bych za ní jistě nedostal, a náklady by byly přepis, technická emise evidenčka pojistka..  Asi by se mi to nevyplatilo. Nechcete ji tedy někdo jiný? Třeba Serifus by si jistě polepšil 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 8.2.08, 11:54 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Vzít? Nevzít?
Šemik píše: Tak se mi naskytla příležitost získat za přepis tuhle 105L/1984, pravé poloemko:   Je cosi jako vyvařená, ale dělal to tentýž člověk co Rejpájdku  takže otázkou jak je to qualitní, moc jsem to ještě nezkoumal.. Něco jsem na ní už udělal, už brzdí, svítí i jede  Stála asi 10let bez hnutí, má nové hadice, akumulátor, má KO výfuk i s potrubím. Technická propadla v roce 1996, emise tahle škodovka v životě nezažila Jsem tak na vážkách jestli ji vzít či ne, další škodovku bych už asi neužil, maximálně než bude rejpájdka pojízdná. Potom by ovšem bylo co s ní dál, 3 škodovky mít nemůžu (leda by ta 3. byla veterán, a to tahle určitě není  ) a její prodejnost dále je diskutabilní.. Víc jak 5000kč bych za ní jistě nedostal, a náklady by byly přepis, technická emise evidenčka pojistka..  Asi by se mi to nevyplatilo. Nechcete ji tedy někdo jiný? Třeba Serifus by si jistě polepšil 
pokrosit očesat a do šrotu u nás ti dají prachy mínus 500 za doklad o likvidaci miloš
|
| 8.2.08, 12:02 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
 Re: Vzít? Nevzít?
slovacek.milos píše: pokrosit očesat a do šrotu u nás ti dají prachy mínus 500 za doklad o likvidaci miloš
Tak to neni akce pro Semika, on ma k autum silny citovy vztah 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 8.2.08, 12:40 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
šemíku k té terminologii...co to znamená poloemko? mi to připadá jako emko...co to má a nemá z emka, to má úzký nápravy? pouč mě ať se taky něco přiučím  ...
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 8.2.08, 12:45 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Světla.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 8.2.08, 12:48 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 8.2.08, 12:59 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
do r.86 myslíš ovály na 120?
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 8.2.08, 13:12 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
MATTESS píše: do r.86 myslíš ovály na 120?
jo, jakože "oválama"myslím ty světla co má tahle škodovka, dle šemíka "poloemko"...kámoš měl 86 105L s těmadle a já mám 87 120L a tam jak vidíš už jsou z fabriky tvarový...jenom masku mám 136 protože tu tata jednou rozbil o oj vozíku a jinou nesehnal:oops: ...
jinak bych se asi snažil spíš ji někomu dohodit, taky mám tenhle komplex, že je mi toho stroje líto a nejradši si ho vzal, ale to se nedá nic dělat, život je krutej a ty finance co bys do toho vrazil by ti zase jinde chyběly...leda si ji nechat jako "uloženku", teda pokud je na ni místo...ale zase pojistka...jedině depozit a na technickou pak "tajně" bez značek nebo na podvalu...
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
Naposledy upravil CROWACK dne 8.2.08, 13:20, celkově upraveno 1
|
| 8.2.08, 13:16 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
ale na 105 se dávali i po 86
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 8.2.08, 13:17 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Rozdily jsou i v motoru, pokud se dostavi Bukaj tak nam to ozrejmi 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 8.2.08, 13:19 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Matthes píše: Rozdily jsou i v motoru, pokud se dostavi Bukaj tak nam to ozrejmi 
to mi zajímá. Žil jsem v domnění, že ovály se dávaly i na první 120 (ještě s maticí, bez otvorů v čele...) a pak s nástupen hřebenu už měly 120 tvarový a 105 ovály.
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 8.2.08, 13:24 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
MATTESS píše: to mi zajímá. Žil jsem v domnění, že ovály se dávaly i na první 120 (ještě s maticí, bez otvorů v čele...) a pak s nástupen hřebenu už měly 120 tvarový a 105 ovály.
Ano, dávaly, ale ne na první 120, bylo to později.
|
| 8.2.08, 13:29 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
myslel jsem ovály na první 120 M (alespoň to tak měl kamarád)
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 8.2.08, 13:33 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
MATTESS píše: myslel jsem ovály na první 120 M (alespoň to tak měl kamarád)
Tak to jo.
|
| 8.2.08, 13:59 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
tak vzit a znacky juchu do deposita a skodovku uchu do garaze.
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 8.2.08, 15:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|