Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Vzít? Nevzít? 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Vzít? Nevzít?
Tak se mi naskytla příležitost získat za přepis tuhle 105L/1984, pravé poloemko:

Obrázek

Obrázek

Je cosi jako vyvařená, ale dělal to tentýž člověk co Rejpájdku :evil: takže otázkou jak je to qualitní, moc jsem to ještě nezkoumal.. Něco jsem na ní už udělal, už brzdí, svítí i jede :) Stála asi 10let bez hnutí, má nové hadice, akumulátor, má KO výfuk i s potrubím. Technická propadla v roce 1996, emise tahle škodovka v životě nezažila :)

Jsem tak na vážkách jestli ji vzít či ne, další škodovku bych už asi neužil, maximálně než bude rejpájdka pojízdná. Potom by ovšem bylo co s ní dál, 3 škodovky mít nemůžu (leda by ta 3. byla veterán, a to tahle určitě není :lol:) a její prodejnost dále je diskutabilní.. Víc jak 5000kč bych za ní jistě nedostal, a náklady by byly přepis, technická emise evidenčka pojistka.. :roll: Asi by se mi to nevyplatilo. Nechcete ji tedy někdo jiný? Třeba Serifus by si jistě polepšil :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


8.2.08, 11:54
Profil
Příspěvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Vzít? Nevzít?
Šemik píše:
Tak se mi naskytla příležitost získat za přepis tuhle 105L/1984, pravé poloemko:

Obrázek

Obrázek

Je cosi jako vyvařená, ale dělal to tentýž člověk co Rejpájdku :evil: takže otázkou jak je to qualitní, moc jsem to ještě nezkoumal.. Něco jsem na ní už udělal, už brzdí, svítí i jede :) Stála asi 10let bez hnutí, má nové hadice, akumulátor, má KO výfuk i s potrubím. Technická propadla v roce 1996, emise tahle škodovka v životě nezažila :)

Jsem tak na vážkách jestli ji vzít či ne, další škodovku bych už asi neužil, maximálně než bude rejpájdka pojízdná. Potom by ovšem bylo co s ní dál, 3 škodovky mít nemůžu (leda by ta 3. byla veterán, a to tahle určitě není :lol:) a její prodejnost dále je diskutabilní.. Víc jak 5000kč bych za ní jistě nedostal, a náklady by byly přepis, technická emise evidenčka pojistka.. :roll: Asi by se mi to nevyplatilo. Nechcete ji tedy někdo jiný? Třeba Serifus by si jistě polepšil :wink:


pokrosit očesat a do šrotu u nás ti dají prachy mínus 500 za doklad o likvidaci miloš


8.2.08, 12:02
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek Re: Vzít? Nevzít?
slovacek.milos píše:
pokrosit očesat a do šrotu u nás ti dají prachy mínus 500 za doklad o likvidaci miloš



Tak to neni akce pro Semika, on ma k autum silny citovy vztah :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


8.2.08, 12:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
šemíku k té terminologii...co to znamená poloemko? mi to připadá jako emko...co to má a nemá z emka, to má úzký nápravy? pouč mě ať se taky něco přiučím :lol: ...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


8.2.08, 12:45
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Světla.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


8.2.08, 12:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
Martin píše:
Světla.

tak oválný světlomety se dávaly až do roku 86 tuším...to sou dva roky ne? já tyhle káry považuju za čistokervný M I...a s tvarovejma MII :lol:
to je teda terminologie... :lol: :lol: :lol:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


8.2.08, 12:59
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
do r.86 myslíš ovály na 120?

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


8.2.08, 13:12
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
MATTESS píše:
do r.86 myslíš ovály na 120?

jo, jakože "oválama"myslím ty světla co má tahle škodovka, dle šemíka "poloemko"...kámoš měl 86 105L s těmadle a já mám 87 120L a tam jak vidíš už jsou z fabriky tvarový...jenom masku mám 136 protože tu tata jednou rozbil o oj vozíku a jinou nesehnal:oops: ...
jinak bych se asi snažil spíš ji někomu dohodit, taky mám tenhle komplex, že je mi toho stroje líto a nejradši si ho vzal, ale to se nedá nic dělat, život je krutej a ty finance co bys do toho vrazil by ti zase jinde chyběly...leda si ji nechat jako "uloženku", teda pokud je na ni místo...ale zase pojistka...jedině depozit a na technickou pak "tajně" bez značek nebo na podvalu...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


Naposledy upravil CROWACK dne 8.2.08, 13:20, celkově upraveno 1



8.2.08, 13:16
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
ale na 105 se dávali i po 86

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


8.2.08, 13:17
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Rozdily jsou i v motoru, pokud se dostavi Bukaj tak nam to ozrejmi :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


8.2.08, 13:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
Matthes píše:
Rozdily jsou i v motoru, pokud se dostavi Bukaj tak nam to ozrejmi :)

to mi zajímá. Žil jsem v domnění, že ovály se dávaly i na první 120 (ještě s maticí, bez otvorů v čele...) a pak s nástupen hřebenu už měly 120 tvarový a 105 ovály.

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


8.2.08, 13:24
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
MATTESS píše:
to mi zajímá. Žil jsem v domnění, že ovály se dávaly i na první 120 (ještě s maticí, bez otvorů v čele...) a pak s nástupen hřebenu už měly 120 tvarový a 105 ovály.


Ano, dávaly, ale ne na první 120, bylo to později.


8.2.08, 13:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
myslel jsem ovály na první 120 M (alespoň to tak měl kamarád)

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


8.2.08, 13:33
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
MATTESS píše:
myslel jsem ovály na první 120 M (alespoň to tak měl kamarád)


Tak to jo.


8.2.08, 13:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
tak vzit a znacky juchu do deposita a skodovku uchu do garaze.

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


8.2.08, 15:12
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 11 Queries | GZIP : Off ]