Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 00:52



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Lista na Felicii nehaze jiskru 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Lista na Felicii nehaze jiskru
Mam problem na Felicii 1.3MPI. Svicky v liste nehazou zadnou jiskru a pamet zavad ridici jednotky je prazdna. Zkousel jsem i druhou listu a jine svicky, ale jiskra zadna.
Ridici jednotka je schopna zjistit jen odpojeny potenciometr skrtici klapky, cidlo na termostatu a cidlo podtlaku na sacim potrubi. Kdyz odpojim cokoliv dalsiho, tak to jednotka ignoruje a pamet zavad je prazdna.

Muze byt vadna jednotka? Co se s tim da jeste udelat?

Diky za odpoved


1.9.06, 11:55
Profil
Pspvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
nevim jak je to u feliny ale u 742 je cívka a ta když odejde tak auto prostě nehodí jiskru

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


1.9.06, 12:41
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Mozno snimac otacok motora. Ak ten nefunguje, riadiaca jednotka si mysli ze motor stoji. A ten snimac sa dost kazi (ovela viac nez riadiaca jednotka). Je namontovany zhora na prevodovke hned vedla motora.


1.9.06, 14:47
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Peter50kw píše:
Mozno snimac otacok motora. Ak ten nefunguje, riadiaca jednotka si mysli ze motor stoji. A ten snimac sa dost kazi (ovela viac nez riadiaca jednotka). Je namontovany zhora na prevodovke hned vedla motora.



Ten jsem menil a situace je stale stejna...


1.9.06, 15:07
Profil

Příspěvky: 19
Příspěvek 
Ahoj, před časem jsem zkoušel komunikaci jen tak s řídící jednotkou na stole a 100% si pamatuji, že v závadách byla ještě lambda sonda, takže tím čidlem otáček to nebude (pokud jsi ji zkoušel odpojit a nic). Zkusil bych změřit napájecí napětí na odpovídajících pinech řídící jednotky. Závada vznikla jen tak z ničeho nic, vše fungovalo OK a najednou nic, nebo tomu bylo nějak pomoženo ?
Michal


1.9.06, 16:23
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Jak zavada vznikla netusim, takto se ke me dostala. Ale pry uz byla v servisu Skoda, tam zinkasovali penize a vratili ji zpet, ze netusi v cem je problem.

V brzke dobe se ke me dostane nahradni ridici jednotka. Jen by me tedy zajimalo, jak probiha jeji prizpusobeni. Akorat vim o teto moznosti co je ve VAG-COM, ale nemam tuseni, jak to probiha, mate tu s tim nekdo zkusenosti?


1.9.06, 19:51
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 436
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek 
aby to nakonec nebyla nějaká volovina-např. konektor ,nebo uklepanej káblík ve svazku.

_________________
Felicia 1999 50kw
NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY


2.9.06, 16:13
Profil

Příspěvky: 40
Bydliště: Brno
Příspěvek RE
Začni od začátku. Nejpravděpodobnější je vadný kabel nebo cívka. MOdli se za kabel. Cívka je drahá. Cca 2000Kč.Mně už taky odešla. Jel jsem a najednou to zdechlo.

_________________
Škoda Felicie 1.3L GLX 50kW 94'


3.9.06, 11:13
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz