Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26.10.24, 12:30



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 dvojvláknovky na Favo 
Autor Zpráva
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
no přilep, mě zajímá co z toho je vidět


10.5.08, 14:30
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Dezertér
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12399
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
No ve dne a v odlesku okna ho**o...

Foto:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


10.5.08, 15:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
jo ty máš takovýhle, tak to asi pude, představoval jsem si nalepovací na okno, jak by svítilo do luftu a ne na řdiiče za tebou, muselo by se sehnat z nějakýho auta s podobným sklonem, třeba s feldy by ti nešlo, svítilo by moc nahoru. Ale na tohle provedení brzdovýho jsem uplně zapomněl


10.5.08, 15:07
Profil ICQ
Dezertér
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12399
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
Vít píše:
jo ty máš takovýhle, tak to asi pude, představoval jsem si nalepovací na okno, jak by svítilo do luftu a ne na řdiiče za tebou, muselo by se sehnat z nějakýho auta s podobným sklonem, třeba s feldy by ti nešlo, svítilo by moc nahoru. Ale na tohle provedení brzdovýho jsem uplně zapomněl


Tak to jo potom... 8) 8) 8)

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


10.5.08, 15:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 205
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
michalkatka píše:
dvojvláknovky na Favo :?:

alebo sa nejako zbaviť tých svietiacich štvorčekov :?:

nejaké námety, nápady, odkazy, fotky :?:


Asik te zklamu, ale kdysik jsem to na otcovo favo chtel udelat.

Ta trojuhelnikova deska ve ktere jsou zarovky jde predela, musi se natahat jinak elektrina a nejlepe pajet na kontakty zarovky kabliky. ale pak to funguje plug and play do toho konektoru.

problem 2... zarovka v obrysovce se musi trochu vic "utopit", jinak se dotyka toho cerveneho plastu a hrozilo by popaleni svetla. Trocha epoxidu a zarovku jsem dostal nize a uz se nedotykala. (obe zarovky - v byvalem brzdovem a byvalem obrysovem nyni musi byt stejne vysoko).

Byla to sice dupacka ale strasne sem se tesil na efekt, pozdeji jsem chtel pridat jeste 2vlakna i do mlhovek.....
Nasadil jsem zarovky, cvakl desku do konektoru a zasunul do svetla....

Problem asi cislo 10 a TEN NEJVETSI.....
Skoda 120 ma paraboly v obou svetlech, jak v brzde tak v obrysu STEJNE, identicke a proto na 120ce jdou udelat krasne 2-vlakna

coz ovsem NEPLATI o favoritu!!!! favo ma obsolutne jine paraboly, obrysova je mělčí, brzdova o dost hrubší, jazda ma jine brouseni kryciho skla, obrysovka ma navic jeste v sobe odrazku pres kterou jaksi sviti zarovka. Mno, ikdyz svitily jen parkovacky, pri pohledu na zadek favorita NESVITILY 2-vlakna, ale byvala brzdova cast svitila o dost silneji nez byvala obrysova cast, to same i pri seslapnuti brzdy.
Proste....SPOUSTA PRACE A VYMYSLENI, HODNE OCEKAVANI A TOTALNE NAHOVNO- kazda parabola odrazi jinak svetlo z jedne a te same zarovky a vysledek je totalne zavrzenihodny.

ALE JESTLI PORAD CHCES, PODIVEJ SE PORADNE NA TY PARABOLY, NEJLEPE NA VYTAZENEM SVETLE A PAK SMELE DO TOHO. Pisu ti to jen at se treba vyhnes stejnemu zklamani jako kdysi ja, ale pokud do toho jdes, klidne si to vyzkousej, je to celkem sranda :-)

_________________
Vsechny správné vozy mají motor na té správné straně....ferrari,porsche, lambo...a 742 :-)


17.5.08, 01:33
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
LiMaK píše:
michalkatka píše:
dvojvláknovky na Favo :?:

alebo sa nejako zbaviť tých svietiacich štvorčekov :?:

nejaké námety, nápady, odkazy, fotky :?:


Asik te zklamu, ale kdysik jsem to na otcovo favo chtel udelat.

Ta trojuhelnikova deska ve ktere jsou zarovky jde predela, musi se natahat jinak elektrina a nejlepe pajet na kontakty zarovky kabliky. ale pak to funguje plug and play do toho konektoru.

problem 2... zarovka v obrysovce se musi trochu vic "utopit", jinak se dotyka toho cerveneho plastu a hrozilo by popaleni svetla. Trocha epoxidu a zarovku jsem dostal nize a uz se nedotykala. (obe zarovky - v byvalem brzdovem a byvalem obrysovem nyni musi byt stejne vysoko).

Byla to sice dupacka ale strasne sem se tesil na efekt, pozdeji jsem chtel pridat jeste 2vlakna i do mlhovek.....
Nasadil jsem zarovky, cvakl desku do konektoru a zasunul do svetla....

Problem asi cislo 10 a TEN NEJVETSI.....
Skoda 120 ma paraboly v obou svetlech, jak v brzde tak v obrysu STEJNE, identicke a proto na 120ce jdou udelat krasne 2-vlakna

coz ovsem NEPLATI o favoritu!!!! favo ma obsolutne jine paraboly, obrysova je mělčí, brzdova o dost hrubší, jazda ma jine brouseni kryciho skla, obrysovka ma navic jeste v sobe odrazku pres kterou jaksi sviti zarovka. Mno, ikdyz svitily jen parkovacky, pri pohledu na zadek favorita NESVITILY 2-vlakna, ale byvala brzdova cast svitila o dost silneji nez byvala obrysova cast, to same i pri seslapnuti brzdy.
Proste....SPOUSTA PRACE A VYMYSLENI, HODNE OCEKAVANI A TOTALNE NAHOVNO- kazda parabola odrazi jinak svetlo z jedne a te same zarovky a vysledek je totalne zavrzenihodny.

ALE JESTLI PORAD CHCES, PODIVEJ SE PORADNE NA TY PARABOLY, NEJLEPE NA VYTAZENEM SVETLE A PAK SMELE DO TOHO. Pisu ti to jen at se treba vyhnes stejnemu zklamani jako kdysi ja, ale pokud do toho jdes, klidne si to vyzkousej, je to celkem sranda :-)


zaujímavé postrehy, dik...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


17.5.08, 11:37
Profil
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 116
Bydliště: Zelená (kousek od Chomutova)
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
Smazána zbytečná citace (Nep)

Zdravím tak už sem to na Fávu viděl a je to ,,HROZNÝ´´ , když zapneš obrysovky a svítí ti to i u brzdovejch tak je to o víc výrazné než ty klasické obrysovky s odrazkou.

_________________
Škoda Favorit 136L-skoro LS :D,r.v. srpen 1990, LPG, 46kW, tažný, origo spojlery :) , šíbr, hagusy


17.5.08, 17:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 180
Bydliště: Ostrava - Uherský Brod
Příspěvek Re:
michalkatka píše:
Vít píše:
taky jsem nad tím uvažoval, a podle mě je to realizovatlené jen velmi těžko. Musela by se přepracovat celá deska, co v ní jsou žárovky. Neumím si tu realizaci představit


to by mi nevadilo, tých mám náhradných dosť, skúsim doma niečo povymýšľať...


A nemáš nějakou desku navíc i pro mě?? :D Mě ta moje občas blbne[asi studené spoje] a tak bych si ji zkusil poopravit :) at nerypu do te svoji.. vypadávaj mi totiž jen samé zbytečnosti, ale i tak to otravuje... [hodiny, kontrolky, palubovka atd.] dík

_________________
Přikoupím koně...


7.5.12, 22:04
Profil ICQ

Příspěvky: 756
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
Jaguar92
Zkus se kouknout na datum příspěvku na který reaguješ. Po čtyřech letech už asi bude všechno jinak. A jak to tak vypadá, tak jeden o koze a druhý o voze. Že ty máš zájem spíš o pojistkovku, než o zadní světla?


8.5.12, 11:16
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
:lol: :lol: :lol:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


8.5.12, 18:42
Profil

Příspěvky: 14787
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
To je tak, když někdo čte poslední dva slova. :D

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


11.6.12, 15:20
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1674
Bydliště: Olomoucký kraj - Mírov
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
Bych tam raději prdnul výkonovou LED diodu a ta svítí více než nějaká 21 W žárovka. Bez práce, lepší účinek a spotřeba zanedbatelná.

_________________
Škoda Favorit ELTRA 151 L PICK-UP
Elektromobil. Rok výroby: 1992.
Pohon: Trakční baterie. Napětí: 84 V. Kapacita: 180 Ah (C5).
Výkon: 15,4 kW. Max. rychlost: 80 km/hod. Dojezd: Podle terénu, max. 80 km.
Spotřeba: 20 až 25 kWh/100 km.


25.11.12, 18:24
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
zasa niekto reaguje na veľmi starú tému...

ale k tým LED-kám - ano svieti dobre, ale nakoľko je to smerový zdroj svetla potom to vyzerá veľmi divne...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


26.11.12, 13:16
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1674
Bydliště: Olomoucký kraj - Mírov
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
Směrové? Teď už mají LED diody 180° a LED žárovky 360° a není to vůbec vidět, mám vyzkoušeno.

_________________
Škoda Favorit ELTRA 151 L PICK-UP
Elektromobil. Rok výroby: 1992.
Pohon: Trakční baterie. Napětí: 84 V. Kapacita: 180 Ah (C5).
Výkon: 15,4 kW. Max. rychlost: 80 km/hod. Dojezd: Podle terénu, max. 80 km.
Spotřeba: 20 až 25 kWh/100 km.


26.11.12, 16:33
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10229
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: dvojvláknovky na Favo
Těch 360 bych chtěl teda vidět.
O vykradeném spektru radši ani nemluvit...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


26.11.12, 18:08
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz