Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 00:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Startér umřel... 
Autor Zpráva

Příspěvky: 105
Bydliště: Veselí nad Moravou
Příspěvek 
tak je v autě, startuje jak divý, ALE něco tam cinká, asi to budou úlomky předešlého pastorku, ale nějak se mě to nezdá, dělá to při akceleraci a pak nepravidelně pořád... nechce se mě půlit motor přemýšlel jsem že bych to nějak přes díru startéru vysál!?!

_________________
Favorit LPG


12.9.06, 19:16
Profil
Pspvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Dom píše:
tak je v autě, startuje jak divý, ALE něco tam cinká, asi to budou úlomky předešlého pastorku, ale nějak se mě to nezdá, dělá to při akceleraci a pak nepravidelně pořád... nechce se mě půlit motor přemýšlel jsem že bych to nějak přes díru startéru vysál!?!


asi to nepomůže ale zkus dát na provázek malej magnet ale fakt pevně a dod ho tam teda lepší by byl drát

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


12.9.06, 19:20
Profil ICQ

Příspěvky: 105
Bydliště: Veselí nad Moravou
Příspěvek 
Sadra17 píše:
asi to nepomůže ale zkus dát na provázek malej magnet ale fakt pevně a dod ho tam teda lepší by byl drát

dík za inteligentní příspěvek :!:

_________________
Favorit LPG


12.9.06, 19:27
Profil

Příspěvky: 105
Bydliště: Veselí nad Moravou
Příspěvek 
bohužel kauzu "STARTÉR" musím znovu otevřít ..no prostě stojím u supermarketu a chcu nastartovat a .... nic, žádný zvuk, nic.. tak to udělám třikrát a naráz se protočí a už je to vpoho... tak to chcípnu a zkusím znovu a naskočí jakoby nic.. jsem zoufalí a bojím se kde mě to nechá viset... (asi jsem měl poslechnout tebe Miloši ze Strážnice!) ale setrvák jsem zkontroloval přes to víko zespod motoru a nebyly tam vymlácené zuby.... tak nevím...

_________________
Favorit LPG


14.9.06, 19:26
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Asi budeš muset půlit motor, neni to zase tak těžký...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


14.9.06, 19:55
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Asi budeš muset půlit motor, neni to zase tak těžký, já na to jdu příští týden kvůli spojce...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


14.9.06, 19:55
Profil ICQ

Příspěvky: 105
Bydliště: Veselí nad Moravou
Příspěvek 
Nepér píše:
Asi budeš muset půlit motor, neni to zase tak těžký, já na to jdu příští týden kvůli spojce...

..ale proč?? co musím udělat? věnec? to by přece spíš přeskakovalo a chrastilo jak by to šlo přes ty špatné zuby???

_________________
Favorit LPG


14.9.06, 21:37
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Bože, vyber ten štartér a pozorne prehliadni zuby na venci...nejde len o to, či sú dostatočne vysoké , ale aj o to, či majú správny profil...keď tak si zájdi do mototechny, riadne si prezri nový veniec a porovnaj si zuby...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


14.9.06, 22:30
Profil

Příspěvky: 105
Bydliště: Veselí nad Moravou
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
zkus než ho tam dáš prokontrolovat zuby na věncovém kole, zub nesmí být snížený, nebo ohlý, dělám to profi a před mnoha lety jsem se párkrát spálil tak při této závadě dělám i věnec a je to stopro jinak je pošlu jinam jsou to jen obavy z reklamace a pak jdu do mínusu, nechci ti radit jen ti popisuji moje zkušenosti miloš

a je to tady!!! ve středu jsem měl jet s kámošema pro Peugeot 206 CC do Prahy a startér se zahryzl do ozubeného věnce a konec! jak jsem ho páčil ven za cívku, utrhl jsem jí kontakty, takže musím koupit celý startér (oprava se nevyplatí) a koupím už ten z feliny.. a teď už vyměním aj ten věnec :oops: :oops: :oops:
PS: do Prahy jsme přece jenom odjely => bez startéru :lol: každá zastávka znamenala roztlačit auto!!! :D :wink:

_________________
Favorit LPG


6.10.06, 11:53
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
kup si z felicie1,3, mě stál 800kč, zkoušel jsem si ho hned na autě :D

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


6.10.06, 13:22
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz