Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 04:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Vyfuk uni. 
Autor Zpráva

Příspěvky: 52
Bydliště: Puchov, SK
Příspěvek Vyfuk uni.
Zdravim, nemate niekto skusenosti s pouzitim nejakeho univerzalneho koncovehoho tlmica vyfuku na skodu (105-136). Jedna sa mi hlavne o hladinu hluku (nechcem aby bola prilis vysoka), kedze u modernych aut je vyfukova sust. zlozena z viacerych casti. Neviem ako by to bolo pri pouziti iba koncoveho uni vyfuku. Proste ak to niekto mate, alebo ste mali tak budem rad ked napisete svoje nazory. Vdaka.


23.10.06, 07:08
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 203
Bydliště: Horní Pěna
Příspěvek 
Myslím, že jakákoliv úprava výfuku je proti pravidlům a dneska už za to můžou být i body. Každopádně hluk ve škodovce je asi věčný problém, takový boj s větrnými mlýny.

Zkus prohlídnout všechny spoje u motoru, silentbloky atd., za sedačky se dá vložit ještě kus polystyrenu nebo molitan. Když se pak na autě nic neviklá, všechno je bez předpětí, pevně uchycené, je hluk rázem menší.

A co se výfuku týče, když už nový, tak pořádný (Bosal, Walker, Tyll). Neprorezne tak snadno a udrží rachot v sobě.

_________________
Mazda 323, červená


23.10.06, 08:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 52
Bydliště: Puchov, SK
Příspěvek 
Nemam problem z hlukom v aute, vsetko je porobene a auto ide zo seriovym vyfukom super ticho (na skodovku). Chcem kupit nejaky sportovy vyfuk tak som chcel nejake rady.


23.10.06, 08:50
Profil

Příspěvky: 203
Bydliště: Horní Pěna
Příspěvek 
Aha, tak to jo. V tom případě nemůžu sloužit, snad jen poslat návod na výrobu originálního váfuku L/A (příčák), jestli ho ještě mám. Ale byl někde i ke stažení, dokonce myslím i na TechWebu.

_________________
Mazda 323, červená


23.10.06, 11:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 52
Bydliště: Puchov, SK
Příspěvek 
Ked pre mna je jednoduchsie kupit nejaky uni vyfuk, zvody uz mam.


23.10.06, 12:58
Profil

Příspěvky: 74
Bydliště: Jindřichův Hradec
Příspěvek 
No hlavně dej bacha at nekoupíš nákej Uni pruchozí bez přepážek. Bylo by to o uši a asi i o zmaření motoru. Jako já jsem si koupil nerez od Anticoru. Jenže je to jen pruchozí a bál sem se o zkurvení ventilů kvuli malýmu odporu tlumiče, tak sem ho radši prodal a koupim příčnák.Co vim tak s těch levnějších maj přepážky KM sporty. Ceny asi od 2200kč. Nemám ale zkušenosti a jsou to polský vejfuky. Někdo chválí jinej nadáva. Mrkni třeba sem. http://www.tuningshop.cz/Vyfuky-a-konco ... d1492.html


23.10.06, 23:30
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz