Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 12:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Favorit 136LS 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek Favorit 136LS
Zatím je to spíš otázka než opravdová nabídka... - proto Ostatní
Kolik byste řekli,že je adekvátní částka, za kterou by se dal prodat Favorit 136LS z roku 1990 ( motor 781.136 - 46kW)? Auto je na svůj věk myslím si zachovalá, najeto 48 000km, rez minimální, udržované - opravy prahů, blatníků, pátých dveří -, vážněji nebourané - největší bouračka byla na parkovišti, kdy se čelně střetnul s bokem projíždejícího auta, když se chtělo zaparkovat - oprava světlometů plus uchycení blatníků / bylo to v rychlosti plus minus nula nula nic /, sady zimních a letních pneu... ještě něco vás napadá, co by bylo třeba vědět?
Díky za návrhy...


19.11.06, 21:42
Profil
Pspvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
foto by pomohlo ale s timhle bych po 20 nešel :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


19.11.06, 21:49
Profil ICQ
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
Sadra17 píše:
foto by pomohlo ale s timhle bych po 20 nešel :wink:


co blaznis? podla mna sa najde taky co by to za 30 zobral. 48 tis km? .... :)
ked su v poho tlaky, nepapa olej, nehrdzavie, riadenie ok, prevodovka ok, tak v poho si myslim.

Inac napr. za kolko by si predal moje favo? :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


19.11.06, 21:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Foto si lze domyslet - nápověda: Pastelově zelená, střešní okno, zadní stěrač, světle béžový sedačky s plnejma opěrkama hlavy, zadní "spoiler" - takováta plastová věc, co je na pátejch dveřích ;-)), a maska je taková ta starší, černej plast - tři vodorovný lišty, znak uprostřed, ale ne ten "normální", ale ovál s nápisem škoda vyvedeným "ručním " písmem a vavřínem po obvodu :-)) ( http://www.skoda.ee/fx/firmast/logod.gif to v pravo nahoře )... stříbřený disky. Dobrá fotka? :-))))))

Ještě mi napadlo, že je tam měněnej startér myslím, ale tím si stopro jistej nejsem, musel bych se zeptat...ale byl s ním nějakej problém a už není, tak myslím, že se měnil... :-/ plus něco vyměněnejch palivovejch hadiček ;-)))

O tlacích toho mnoho nevím, ale myslím si, že je to všechno v pohodě, nesvítěj kontrolky a všechno je v pohodě.Řízení bylo před pár lety na geometrii, kde se spravilo docela kompletně, což neznamená, že teď už není zase trochu rozházený, ale mělo by to bejt v klidu, jinak převodovka by taky měla bejt v pořádku - nikdy jsem ji moc nezkoumal, ale taky mi netrápí nijak extra na to, jak je to starý... jenom to, že jednička a dvojka jdou za jízdy hůř zařadit. S tou rzí to je jak povídám. Není bez vady, ale není to nic extrémního - myslím si, že na svůj věk je rezavý málo :-)) . Jediný, co by to chtělo docela nutně, je nastříkat spodek.

No jo no, 30... a řekneš mi, kde takovýho najdu? :-)))


Naposledy upravil Warman dne 19.11.06, 22:04, celkově upraveno 1



19.11.06, 22:00
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
i 30 bych řek že by bylo možná málo

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


19.11.06, 22:03
Profil ICQ
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
to Sadra17: :D

tak ked to ma siber, novy starter, tak 35tis :lol: :lol:

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


19.11.06, 22:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
právě dneska lidi koukaj na to že je to "jenom favorit" a na stav už se nepodívaj :evil:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


19.11.06, 22:07
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Zas až tak bych to nepřeháněl...a taky ... kdo koupí 16 roků starý auto?? I když je to podle mýho názoru jedna z největších chloub automobilky s okřídleným šípem ve znaku... Povídám, kdo by dal 30, toho bych i odvezl domů ;-)))


19.11.06, 22:09
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
Warman píše:
Foto si lze domyslet - nápověda: Pastelově zelená, střešní okno, zadní stěrač, světle béžový sedačky s plnejma opěrkama hlavy, zadní "spoiler" - takováta plastová věc, co je na pátejch dveřích ;-)), a maska je taková ta starší, černej plast - tři vodorovný lišty, znak uprostřed, ale ne ten "normální", ale ovál s nápisem škoda vyvedeným "ručním " písmem a vavřínem po obvodu :-)) ( http://www.skoda.ee/fx/firmast/logod.gif to v pravo nahoře )... stříbřený disky. Dobrá fotka? :-))))))

Ještě mi napadlo, že je tam měněnej startér myslím, ale tím si stopro jistej nejsem, musel bych se zeptat...ale byl s ním nějakej problém a už není, tak myslím, že se měnil... :-/ plus něco vyměněnejch palivovejch hadiček ;-)))

O tlacích toho mnoho nevím, ale myslím si, že je to všechno v pohodě, nesvítěj kontrolky a všechno je v pohodě.Řízení bylo před pár lety na geometrii, kde se spravilo docela kompletně, což neznamená, že teď už není zase trochu rozházený, ale mělo by to bejt v klidu, jinak převodovka by taky měla bejt v pořádku - nikdy jsem ji moc nezkoumal, ale taky mi netrápí nijak extra na to, jak je to starý... jenom to, že jednička a dvojka jdou za jízdy hůř zařadit. S tou rzí to je jak povídám. Není bez vady, ale není to nic extrémního - myslím si, že na svůj věk je rezavý málo :-)) . Jediný, co by to chtělo docela nutně, je nastříkat spodek.

No jo no, 30... a řekneš mi, kde takovýho najdu? :-)))


daj si inzerát a uvidis. jeden moj kamos kupil za 60tis SK jednotkoveho golfa 197*, 1,6D.... takze su vselijaki blazni :lol: :lol: zalezi od toho ci sa kupujuci rozumie do aut. vela ludom zalezi na tom aby to dobre vyzeralo. ale stokrat lepsie je auto trochu doskrabane s flakatymi sedackami ale motorom v super stave. ti co sa rozumeju, vedia ocenit dobry technicky stav...
to je moj nazor

:)

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


19.11.06, 22:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 524
Bydliště: Orlová
Příspěvek 
To mě taky dokáže vytočit, když někdo řekne "to je jenom favorit", :evil: ale už nikdo nevidí že kolikrát (ten jenom favorit) je v daleko lepším stavu než třeba fábie. Nic proti fábii, jen dávám příklad. :)

_________________
Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993


19.11.06, 22:12
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Máte recht... lidi jsou podivní v tomhle... A já bych proti těm fábiím i něco měl, ale to je fuk ;-))

No, po pravdě jsme mně dodali trochu víc sebevědomí a odvahy, ale stejně nějak pořád nevím, komu... respektive, kde nabízet ;-)) Ale tak jako...povídám, je to taková spíš hypotéza...

Ale po pravdě bych tohle moc nečekal...


19.11.06, 22:21
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
Kikan píše:
To mě taky dokáže vytočit, když někdo řekne "to je jenom favorit", :evil: ale už nikdo nevidí že kolikrát (ten jenom favorit) je v daleko lepším stavu než třeba fábie. Nic proti fábii, jen dávám příklad. :)


tak tak, favorit nas zlaty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ked je vsetko ako ma byt tak super auticko, a ked sa nieco do****, tak skrutkovac, kablik a ides dalej, a nie vselijake diagnosticke k***tiny bez ktorych uz dnes v servise skoro ani nevedia dojst na to co je autu....
pekne jednoduche, lacne a dobre: "pure engineering")
(apropo - ako student alektroniky hovorim: digital do motora nepatri :twisted: neratam systemy pre bezpecnost :) )

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


19.11.06, 22:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Souhlas...já ti nevím no, ale prostě Fa je Fa... a ze škodovky to asi už nic nepřekoná, když se bude dívat na podmínky doby, kdy auto vzniklo...

A souhlas i s tou elektrikou... já ač motorista a elektronik amatér musím souhlasit s tím, že jakákoliv elektronika v motoru vede jenom k jeho degeneraci...I když bych asi i uznal nějaký "diagnostický" systémy, který by byly ale založený spíš na pouhý kontrole a výpisu chyby, než na svévolném a nekontrolovaném samoopravování za chodu, z ktereho pak vznikaji vesele zavady, na ktery se ani poradne neda prijit, pokud s tim nedojedes do servisu, protoze ona slavna RJ ti o tom nerekne ani bu, jenom tu neco otevre, tu zavre, tu prenastavi...a nez se nadejes, tak ti to chlemsta palivo skoro i usima a o vlivu na motor radsi nemluve :-)


19.11.06, 22:41
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1954
Bydliště: Bratislava
Příspěvek 
Ja aby som dodal, tak ja mám š120 z roku výroby 1979 a len pár dni dozadu prekonalo 150.000. Karoséria je miestami hrdzavá, ale zasa je z roku 1990. Je v dobrom stave, aj keď lak je vyblednutý (neni garažované). Búraná nebola skoro vôbec. Nič vážnejšie. Aj keď som ja konkrétne poohýbal torcha plech na jednom mieste. Motor je pôvodný, ale šlape ako hodinky. Keď malo cca tých 10 rokov, tak malo nulovú spotrebu oleja. Teraz ju má tak, ako predpisuje výrobca (samozrejme, že trochec kvpaká, ako skoro každá škodovka). Riadenie, bolo opravene nedávno. Má vôlu v norme.

A určite sa nenajde tak ľahko niekto, kto to vie zhodnotiť

_________________
R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P.
BMW e39 530i r.v. 2000
Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me!
viewtopic.php?t=18421


19.11.06, 23:52
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
[quote="Warman"] A já bych proti těm fábiím i něco měl, ale to je fuk /quote]

já jenom proti 1,2 htp (ho*no to pojede) :lol: :lol: :lol:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


20.11.06, 11:07
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz