Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 03:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Rozdiel 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 675
Bydliště: Kyšice
Příspěvek 
ferrari píše:
Thobiash píše:
To Ferrari: nemyslím, že by byl problém v těch tvejch navohejbanejch trubkách-viděl jsem horší-spíš myslim, že bude problém uvnitř. Celej 120kovej vejfuk je jedno velký dusítko-pokud ho nemáš upravenej vevnitř, což ale nepíšeš...Ukázal bych ti můj "výrobek", ale nemám digifoťák-až po vánocích :) ...


Hm, ja si ale myslím, že na tak krátkej trase plynov ťažko dosiahnuť veľký prietok pri nízkej hladine hluku. Ja chcem ticho v aute a zároveň neprovokovať "kámošov v zelenom"...uvidím, časom budem možno riešiť...


Sakra škoda, že nemám foto-dělal jsem si klasickej průchoďák normálních rozměrů z trubky průměr 50mm a vycpal ho skelným vláknem. To víš, že to nejni zvuk origo120kovýho vejfuku, ale bordel to nedělá-leda nad 4000 otáček...Fakt to ale pomohlo-ten motor "dejchá" podstatně líp a je to při jízdě hodně znát. S vejfukama jsem hodně laboroval a zkoušim různý dál (sice do jiný škůdky ale to je jedno), tak mám už pár poznatků. Ještě mě napadlo s tou provokací fíků, co nějakej s atestem, abys jim zacpal hubu?

_________________
Škoda "Julia alias Černá" 120L 89´ R.I.P.
http://www.youtube.com/watch?v=VYLFkT5jMZI


12.11.06, 20:20
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek 
Thobiash píše:
ferrari píše:
Thobiash píše:
To Ferrari: nemyslím, že by byl problém v těch tvejch navohejbanejch trubkách-viděl jsem horší-spíš myslim, že bude problém uvnitř. Celej 120kovej vejfuk je jedno velký dusítko-pokud ho nemáš upravenej vevnitř, což ale nepíšeš...Ukázal bych ti můj "výrobek", ale nemám digifoťák-až po vánocích :) ...


Hm, ja si ale myslím, že na tak krátkej trase plynov ťažko dosiahnuť veľký prietok pri nízkej hladine hluku. Ja chcem ticho v aute a zároveň neprovokovať "kámošov v zelenom"...uvidím, časom budem možno riešiť...


Sakra škoda, že nemám foto-dělal jsem si klasickej průchoďák normálních rozměrů z trubky průměr 50mm a vycpal ho skelným vláknem. To víš, že to nejni zvuk origo120kovýho vejfuku, ale bordel to nedělá-leda nad 4000 otáček...Fakt to ale pomohlo-ten motor "dejchá" podstatně líp a je to při jízdě hodně znát. S vejfukama jsem hodně laboroval a zkoušim různý dál (sice do jiný škůdky ale to je jedno), tak mám už pár poznatků. Ještě mě napadlo s tou provokací fíků, co nějakej s atestem, abys jim zacpal hubu?

nechtel by jsi mi taky nejakej udelat ... kamos rika ze mam zvuk jak š110 :lol:

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


12.11.06, 21:19
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Sakra škoda, že nemám foto-dělal jsem si klasickej průchoďák normálních rozměrů z trubky průměr 50mm a vycpal ho skelným vláknem. To víš, že to nejni zvuk origo120kovýho vejfuku, ale bordel to nedělá-leda nad 4000 otáček...Fakt to ale pomohlo-ten motor "dejchá" podstatně líp a je to při jízdě hodně znát. S vejfukama jsem hodně laboroval a zkoušim různý dál (sice do jiný škůdky ale to je jedno), tak mám už pár poznatků. Ještě mě napadlo s tou provokací fíků, co nějakej s atestem, abys jim zacpal hubu?[/quote]

Hi-hi, čo ich bude po atestoch, keď zistia, že mám Favo motor v 125ke?

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


12.11.06, 21:26
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 675
Bydliště: Kyšice
Příspěvek 
ferrari píše:
Sakra škoda, že nemám foto-dělal jsem si klasickej průchoďák normálních rozměrů z trubky průměr 50mm a vycpal ho skelným vláknem. To víš, že to nejni zvuk origo120kovýho vejfuku, ale bordel to nedělá-leda nad 4000 otáček...Fakt to ale pomohlo-ten motor "dejchá" podstatně líp a je to při jízdě hodně znát. S vejfukama jsem hodně laboroval a zkoušim různý dál (sice do jiný škůdky ale to je jedno), tak mám už pár poznatků. Ještě mě napadlo s tou provokací fíků, co nějakej s atestem, abys jim zacpal hubu?


Hi-hi, čo ich bude po atestoch, keď zistia, že mám Favo motor v 125ke?[/quote]

Někde jsem to tu psal-mám Formaňáckej bovden otvírání pátejch dveří :arrow: schovaná páčka otvírání zadní haubny pod sedačkou řidiče a tu origo za zadníma dveřma jsem tam nechal s jako "ruplým lankem" :D . Doufám že na fórum nechoděj fíci :shock: . A když máš tu vanu 120, tak polda může nakouknout pod zadní čelo a vidí:.......................120....no. :D . To je recept jednoho týpka z Trutnova, co dává hustý motory do Š100-Rapid 8) .

_________________
Škoda "Julia alias Černá" 120L 89´ R.I.P.
http://www.youtube.com/watch?v=VYLFkT5jMZI


12.11.06, 21:43
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1954
Bydliště: Bratislava
Příspěvek 
Som našiel lepšiu fotku výfuku, akého som myslel.
Obrázek
Neviem, či si ma vtedy pochopil :)
Vraj na jednej Lade určenej na Rallye predĺžili výfuk eséčkami pod celým autom a výkon stúpol.

_________________
R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P.
BMW e39 530i r.v. 2000
Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me!
viewtopic.php?t=18421


21.11.06, 16:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 60 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz