Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 04:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 vstřikovací ventil ve felicii 
Autor Zpráva

Příspěvky: 2
Bydliště: Chrudim
Příspěvek vstřikovací ventil ve felicii
Mám problém se vstřikovacím ventilem na felicii 1,3 BMM 1996, jezdím na LPG(Tartarini) na benzín jenom startuju, potom mi to automat přepne. Už jednou mi ten ventil v servisu měnili, (stál 6 tisíc). Teď mi auto nestartuje, předtím to udělalo jen občas. Říká se že je dobrý občas projet nádrž na benzín. Dá se ten ventil nějak vyčistit, protáhnout? Má cenu dát do nádrže čistič paliv. soustavy se vstřikováním? Co radíte?Díky.


21.11.06, 08:15
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
to jsem teda ještě neslyšel, že by nesříkal ventil a jede ti čerpadlo v nádrži?, to uslyšíš, když zapneš klíček tak dvě vteřiny a relé ti ho vypne miloš


21.11.06, 20:08
Profil
von GLEXR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1246
Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
to jsem teda ještě neslyšel, že by nesříkal ventil a jede ti čerpadlo v nádrži?, to uslyšíš, když zapneš klíček tak dvě vteřiny a relé ti ho vypne miloš


Na naší felcce byl před pár lety podobnej problém - natankovalo se u OMV ve Slovinsku cestou z Chorvatska a auto za chvíli začalo podivně škubat... prostě to šlo na tři válce. V servisu nám vyměnili vstřikovací ventil se slovy, že to bylo nějaký shit palivo a ucpalo to ten ventil. Prej to byly nepatrný nečistoty, který prošly přes sítko u čerpadla paliva, ale dál neprošly.

_________________
1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD
2) Sarah - Škoda 105 S
3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk

Škoda 742 Forever Team


21.11.06, 23:06
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
přes sítko u čerpadla ti to prošlo, ale jak to mohlo projít přes jemný palivový filtr na nádrži, to je asi nějaká kravina, filtr se jedině ucpe a čerpadlo shoří miloš


22.11.06, 11:19
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
udělej si test čerpadla, musí ti natlačit určité množství za určitou dobu a musí ti valit přepadem do nádrže, a to znamená že ti přetlačí stanovený tlak, jinak je na to tlakoměr a odměrný válec miloš


22.11.06, 11:24
Profil

Příspěvky: 2
Bydliště: Chrudim
Příspěvek 
Dneska jsem měl trochu času se tomu věnovat. Po chvilce hledání jsem zjistil že je přapálená pojistka č.4 15A, co jistí palivové čerpadlo a vstřikovací ventil.
odjel jsem pár km a za nějaký čas opět při nastartování pojistka odešla, a nová za chvilku taky. Dal jsem tam 20A (už jsem jinou neměl) a zatím jezdím.
Koupil jsem palivový filtr za 225kč , koupil zásobu pojistek a čekám jestli odjde čerpadlo, nebo ventil..:-((
Prostě jsem na benzín skoro nejezdil, jen startoval a to se mi teď nevyplácí...je to prostě přicpaný ať už ve filtru, který zítra vyměním, nebo na ventilu, a proto to si čerpadlo bere vetší proud a vyráží to pojistky. Buď se to uvolní, nebo odejde čerpadlo...


22.11.06, 20:58
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
tím filtrem to začíná, zkus ho i profouknout a pokud nepůjde tak máš vyhráno pokud už není pozdě, s koupi čerpadla se porad, nové je drahé a na trhu je jich mnoho, to správné je s označením VDO miloš


23.11.06, 07:29
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz