Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 20:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 30  Další
 hardb - fávo 135 Lse LPG 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Pokud se učíš chybami, tak za předchozí příspěvek by byla už nějaká slušná střední s maturitou...

Jde o to, že tvůj způsob vyjadřování, a nemyslím tím samotný pravopis, ale celou skladbu věty a další základní pravidla českého jazyka, vzbuzuje pochyb, zda vůbec umíš mluvit, což celé vzbuzuje pochybnosti nad tím, co jsi zač, což podpořeno výsledky tvé práce nás všechny zcela nepřesvědčuje o smyslu tvého konání. (Takhle složitou větu už jsem dlouho nenapsal, na větný rozbor ideální příklad :D )

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


1.2.09, 19:33
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
Vít píše:
jo ale napsat že to je jednoduchý a ukázat o pár řádků předtím, jak se to nepovedlo (i uznat to), to se na mě nezlob, ale to je hrozný


co už ale pokud tam nemá to střešní okno tak je to bez problému jak už jsem psal bylo to tím že to tam nebylo dotaženy a díky dotahování toho střešního okna se ten tapec nalisoval pod rám a tak se nemohl napnout a tam to povolilo ale to se vyřeší když jse tam dá to 4 madlo ktery tam už nemá být tak za 1. se to možná srovná a za 2. se to stratí ale když člověk ví kde udělal chybu tak se snad znovu už neobjeví ...
a nemysli si že mě to nevadí taky mě to štve dlouho sháním ten tapec a až ho seženu tak ho takhle dodělám ...

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


1.2.09, 19:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
To ze sa ti to zlomilo je preto, ze si si tam mal vlepit tie drevene hranolceky co som ti radil. Takto si to madlo prilis dotiahol.
Ale to uz vies aj sam.

4madla su v Glx veziach a ja ho mam tam tiez (zabudol som spomenut, ale je na fotkach)
Takze uprav tu zadnu dieru (Nalep tam kus tvrdeho dreva (al. preglejku) pripasuj a pekne predvrtaj aby to neprasklo) zvysok by mala dotvarovat guma na dverach.

Nedorobene veci sa vzdy iba kritizuju 8)

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


1.2.09, 20:14
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
Tie otacky su na Ekotronic v poriatku. Aj to ze to pri nich nedobija (je to aj v manuale) Musi trocha stlacit plyn a bude OK. Otacky zvysis rucnym plynom. Nato to tam je. 8)

Ad. skladba vety = nie kazdy sme E. Hemingway.
Skus pouzivat jednoduche vety. Pripadne. kratsie suvetia.

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


1.2.09, 20:28
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
ježiš neučte ho psát, to je fakt nejhorší :D

ta stroponice je nějak zmačkaná, takže je tam asi blbě...a to tvý vaření elektriou je taky nanic...
jak říká šemík, než začneš něco dělat, pořid si všechno co potřebudeš..bejt tebou, tak začnu šetřit na CO a nepouštět se do žádnejch úprav interieru, páč je to na shnilým autě zbytečný..
zase mít takovýhle auto kde není co zkazit, učit se na tom vlastníma chybama taky neni špatný..ale pokud chceš aby to nějak vypadalo, tak si nech poradit


1.2.09, 22:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 658
Příspěvek 
Nepér píše:
Jde o to, že tvůj způsob vyjadřování, a nemyslím tím samotný pravopis, ale celou skladbu věty a další základní pravidla českého jazyka, vzbuzuje pochyb, zda vůbec umíš mluvit, což celé vzbuzuje pochybnosti nad tím, co jsi zač, což podpořeno výsledky tvé práce nás všechny zcela nepřesvědčuje o smyslu tvého konání. (Takhle složitou větu už jsem dlouho nenapsal, na větný rozbor ideální příklad :D )

Teda Neperu, s tebou to jde z kopce - uz vytvaris souveti jako ja. (btw, chybi ti tam jedna carka :P )

_________________
Škoda Favorit Felicia Fabia Octavia Golf Mondeo Clio - kočkopes.

Whoever lays hands upon me to govern me, is an usurper, a tyrant and I declare him my enemy!


1.2.09, 22:23
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Nojo, před "podpořeno", viď? A ještě jedna za "práce".

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


2.2.09, 00:01
Profil ICQ
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
kwiko píše:
Takze uprav tu zadnu dieru (Nalep tam kus tvrdeho dreva (al. preglejku) pripasuj a pekne predvrtaj aby to neprasklo) zvysok by mala dotvarovat guma na dverach.

Nedorobene veci sa vzdy iba kritizuju 8)


Diky za rady, zkusim to tak udelat

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


2.2.09, 06:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
hardb píše:
kwiko píše:
Takze uprav tu zadnu dieru (Nalep tam kus tvrdeho dreva (al. preglejku) pripasuj a pekne predvrtaj aby to neprasklo) zvysok by mala dotvarovat guma na dverach.

Nedorobene veci sa vzdy iba kritizuju 8)


Diky za rady, zkusim to tak udelat


skoušel jsem to nastartovat a trošku přidat otáčky ikonka zhasla asi až při 3 000otáček/min když jsem pustil plyn tak otáčky klesly na 1200-1500 ot/min až jse motor zahřál tak klesly znovu na těch + - 600

jinak topení funguje a dobře topí :lol:

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


2.2.09, 15:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
dnes jsem tam dával to 4 madlo a držáky na clony jak jsem trochu tušil že nechtěně zohnutá stropnice po namontování toho madla se ta "prasklina" ztratí a po nasazení těsnění dveří nepůjde nic poznat :lol: snad

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


6.2.09, 19:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
Šemik píše:
Tak se hned nečerti, ale měl bys přijmout realitu že takovýhle styl oprav/úprav není dobrý a vymstí se ti. Jedno heslo zní : "Nerozjížděj projekt, dokud nemáš dostupné všechny potřebné suroviny" :arrow: měl jsi s tím počkat dokud bys nesehnal i to 4. madlo.

Všichni jsme nějak začínali a tuzili, ale zamysli se nad tím co děláš, protože tohle naprosto není dobré.


díky za upřímnost :wink:

pro: VÍTa každej má svůj názor a kažý má právo na jeho projev to je pravda ale někdy se názor kříží z city a pod, né vždy je to na místě

pro: michalkatka díky za to že mi i přes to že se ti to moc nelíbí pokoušíš poradit 8)

závěrem: podle mě je toto forum o tom at jeden druhému můžeme pomoci, pokud něco uděláme špatně tak víme že se to tak nedělá a pokoušíme se druhému této chyby vyvarovat - vždyť ten pocit že někomu pomůžeme snad stojí zato

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


12.2.09, 19:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 51
Příspěvek 
Cau, uz jsi tam nahodil tu palubovku co jsi kupoval v Prostejove ?

_________________
OZ Racing "15" + HP Sporting + strmé řízení


14.2.09, 17:19
Profil
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
morfeuz píše:
Cau, uz jsi tam nahodil tu palubovku co jsi kupoval v Prostejove ?


nn ješte ne pořád leží v garáži proč??

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


14.2.09, 18:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
možná to sem moc nepatří, ale ode dneška jsem konečně "svářeč" pač sem dnes úspěšně dodělal poslední písemnou zkoušku z teorie 8)

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


26.2.09, 19:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
tak dnes sem si udělal čas a potřebné nářadí at se můžu podívat na podvozek jak vypadá ....
posuďte sami:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek



co jsem jen objevil tak snad jen pod řidičem trošku zrezlé (rez byla za odloupnutou barvou)
další poslední místo jsem našel na straně spolujezdce vzadu u kola tam to bylo taky trochu chytly

co byli další "vady" tak snad jen protékajcí manžeta z řízení na levé straně, dále naražená olejová vana (kdysik dávno sme najely na dlažební kostku kterou cestáři vydloubly z cesty - to se znovu přetěsnoval motor, měnila lambda sonda a seřizovaly ventily nejspíš kolem roku 2000 - 2002)

to je asi vše co sem tak našel ....

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


2.3.09, 17:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 30  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz