Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 12:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Fabia II 

líbí se vám Fabie II?
pěkná 19%  19%  [ 5 ]
ujde 33%  33%  [ 9 ]
stejná jako minulá I 19%  19%  [ 5 ]
hrůza 30%  30%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 27

 Fabia II 
Autor Zpráva
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Matthes píše:
Sadra17 píše:
stokrát lepší než roomster :roll: :roll:


Mozna visuelne, ale jinak je to na stejny brdo :(


to jo motory furt stejný , novej nevymyslí (asi je to na ně moc drahý) akorát mění kastle

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


8.12.06, 20:47
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Ale stejne sou to parchanti, kdyz reknou ze tam budou davat novy motory, ale budou to ty samy, akorat s vylepcenou ECU :(

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


8.12.06, 20:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
No tak už!
http://www.novinky.cz/auto/skoda-predst ... d3m9f.html
Ale je to takový divný, předek ala Roomster se mi nelíbí, nejhezčí ze současných Škodovek je podle mně Octa II. (ou tů :) )

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


11.12.06, 11:16
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 675
Bydliště: Kyšice
Příspěvek 
Nepér píše:
No tak už!
http://www.novinky.cz/auto/skoda-predst ... d3m9f.html
Ale je to takový divný, předek ala Roomster se mi nelíbí, nejhezčí ze současných Škodovek je podle mně Octa II. (ou tů :) )


No konečně dobrý fotky - mě se teda docela líbí i když ten zadek je, podle mě, hezčí než předek. Jenže já auto vždycky vidim s nějakýma změnama, to je pak těžký :) . Jinak s "ou tů" souhlasím :wink: .

_________________
Škoda "Julia alias Černá" 120L 89´ R.I.P.
http://www.youtube.com/watch?v=VYLFkT5jMZI


11.12.06, 13:08
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Zadek mi docela dost připomíná Hyundai Getz... :roll:
Jinak s tou O2 taky souhlas, ale z koncernových škodovek se mi stejně nejvíc líbí Octavia I - model 97 (1996 - 1999) :)

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


11.12.06, 14:09
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1471
Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
Příspěvek 
mno je to takove vselijake... kdy ze se ma zacit prodavat? - zajdu si to poradne prohlidnout do autosalonu.
Jinak s tou Octavii souhlasim - asi nejpovedenejsi Skodovka posledni doby.

_________________
Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW


11.12.06, 16:46
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek 
to jo motory furt stejný , novej nevymyslí (asi je to na ně moc drahý) akorát mění kastle[/quote]


Ono je to těžký s motory.Jelikož Škoda spadá pod Ww tak si konstrukce může maximálně navrhnout motor a i postavit,ale vždy to dopadne stejně.Nic nesmí být o moc lepší než ww.
Když se dělali fáva a začínaly se pomalu najíždět na feldy tak Šodovka si postavila hliníkový motor o obsahu 1,6 který měl dost dobrý porametry co se týče výkonu,krouťáku a spotřeby ale ww řekl ne,když dárky tak pro všechny...(sory nechal sem se unýst reklamou :D ) no dodávaly se ty litinový,těžký krypli co maj 55kw a tak je to sevším....dělám tam pět let a člověk co se dozvý co se tam děje tak občas žasne.
Mimochodem...sem zvědav jak budete hodnot novýho superba....je to dost pěkný auto,ale počkej te si až vyjede...... :D


11.12.06, 23:59
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 112
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Nová Fabie se mi vůbec nelíbí :( Zajímavý jsou akorát přední světla a kola...Ty motory to je zase tragédie....pořád tam cpou ty tříválce,který maj hroznej zvukovej projev,jsou nekultivovaný a celkově na pytel....Možná to i docela jede,ale to záleží na spousta okolnostech a názoru každýho jednotlivce...

Z tý nafty tam bych bral asi tu 1.9 105 koní....ale stejně....Ted nevím,jestli celej koncern,ale Škoda a VW používaj systém čerpadlo-tryska....kterej není špatnej,ale dneska už na common rail nestačí,nedosahuje takových vstřikovacích tlaků a není tak kultivovaný,prostě ho poznáte...Rozdíl tam je znát... a pak tady ty obsahy....Dneska je tohle už dost,stojí to velký povinný ručení...Jaktože může třeba Peugeot dělat v pohodě 4-válcovej motor 1.4 ?u koncernu byly asi líný nebo já nevim,ale prostě ubrali jeden válec a stejně to nestačí....Támhle třeba Kia má super motor 1.6 CRDI 110 koní....z 1.6....VW pořád 2.0TDI....jo má to výkon,ale ten obsah je tam pořád vysokej....I když jsem čet,že na tenhle či na nejbližší rok plánujou přejít na Common-Rail...Tak jsem zvědavej...

Ono prostě taky záleží na každym z nás....někomu tohle vyhovuje,jinýmu ne....


14.12.06, 22:48
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1471
Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
Příspěvek 
Dan píše:

Z tý nafty tam bych bral asi tu 1.9 105 koní....ale stejně....Ted nevím,jestli celej koncern,ale Škoda a VW používaj systém čerpadlo-tryska....kterej není špatnej,ale dneska už na common rail nestačí,nedosahuje takových vstřikovacích tlaků a není tak kultivovaný,prostě ho poznáte...Rozdíl tam je znát... a pak tady ty obsahy....Dneska je tohle už dost,stojí to velký povinný ručení...Jaktože může třeba Peugeot dělat v pohodě 4-válcovej motor 1.4 ?u koncernu byly asi líný nebo já nevim,ale prostě ubrali jeden válec a stejně to nestačí....Támhle třeba Kia má super motor 1.6 CRDI 110 koní....z 1.6....VW pořád 2.0TDI....jo má to výkon,ale ten obsah je tam pořád vysokej....I když jsem čet,že na tenhle či na nejbližší rok plánujou přejít na Common-Rail...Tak jsem zvědavej...

Ono prostě taky záleží na každym z nás....někomu tohle vyhovuje,jinýmu ne....

no mohli by tu naftu 1,9 stahnout na 1,8 - ty 2000 rocne na povinne ruceni by byly fajn. 1,4 benzin na 1,3 - jsou to takove obemy tesne nad... ale nevim jak to maji jine staty.
Na druhou stranu jeden z kandidatu na nastupce Rapida je BMW s 6-ti hrncem, takze 2,0 a vic :D

_________________
Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW


15.12.06, 13:33
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
kachnis píše:
jo ten upgrade brutalni... konecne škodovowagenska 1.2 prekonala vykonem škodu 120GLS ktera se vyrabela uz nekdy od 70 let :lol: Docela bych novou fabii vyzval :-)


Ty si ňejakej "hustej" . Ti poviem, že na 47 kW verziu by som si netrúfal ani s mojim Favo motorom vačkou 254/254, jemne odľahčeným zotrvákom...a to mi to ide neporovanteľne lepšia ko 120...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


15.12.06, 17:43
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Šemik píše:
Fuj, fuj a znovu fuj...


pripájam sa (aspoň po zhliadnutí tej webstránky)....

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


15.12.06, 17:45
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz