Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 162  Další
 Chemer - Škoda 120L Vořech 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Včera jsem jel na lodi přes Hamr, to bylo škodovek u jezu :wink: Viděl jsem i osobně Vořecha :wink:

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


24.5.09, 10:37
Profil
Příspěvek Reklama

   
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
No vidíš to a ani nezajdeš na prase :)


24.5.09, 10:57
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Nebyl čas, jeli jsme proti proudu na Metel a ještě ten den zpět... Docela záhul :wink:

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


24.5.09, 11:30
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Jo jesli až z veselí tak to teda věřim :-)


24.5.09, 14:29
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek 
Dnes jsem tvojí šáde konečně nalezl v Sezimáku. Stála hned za hospodou (nebo co to je) na parkovišti před bytovkama. Jel jsem tam ze školy a zahlédl jsem TAD 41- . Tak teď koukám a číslo začíná stejně :D . Ani jsem si jí neprohlídnul :D .

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


5.6.09, 18:02
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Za hospodou určitě ne :-) je tam květinka a nějáký solárium nebo co to je :-) a stávám naproti našemu činžáku jakoby u takový veliký trafostanice takže to bude asi ono.


6.6.09, 18:16
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Chci se zeptat: mám černej resistin. Dneska jsem s nim přejel již natřený lemy zadních blatníků. Je vhodný s nim natřít i prahy?
Nechtěl jsem to psát do plniče plniče no...


7.6.09, 16:07
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Zvenku? Ne. Je takovej měkkej, v horku pracuje, bude se na něj lepit bordel... Spíš na spodek, místa co nejsou vidět...

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


7.6.09, 17:12
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
No taky jsem si říkal že je to takový dost měkký, tak čim by bylo nejlešpí vzít ty prahy? Asi se to tu už hodně řešilo tak se omlouvám.
Mám představu že bych příští víkend ty prahy a zadní lemy obrousil drátěnym kotoučem a něčim natřel. Je třeba pod to pak dávat nějákou základovku nebo to rovnou nečim natřít? Vim že by bylo asi nejlešpí to vzít barvou s origo odstínem jenomže to než by mi zase namíchali a levný to asi taky nebude. :-(


7.6.09, 17:17
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Ještě nějaká fota:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


7.6.09, 17:23
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Ju, ty mas transita? A este cervenyho. To se nekdo ma, ticha zavist :lol: Co ma za motor?

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


7.6.09, 17:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Taky už jsem to hodněkrát zmínil že máme trandála :)
Je to rv.04, 2.0 TDi - ten střední motor, myslim 100k.
Mám s nim už taky solidně najeto a fajt krása :)


7.6.09, 18:08
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Hele, já to obrousil (opravdu poctivě dráťákem - jen tomu nalož :wink: ), pak jsem je natřel odrezovačem, když uschnul, tak základovkou. Ta má antikorozní vlastnosti, takže není na škodu jí tam dát. Klidně 2krát. Potom jsem to natřel syntetickou barvou v podobném odstínu co mám auto, normálně štětcem. Ale nejlepší je na to BODY 9-něco (teď nevím to číslo, ale jsou 2- jedno na spodky nepřelekovatelný a jedno přelakovatelný). Mají to určitě v tom VITONU, musíš jezdit kolem, je to před Veselím ze směru od Tábora v areálu bývalé Fruty. Tím se to dělá co já vím.

Ale tobě by možná pomohlo jednoduše to udělat jako já a použít černou syntetiku, stejně to už máš černý. Až to někdy necháš vyvařit, tak to stejně půjde pryč a necháš si to udělat origo barvou... Toť můj názor :wink: Navíc budeš mít celou plechovku za 90 Korun a kdykoli to můžeš doupravovat, já to každej rok obnovuju v místech, kde se rez objeví znovu :wink:

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


7.6.09, 18:11
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Jo klidně to může bejt černý, celkem se mi to i líbí ale ty prahy stejně nejsou tlik vidět abych na tom něják bazíroval.
Takže říkáš obrousit, natřít odrezovačem, natřít základovkou a pak syntetikou. Tak OK, dík za tip :-)
No vlastně ještě ten odrezovač: to je taky nějákej nátěr?


7.6.09, 18:15
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Možná záleží na tipu, ale podle mě není. To natřeš, necháš působit...až se ti vytvoří takový bílý povlak, tak to utřeš hadrou, odmastíš a natřeš základovkou.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


7.6.09, 18:20
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 162  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 1.616s | 11 Queries | GZIP : Off ]