Chemer - Škoda 120L Vořech
| Autor |
Zpráva |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Včera jsem jel na lodi přes Hamr, to bylo škodovek u jezu  Viděl jsem i osobně Vořecha 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 24.5.09, 10:37 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
No vidíš to a ani nezajdeš na prase 
|
| 24.5.09, 10:57 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Nebyl čas, jeli jsme proti proudu na Metel a ještě ten den zpět... Docela záhul 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 24.5.09, 11:30 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Jo jesli až z veselí tak to teda věřim 
|
| 24.5.09, 14:29 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
Dnes jsem tvojí šáde konečně nalezl v Sezimáku. Stála hned za hospodou (nebo co to je) na parkovišti před bytovkama. Jel jsem tam ze školy a zahlédl jsem TAD 41- . Tak teď koukám a číslo začíná stejně  . Ani jsem si jí neprohlídnul  .
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 5.6.09, 18:02 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Za hospodou určitě ne  je tam květinka a nějáký solárium nebo co to je  a stávám naproti našemu činžáku jakoby u takový veliký trafostanice takže to bude asi ono.
|
| 6.6.09, 18:16 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Chci se zeptat: mám černej resistin. Dneska jsem s nim přejel již natřený lemy zadních blatníků. Je vhodný s nim natřít i prahy?
Nechtěl jsem to psát do plniče plniče no...
|
| 7.6.09, 16:07 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Zvenku? Ne. Je takovej měkkej, v horku pracuje, bude se na něj lepit bordel... Spíš na spodek, místa co nejsou vidět...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 7.6.09, 17:12 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
No taky jsem si říkal že je to takový dost měkký, tak čim by bylo nejlešpí vzít ty prahy? Asi se to tu už hodně řešilo tak se omlouvám.
Mám představu že bych příští víkend ty prahy a zadní lemy obrousil drátěnym kotoučem a něčim natřel. Je třeba pod to pak dávat nějákou základovku nebo to rovnou nečim natřít? Vim že by bylo asi nejlešpí to vzít barvou s origo odstínem jenomže to než by mi zase namíchali a levný to asi taky nebude. 
|
| 7.6.09, 17:17 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
|
| 7.6.09, 17:23 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Ju, ty mas transita? A este cervenyho. To se nekdo ma, ticha zavist  Co ma za motor?
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 7.6.09, 17:54 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Taky už jsem to hodněkrát zmínil že máme trandála
Je to rv.04, 2.0 TDi - ten střední motor, myslim 100k.
Mám s nim už taky solidně najeto a fajt krása 
|
| 7.6.09, 18:08 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Hele, já to obrousil (opravdu poctivě dráťákem - jen tomu nalož  ), pak jsem je natřel odrezovačem, když uschnul, tak základovkou. Ta má antikorozní vlastnosti, takže není na škodu jí tam dát. Klidně 2krát. Potom jsem to natřel syntetickou barvou v podobném odstínu co mám auto, normálně štětcem. Ale nejlepší je na to BODY 9-něco (teď nevím to číslo, ale jsou 2- jedno na spodky nepřelekovatelný a jedno přelakovatelný). Mají to určitě v tom VITONU, musíš jezdit kolem, je to před Veselím ze směru od Tábora v areálu bývalé Fruty. Tím se to dělá co já vím.
Ale tobě by možná pomohlo jednoduše to udělat jako já a použít černou syntetiku, stejně to už máš černý. Až to někdy necháš vyvařit, tak to stejně půjde pryč a necháš si to udělat origo barvou... Toť můj názor  Navíc budeš mít celou plechovku za 90 Korun a kdykoli to můžeš doupravovat, já to každej rok obnovuju v místech, kde se rez objeví znovu 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 7.6.09, 18:11 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Jo klidně to může bejt černý, celkem se mi to i líbí ale ty prahy stejně nejsou tlik vidět abych na tom něják bazíroval.
Takže říkáš obrousit, natřít odrezovačem, natřít základovkou a pak syntetikou. Tak OK, dík za tip
No vlastně ještě ten odrezovač: to je taky nějákej nátěr?
|
| 7.6.09, 18:15 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Možná záleží na tipu, ale podle mě není. To natřeš, necháš působit...až se ti vytvoří takový bílý povlak, tak to utřeš hadrou, odmastíš a natřeš základovkou.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 7.6.09, 18:20 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|