Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 162  Další
 Chemer - Škoda 120L Vořech 
Autor Zpráva
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Jo a ještě pro pořádek, svítí mi slabě dobijení. :| Takže až o víkendu zkusim vyměnit alternátor.


9.6.09, 11:55
Profil
Příspěvek Reklama

   
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
ja jsem nasel, kde kola opiskovat, ale vyhodili me s nima, ze to nejde, tak jsem patral, pak mi patrik-hp poradil odstrnaovac styrych nateru viz http://www.bal.cz/view.php?cisloclanku=2008030003 tak jsem se do toho dal tim, jak to jde se muzes podivat na http://picasaweb.google.cz/vit.siroky/Kola# hlavne dve posledni fotky, sajrajt nanesu, necham asi deset minut pusobit, ono to zmekne, pak kovovym predmetem seskrabnu jak plastelinu, vybrousil jsem si k tomu ucelu z kulatin nekolik tvaru, tak abych se dostal do otvoru. Jedno kolo uz mam skoro hotove. Zere to teda dost ruce. Natrit vzdy jen kousek. Pokud je silnejsi vrstva, je potreba postup opakovat.

Ten komaxit nevim, ja to nechci ani videt, bohate me staci ho z kol sundavat, protoze v nem je milion bublinek, jinak bych ho tam nechal, ale normalni barvu ti na to musi nastrikat kazda autolakovna, nebo nekdo kdo to dela.


9.6.09, 13:06
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Jo což to nastříkání klasickým lakem to by se dalo ale jde mi o ten komaxit, to opravdu taky nikdo nezná :lol: nebo já už nevim.
Jinak taky jsem si říkal že asi ještě alespoň pokusně zkusim nějákej ten přípravek na odstranění barvy. Díky za tip, asi si ten odstraňovač taky pořídim.

Jinak mám v plánu kola na černo + zbrousit čelní plochy + "vyleštit čelní polochy"
a říkám si jestli by vlastně nestačilo fajnově stříknout jen ty přední, viditelný plochy disků... zbytek nechat bud hliník nebo jen nějákej chránící nástřik...


9.6.09, 13:53
Profil
Junior TW team

Registrován: 13.4.08, 13:19
Příspěvky: 6030
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek 
Já bych moc komaxit nedoporučoval, když jsem byl v jedné profi renovátorské dílně jednoho majetného člověka, tak jsem se ptal, jak to je s komaxitem a jeho využiží a on mě říkal, že pro jejich účely není špatný, že dělají auta do muzea, ale na auto, které se pohybuje v provozu by to nedávali, že má až moc velkou tendenci seoprýskavat, řeba když do něho narazí kamen atd.

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


9.6.09, 20:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
To mi bylo taky řečeno, že je tak tvrdej až je mechanicky dost ohrozitelnej, ale co já vim... nejsem na to odborník.

//////////

KSSS :evil: Zase se mi ted rozletěl ten mechanismus zavírání kastlíku. To jak je to inženýrsky vyřešený mě fakt dostává. No nic jdu shánět novej :)


9.6.09, 21:02
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
chemer píše:
KSSS :evil: Zase se mi ted rozletěl ten mechanismus zavírání kastlíku. To jak je to inženýrsky vyřešený mě fakt dostává. No nic jdu shánět novej :)


KSSS? :lol: Co ta má společného se zámkem?

Ale teb zámek jde opravit, a bude to pevnější než původní systém

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


9.6.09, 21:08
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
KSSS bylo citoslovce vzteku :lol:
No já si nedokážu představit že se snažim tam dostat zpátky ty pružinky :-(


9.6.09, 21:09
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Je to vážně v pohodě, není to vůbec složité. Chce to závitové očko M4 a dvě matičky, nějaké lepidlo, třeba vteřiňák.. Na ty válečky kde byly předtím podložky se vyřízne závit a dají se tam ty matičky, zafixované lepidlem

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


Naposledy upravil Šemik dne 9.6.09, 21:11, celkově upraveno 1



9.6.09, 21:10
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
až si přijedeš pro tu kulisu tak ti dovolim ti ho vyndat z tý 120 na díly

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


9.6.09, 21:11
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Šemik píše:
Je to vážně v pohodě, není to vůbec složité. Chce to závitové očko M4 a dvě matičky, nějaké lepidlo, třeba vteřiňák.. Na ty válečky kde byly předtím podložky se vyřízne závit a dají se tam ty matičky, zafixované lepidlem


Když se mi to stalo naposled, tak jsem tam jenom lupnul jinej a šel jsem od toho. Ted novej nemám tak to možná zkusim. :)

Sadra17 píše:
až si přijedeš pro tu kulisu tak ti dovolim ti ho vyndat z tý 120 na díly

Už bych se mohl rozhoupat a doject si pro ní co? Jenže jestli bych až tam k Vám s tím svým peklem dojel :lol:


9.6.09, 21:14
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
:lol: :lol: no už bys moh jenže já sem pracovně vytížen :lol: :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


9.6.09, 21:21
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Sehnal jsem číslo na nějákou dílnu kde právě dělaj prášková barvy, což je asi i komaxit že? Zítra obtelefonuju, zda je to reálný tam nechat nastříkat kola. Nevim ale jestli to teda nechat stříknou klasickym autolakem jenom zepředu nebo komaxitem celý


9.6.09, 21:26
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Tak poznatky z telefonátu do práškový lakovny:

Zařídí i opískování, to vyjde 100 Kč / disk
Samotnej komaxit 350 Kč / disk

Je +- 1800 Kč úměrná cena za pískování a lakování komaxitem?


10.6.09, 15:12
Profil
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
Já měl pískování 1000 Kč a komax taky 1000 Kč.

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


10.6.09, 15:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Takže cena v pořádku, ok díky. Sakra kdybych nemluvil s tím chlápkem v pneuservisu co mi z nich sundaval pláště, tak bych neměl ted brouka v hlavě o tom že komaxit na ně nemám dávat.


10.6.09, 15:48
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 162  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.153s | 11 Queries | GZIP : Off ]