Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 162  Další
 Chemer - Škoda 120L Vořech 
Autor Zpráva
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
To je divný, neni na něm co ukazovat :lol: Ale jo možná ty obouchaný dveře a tak :)


26.6.09, 16:55
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek 
Za pár let si budu moci říct, že tohodle Vořecha jsem viděl, když to byla obyčejná obouchaná škodovka :D . A jaký je to teď luxusní fáro.
No ono až uvidíš mojí zblízka :D ty chyby laku. A podvozek ani nemluvim..

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


26.6.09, 17:01
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Martin 007 píše:
Carlos píše:
chemer píše:
Tak jsem konečně předal kola k lakování. V půlce příštího tejdne snad budou a do příští neděle bych měl rád kola s gumama na autě.


Takže další se stříbrnýma meteorama. :roll:


jo jo dělám si čárku o autě ke kterému nemusím chodit.

A to já se rád podívám i na sebevětší "vrak" :)


26.6.09, 19:53
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
Tak jako nevidim to nějak drasticky, ale nemyslíš že je lepší ještě jezdit nějakou dobu na plechách, a pak dát luxusní kola, než dát takový, jaký má každej.

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


26.6.09, 19:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Jaké byly vlastně v origo vzhledu? Když už bych za ně dal ty peníze, tak bych je asi dal do originálu... Ale jinak k hnědé škodovce mi přijdou stříbrný kola hezký :wink:

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


26.6.09, 20:00
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Carlos: Já na to nahlížel uplně stejně do doby než jsem si uvědomil že je kravina párat se k dokonalosti s kolama když auto má plno vážných chyb který je nejdřív třeba napravit.
Petr105: Mám zato že byly stříbrný.


26.6.09, 20:04
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Tak není co řešit... Cpát peníze do vzhledu disků můžeš, až budeš mít všechno jiný hotový... Říká se, že kola dělají auto, ale je třeba si ujasnit co je potřebnější... 8)

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


26.6.09, 20:07
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
sakra já mám orignal 130tku a narvat do toho tak 5 tisíc, tak je to originál se vším všudy. ale já hovado s tím jezdím a stojí mi to před barákem :?
jinak si myslím, že stříbrná je vpohodě, proč ne...vypadá to dobře a já osobně na originalitu seru :lol:


27.6.09, 03:23
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
pazi píše:
...a já osobně na originalitu seru :lol:

Ano někde to je i ku prospěchu věci, a mé auto je taky vpodstatě slátanina. Ale osobně si myslím že opravdu kola dělají auto, podívej na Martina, auto nevypadá nic moc (pardon ale je to tak) ale ty kola to o level zvedly. :wink:

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


27.6.09, 21:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Carlos píše:
pazi píše:
...a já osobně na originalitu seru :lol:

Ano někde to je i ku prospěchu věci, a mé auto je taky vpodstatě slátanina. Ale osobně si myslím že opravdu kola dělají auto, podívej na Martina, auto nevypadá nic moc (pardon ale je to tak) ale ty kola to o level zvedly. :wink:
To, že podle Vás hoši "nevypadá" dobře nic nemění na tom co je pod kapotou a na nápravách. Měl sem tu čest a za takové auto bych se nestyděl. Jo a na videu ze srazu od Vítka sem neviděl krásnější kola. Myslím, že hodně lidí co na to auto kouklo musí uznat Martinovu snahu a píli. Jakmile auto dostane lak a interiér bude z něj výstavní kousek a věřím tomu, že na srazech bude na výsluní pozornosti.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


27.6.09, 22:48
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
To může bejt každý auto, pokud do nej investuješ peníze, čas a hlavně to neni spotřebák.


27.6.09, 23:23
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
To, že podle Vás hoši "nevypadá" dobře nic nemění na tom co je pod kapotou a na nápravách. Měl sem tu čest a za takové auto bych se nestyděl. Jo a na videu ze srazu od Vítka sem neviděl krásnější kola. Myslím, že hodně lidí co na to auto kouklo musí uznat Martinovu snahu a píli. Jakmile auto dostane lak a interiér bude z něj výstavní kousek a věřím tomu, že na srazech bude na výsluní pozornosti.


Jsem přesně tohle čekal, píšu snad že to auto stojí za prd? Píšu že jen nevypadá zrovna supr. Já na vzhled taky kašlu, a Martin do toho auta hodně investoval, a rozhodně se nemá za co stydět. Každopádně to bylo o tom že kola dokážou vyzdvihnout i auto které je jinak normální, ne-li pro někoho hnusné. Šlo o vzhled, tak se prosím nenavážej, protože je mi jasné co ten rapid skrývá "pod kabátem". :roll:

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


27.6.09, 23:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
Nevím v čem vám přijdou tyhle stříbrný kola špatný. Chemer s autem jezdí denně a za přijatelný peníze bude mít docela hezky udělaný kola, který vzhledu auta pomůžou tak jako tak. Každý auto může bejt ozdobou srazu, ale na to musí být finance, určitá zručnost nebo nejlépe obojí. A tam kde je nedostatek jednoho či druhého se nedá moc hrát na originalitu a úžasně vypadající auto/kola...


28.6.09, 00:15
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Na originalitu se dá hrát i za málo peněz, já osobně se snažím investovat minimum, ale co nejefektivněji. Nikdy bych do škodovky (a to jí mám moc rád, to mi věřte) neinvestoval takové peníze, za které bych si mohl koupit pomalu auto jiné :wink: Prostě s mírou, kolem auta skáču pořád, ale stále je třeba mít na paměti, že je to jen 26 let staré auto. Ty kola jsou moc hezký ve stříbrné barvě a jestli tak vypadaly i origo, nevidím důvod proč je dělat jinak :wink:

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


28.6.09, 00:31
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek 
Přeci se nebudeme hádat 8)

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


28.6.09, 09:45
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 162  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: msar a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.021s | 12 Queries | GZIP : Off ]