Chemer - Škoda 120L Vořech
| Autor |
Zpráva |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
To je divný, neni na něm co ukazovat  Ale jo možná ty obouchaný dveře a tak 
|
| 26.6.09, 16:55 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
Za pár let si budu moci říct, že tohodle Vořecha jsem viděl, když to byla obyčejná obouchaná škodovka  . A jaký je to teď luxusní fáro.
No ono až uvidíš mojí zblízka  ty chyby laku. A podvozek ani nemluvim..
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 26.6.09, 17:01 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Martin 007 píše: Carlos píše: chemer píše: Tak jsem konečně předal kola k lakování. V půlce příštího tejdne snad budou a do příští neděle bych měl rád kola s gumama na autě. Takže další se stříbrnýma meteorama.  jo jo dělám si čárku o autě ke kterému nemusím chodit.
A to já se rád podívám i na sebevětší "vrak" 
|
| 26.6.09, 19:53 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
Tak jako nevidim to nějak drasticky, ale nemyslíš že je lepší ještě jezdit nějakou dobu na plechách, a pak dát luxusní kola, než dát takový, jaký má každej.
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 26.6.09, 19:56 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Jaké byly vlastně v origo vzhledu? Když už bych za ně dal ty peníze, tak bych je asi dal do originálu... Ale jinak k hnědé škodovce mi přijdou stříbrný kola hezký 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 26.6.09, 20:00 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Carlos: Já na to nahlížel uplně stejně do doby než jsem si uvědomil že je kravina párat se k dokonalosti s kolama když auto má plno vážných chyb který je nejdřív třeba napravit.
Petr105: Mám zato že byly stříbrný.
|
| 26.6.09, 20:04 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Tak není co řešit... Cpát peníze do vzhledu disků můžeš, až budeš mít všechno jiný hotový... Říká se, že kola dělají auto, ale je třeba si ujasnit co je potřebnější... 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 26.6.09, 20:07 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
sakra já mám orignal 130tku a narvat do toho tak 5 tisíc, tak je to originál se vším všudy. ale já hovado s tím jezdím a stojí mi to před barákem
jinak si myslím, že stříbrná je vpohodě, proč ne...vypadá to dobře a já osobně na originalitu seru 
|
| 27.6.09, 03:23 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
pazi píše: ...a já osobně na originalitu seru 
Ano někde to je i ku prospěchu věci, a mé auto je taky vpodstatě slátanina. Ale osobně si myslím že opravdu kola dělají auto, podívej na Martina, auto nevypadá nic moc (pardon ale je to tak) ale ty kola to o level zvedly. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 27.6.09, 21:33 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
Carlos píše: pazi píše: ...a já osobně na originalitu seru  Ano někde to je i ku prospěchu věci, a mé auto je taky vpodstatě slátanina. Ale osobně si myslím že opravdu kola dělají auto, podívej na Martina, auto nevypadá nic moc (pardon ale je to tak) ale ty kola to o level zvedly.  To, že podle Vás hoši "nevypadá" dobře nic nemění na tom co je pod kapotou a na nápravách. Měl sem tu čest a za takové auto bych se nestyděl. Jo a na videu ze srazu od Vítka sem neviděl krásnější kola. Myslím, že hodně lidí co na to auto kouklo musí uznat Martinovu snahu a píli. Jakmile auto dostane lak a interiér bude z něj výstavní kousek a věřím tomu, že na srazech bude na výsluní pozornosti.
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 27.6.09, 22:48 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
To může bejt každý auto, pokud do nej investuješ peníze, čas a hlavně to neni spotřebák.
|
| 27.6.09, 23:23 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
Josef.Radocha píše: To, že podle Vás hoši "nevypadá" dobře nic nemění na tom co je pod kapotou a na nápravách. Měl sem tu čest a za takové auto bych se nestyděl. Jo a na videu ze srazu od Vítka sem neviděl krásnější kola. Myslím, že hodně lidí co na to auto kouklo musí uznat Martinovu snahu a píli. Jakmile auto dostane lak a interiér bude z něj výstavní kousek a věřím tomu, že na srazech bude na výsluní pozornosti.
Jsem přesně tohle čekal, píšu snad že to auto stojí za prd? Píšu že jen nevypadá zrovna supr. Já na vzhled taky kašlu, a Martin do toho auta hodně investoval, a rozhodně se nemá za co stydět. Každopádně to bylo o tom že kola dokážou vyzdvihnout i auto které je jinak normální, ne-li pro někoho hnusné. Šlo o vzhled, tak se prosím nenavážej, protože je mi jasné co ten rapid skrývá "pod kabátem". 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 27.6.09, 23:47 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
Nevím v čem vám přijdou tyhle stříbrný kola špatný. Chemer s autem jezdí denně a za přijatelný peníze bude mít docela hezky udělaný kola, který vzhledu auta pomůžou tak jako tak. Každý auto může bejt ozdobou srazu, ale na to musí být finance, určitá zručnost nebo nejlépe obojí. A tam kde je nedostatek jednoho či druhého se nedá moc hrát na originalitu a úžasně vypadající auto/kola...
|
| 28.6.09, 00:15 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Na originalitu se dá hrát i za málo peněz, já osobně se snažím investovat minimum, ale co nejefektivněji. Nikdy bych do škodovky (a to jí mám moc rád, to mi věřte) neinvestoval takové peníze, za které bych si mohl koupit pomalu auto jiné  Prostě s mírou, kolem auta skáču pořád, ale stále je třeba mít na paměti, že je to jen 26 let staré auto. Ty kola jsou moc hezký ve stříbrné barvě a jestli tak vypadaly i origo, nevidím důvod proč je dělat jinak 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 28.6.09, 00:31 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
Přeci se nebudeme hádat 
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 28.6.09, 09:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|