Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 05:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Škoda fabia SDi 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18
Příspěvek 
Tak jsem se vrátil ze servisu. Vag nic nezjistil, vše ok. Auto jse projeli, komplet prolezli, ze spodu z vrchu, a nic. Jedinný co tam vypadá špatnější je hadička toho ventilu, tak jsem ji vyměnil a za těch 8 km co jsem jel ze servisu se mi nezdála žádná změna a motor pořád stejně poškubkává. Uvidím jak pojedu do práce a jak to trošku projedu , co to bude dělat. Jinak mi ten známej "dobře" poradil zkusil bych vyměnit čerpadlo a vstřiky :D tak to zatím dělat nebudu, protože pořád věřím v něco jiného... méně nákladnějšího :shock:

_________________
Škoda Favorit a Fabia


24.1.07, 12:47
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
a nechceš zkusit tu průhlednou hadičku, dát ji místo té co vede k čerpadlu, že vyloučíš případné bubliny v naftě, je to osmička normálně v prodeji, si vem jen blbá gumička s sacím koši co ti dotěsnuje možnosti změny výšky, když odejde taky to jede jako trhanec, a start může být OK protože v sacím koši je zpětný ventil, prosimtě a je tam čerpadlo bosch nebo lucas, třeba lukas je dost náchylný na bublinky v naftě, protože má dávkovač paliva a taky pokud je jedna tryska v háji auto nejde vůbec nastartovat, ta bublina ti způsobí že ti pístky lítají jak chtějí, bosch to tam pere pořád stejně má konstantní začátek vstřiku a variabilní konec miloš


24.1.07, 13:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz