|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
| Autor |
Zpráva |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Když zastavíš vypneš motor a pak kličkem zapneš budiky....no zítra s tím skočím za tím mechanikem co mi to dělal.....
|
| 1.4.07, 22:08 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
No jestli to vaří a voda je špinavá (mastná) tak to můžeš znova rozdělat a už přeměřit i vložky jestli nejsou utopený, a stím žraním oleje usuzuješ z toho že ti opravdu ubejvá výrazně nebo jen z toho že to kouří? pokud jen z toho že to kouří tak to může být jen pára a tím pádem ti valý voda do válce. No to je takovejch možností co s tím teď může být že ti přeju upřímnou soustrast 
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 1.4.07, 22:13 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
TaK JSEM BYL TEĎ RÁNO ZA TÍM MECHANIKEM A JAK NA POTVORU TO NEKOUŘILO A ŘÍKAL ŽE JE TO UPLNĚ NORMALNÍ....OLEJ JAK JSEM RÁNO ZJISTIL JE PO HORNÍ RYSKU JAK BYL..TAKŽE NEUBÝVÁ.....KOUPIL JSEM VČERA PŘÍPRAVEK DO OLEJE NA NĚJAKÉ PŘEŤESNĚNÍ A PROTI KOUŘIVOSTI A ZDÁ SE ŽE TO PPOMOHLO....JINAK VODA VE VÁLCÍCH NENÍ TO BY SE ASI PROJEVILO PŘI JÍZDĚ A STARTECH NE??? nO KAŽDOPÁDNĚ ASI SEDLO TĚSNĚNÍ POD HLAVOU TAKŽE TO JDE NA PŘETAH.,....
|
| 2.4.07, 09:11 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
No tak snad OK, sem akorat zvedav jesi to tim pripravkem do oilu neucpes  a nezedres 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 2.4.07, 16:33 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Nezadřu doufám....
|
| 2.4.07, 17:03 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Tak jsem přišel na velmi zajimavou věc.....když to kouří tak to kouří jen na plyn na benzin nekouří... neubývá ani olej ani voda....takže postup byl takový na tom velkém plynovém něčem co je u motoru to kulaté z čeho vedou hadice...takže hned zepředu je takový šroub který byl volný dotahl jsem jej a co se nestalo na plyn to přestalo kouřit o hooodně méně...ještě jsem se to přiškrtil a nekouřilo to už skoro vůbec....teda oproti tomu co to kouřilo. 6e by se tam srážella voda??? Asi jooo
|
| 3.4.07, 08:36 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|