Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 08:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
 Majlanky - Rapid 781.136 
Autor Zpráva
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1728
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Ok, takze natrit zakladem jak se to u kovu dela, tzn. jak pise Martin dvakrate a pak ten zapatlat tmelem... A plastizol se neda sehnat nebo jak? Ja se prave ptam protoze jsem nekde slysel, ze tmely jsou obecne hodne kysely...

_________________
Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136


7.9.10, 18:29
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Já jsem vše ošetřil dvakrát základem a pak přímo na to směsí rezistin, olej v několika vrstvách. Zatím s tím není problém, jediné riziko jsou odletující kamínky. Každopádně pokud použiješ ještě plastové podběhy, tak to bude ok a nemusíš tu ochranu povrchu tak řešit.

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


7.9.10, 18:34
Profil
Senior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 766
Bydliště: kde si ustelu, tam si lehnu...
Příspěvek 
plastizol se nanášel strojně a to neseženes už hooodně slouho... a bacha když ho neoškrabeš, tak je to háklivý na další nátěr - rádo ho to leptá :-))

_________________
Škoda 120GLS - renovace od základu, expediční vůz - cesta je cíl
Škoda 120L - spotřební vůz - končí
Xantia 1,8i 16v Break - ať se nám svět houpe

Když se zblázníte do řady 742 není cesty zpět - zbývá vyřešit jen otázku - kdy konečně dostanu rozum?


7.9.10, 18:39
Profil
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1728
Bydliště: Praha
Příspěvek 
To ja ho pretirat nebudu, ja ho vsude sundam a dam zaklad + tmel no... Skoda, ze se neda oplastizolovat :lol: Teda jinak musim rict, ze ty karosarsky dily jsou pekne nepresny hlavne diry... To je tam radi nemeli delat vubec...

_________________
Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136


7.9.10, 20:24
Profil
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1728
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Takze jsem byl nemocny takze se prace moc nehla ale stav je momentalne takovy, ze podbehy a pecka jsou vyvareny... Ted se pujde na podlahu a pak uvidime co s prahama... Jinak predek bude nakonec Garpid a barva nebude cervvena ale skodovacka oliva...

Dnesni nakup:
http://aukro.cz/item1244948064.html

Zitra se jde na podlahu...

PS: nevite nekdo, jak resit pokroucenej rost(ten co se do nej sroubuje predni naraznik)... Prodava se nahradni dil a nebo budu muset podelovat potazmo najit darce?

_________________
Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136


2.10.10, 16:18
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Ukaz nejaky svary at muzem kritizovat :lol:

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


2.10.10, 16:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2108
Bydliště: Táborsko
Příspěvek 
majlanky: myslíš tohle http://www.obautodily.cz/s_120_maly_rost_podlahy_barva-201026 nebo tohle http://www.obautodily.cz/s_120_maly_rost_podlahy_barva-201026? Akorát ani jedno nemá ten "most", takže buď použít starej (pokud je dobrej), nebo http://www.obautodily.cz/s_120_drzak_rezervy_most_olej-201060

_________________
Rapid 136 ´89
135GLi ´89
Octavia SLX TDI - spotřebák Obrázek
Octavia 4X4 TURBO Obrázek


2.10.10, 18:39
Profil ICQ
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1728
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Matthes: neco nafotim ale jako hezky svary to podle me nejsou... Jeste s tim CO-ckem trochu bojuju... Vsechno se to s nim deje hrozne rychle, takze kdyz se chovam jako s invertorem tak propaluju nebo tak je pak strasne moc materialu no... Ale myslim, ze uz si zvykam, ze musim zapnout a jet ne cekat chvili na miste jako s invertorem nebo trafem... Kazdopadne prohraty to mam dobre akorat to nevypada valne...

URU: jo vypada to na ten rost podlahy(proc podlahy? To jako kufru?) No, ja mluvim o tom co ma na sobe i tazny oko privazeny:

ObrázekObrázek

Kdyz se podivas tak pod levou brejli ta to roztrhany a po cely delce trochu prohnuty... Tak vlastne tohle potrebuju vymenit, minimalne tu predni cast...Asi to bude ten rost podlahy...

_________________
Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136


2.10.10, 19:11
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Tak ja taky nejsem zadnej fachman... Ale da se to :) Necht se dari.

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


2.10.10, 19:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1728
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Zdar, jelikoz se pred garazi kopalo a ja se nemohl dostat dovnitr, prace se nikam nehla... Kazdopadne dneska uz bylo zahazeno tak jsem se sel podivat a vyfotil jsem nejake ty svary:

Obrázek Obrázek

Jak rikam s CO-ckem se teprva zzivam... Materialu je tam moc ale provareny to je... Vsechno natupo...

_________________
Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136


2.11.10, 15:30
Profil
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1728
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Takze dneska se prace hnula. Ocistovala se podlaha od toho cerneho cehosi a hledali se diry...

Nejhorsi samozrejme u ridice:
Obrázek

spolujezdec:
Obrázek

za ridicem:
Obrázek

a po lepsim ocisteni:
Obrázek

_________________
Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136


7.11.10, 19:59
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6808
Bydliště: Slezsko
Příspěvek 
no furt to máš lepší, než já na rapidu


7.11.10, 20:27
Profil
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1728
Bydliště: Praha
Příspěvek 
No co jsem tak sjizdel fotky ruzne po internetu, myslim, ze to obecne neni zly... Kazdopadne ted premyslim, zda mam shanet podlahu jako nahradni dil a nebo to mam vyvarit normalne plechem... Ty podlahy za prednima sedackama jsou v poradku az na male povrchvky takze ty nepotrebuji vymenit ale ty vepredu... Nechci menit cely kusy, to co je zdravi bych rad nechal, kde to je...

_________________
Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136


7.11.10, 20:46
Profil
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1728
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Majlanky - Rapid 781.136
Zdar,

jelikoz jsem se dozvedel, ze vlivem blbu, se TW komunita stahla do garazi, pisu sem. Potrebuju poradit s lisovanim vlozek do ramen predni napravy. Postup nepotrebuju, jenom mi neni jasny, poc maji byt vlozky tou sparou nahoru...

Jinak rapid je momentalne v me vlastni garazi, uz jsou nakoupeny vsechny karos. dily takze s tim zkusim trochu hnout at je na co koukat...

_________________
Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136


14.8.11, 10:36
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz