Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 05:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Něco se stalo..... 
Autor Zpráva

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
TAk to jsem zvědavý co omi na to teď řeknete..... sundal jsem hlavu...už jak jsem sundaval sací potrubí tak tam byl olej v sání.....když jsem tam strčil prst byl celý od oleje....no sundal jsem hlavu a co nebylo vidětna prvním válci taková rýha když jsem projel prstem bylo ji cítít....na ostatních nic.....když jsem otočil pístama klikou tak jak šly nahoru a pak dolu zůstal nahoře vložky olej nesetřel se....a to udělá 1,2,4 válec že tam zůstane olej ale ten 3 se utře celý a není tam vůbec nic....Tak co teď je to normalní že tam něco oleje zůstane??? Nebo není??? Určitě není co??


9.4.07, 12:19
Profil
Příspěvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Nemas rosypany kruhy nebo dokonce popraskany pisty? Je to divny, asi to bude totalka :? Bo muzes zkusit vyndat pisty jak to bude vypadat ... :) Radsi at se jeste nekdo vyjadri :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


9.4.07, 12:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Chlapi už to neřešte dneska budu mít motor ze 130, takže to nechci řešit a už nebudu... Ale tam ten rozeberu a chci vidět co s nim je....Ale vypadá to fakt na ty kruhy.....


9.4.07, 12:54
Profil

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Ale co se zeptám pasuje 120 hlava na 130 motor??


9.4.07, 12:56
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
škoda 105 na 120 píše:
Ale co se zeptám pasuje 120 hlava na 130 motor??


Ja myslim ze 105 hlava by tam sla, ale 120 nevim :? Spis ne, copa, ten motor 130 neni uplne funkcni? Aby to nebylo z louze pod okap :!: :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


9.4.07, 12:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Já myslím že 120 hlavu na 130motor nemůžš dát, kvůli rozteči válců :? Na 130 jde dát UPRAVENOU 105 hlavu...

Dále je zde otázka legálnosti - pokud ji tedy hodláš řešit, do 742.10 až 742.12X dle zákona nesmíš dát motor ze 742.13.

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


9.4.07, 16:43
Profil

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Ne ten motor je v klidu já jen že ta 120 hlava má broušené sedla tak by byla asi lepší.... No a jak je to s tou legálnosti???? Já myslim že všechno jde když se chce...Motor mám od kamoše co má 120 a má tam upravený motor 130 a zapsali mu to v pohodě do TP


9.4.07, 19:42
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
škoda 105 na 120 píše:
Ne ten motor je v klidu já jen že ta 120 hlava má broušené sedla tak by byla asi lepší.... No a jak je to s tou legálnosti???? Já myslim že všechno jde když se chce...Motor mám od kamoše co má 120 a má tam upravený motor 130 a zapsali mu to v pohodě do TP


to jo jenže na to musíš mít vlečenou zadní nápravu a čtyřpístky pak de udělat přestavba na 130 :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


9.4.07, 19:45
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Sadra17 píše:
škoda 105 na 120 píše:
Ne ten motor je v klidu já jen že ta 120 hlava má broušené sedla tak by byla asi lepší.... No a jak je to s tou legálnosti???? Já myslim že všechno jde když se chce...Motor mám od kamoše co má 120 a má tam upravený motor 130 a zapsali mu to v pohodě do TP


to jo jenže na to musíš mít vlečenou zadní nápravu a čtyřpístky pak de udělat přestavba na 130 :wink:


Stejne je to kravina, vem si v jakym stavu jezdej nektery auta a to je dobry. Ale na 100% kyvku a 2 pisty si favo motor dat nesmis :evil: Pritom mnoho 130 atd. je v daleko horsim stavu :evil:

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


9.4.07, 19:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.07, 00:34
Příspěvky: 478
Bydliště: hodonínsko,zarazice
Příspěvek 
Zástavba motorů řady Š 135,136 do vozů Š 105/120

Jako nezbytné je nutné respektovat:

motor Š 135, 136 montovat do vozu Š 105/120 model M s rozšířenými rozchody
použít brzdového systému z typu Š 130 (vpředu čtyřpístová kotoučová brzda a vzadu brzdový váleček průměr 19 mm)
použít spojku průměr 190 mm s membránovou pružinou - použít hřebenové řízení a pneu s testem uniformity

Dále je výrobním závodem doporučeno použít:
zadní nápravu s vlečenými rameny - v případě použití kyvadlové nápravy dojde k výraznému snížení životnosti vodících hranolků
pětistupňovou převodovku se stálým převodem 3,9 - z důvodu zvýšené odolnosti ložisek
při použití karoserie M I (bez větracích otvorů pro chlazení brzd v předním čele) provést tyto větrací otvory
Z výše vedeného vyplývá, že jako výrobní závod nemáme z technického hlediska jakýchkoli námitek k těmto přestavbám a za dodržení výše uvedených podmínek je přestavba možná. Toto technické stanovisko výrobního závodu k dané problematice bylo již v roce 1990 předáno Ministerstvu vnitra ČR, které jej v rámci vlastní kompetence předávalo ve spojení s příslušnými vyhláškami všem DI Policie ČR, kteří jsou konečnými výkonnými a schvalovacími orgány těchto přestaveb.

_________________
ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450


9.4.07, 19:49
Profil

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
O brzdách vím že musí být být 130kové a taky že tam jsou kdysi tam totiž chtěli dát 13O motor ale pak z toho sešlo ale brzy dam už takové jsou, takže v tom problém nevidím a nápravu nevim nevim předělávat ji nebudu a uvidíme co na to řeknou......a když přerazím číslo motoru na to 120kové??? To by nešlo??? Nebo mám ještě techničák od naší staré 120 s mot 130 to by nějak neprošlo???


9.4.07, 22:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.06, 19:44
Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
No, když přerazíš číslo motoru, tak nepoznají rozdíl, mezi 120 a 130...
...nebo to přehodit na ty druhé papíry...

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


9.4.07, 22:52
Profil ICQ

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Takže čím a jak vybrousít staré číslo a čím a jak vyrazit to nově???


10.4.07, 10:39
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
skoč si udělat výmaz čísla motoru :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


10.4.07, 20:46
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
škoda 105 na 120 píše:
Takže čím a jak vybrousít staré číslo a čím a jak vyrazit to nově???


nic nebruš naraz to pětkama přímo na to a pak pomalu ubrušuj a raz až to bude ok miloš


10.4.07, 21:12
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.023s | 11 Queries | GZIP : Off ]