Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 12:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 162  Další
 Chemer - Škoda 120L Vořech 
Autor Zpráva
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Ještě jsem nejel, ale až pojedu, tak s novým olejem to bude skvělej pocit z jízdy. :lol:
No jinak jsem si hrál s předstihem, tak uvidíme, jestli zejtra ráno nastartuju. :)


23.10.10, 14:53
Profil
Příspěvek Reklama

   
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Ještě jsem chtěl napsat, že se mi olej zdál nějákej špinavější než posledně, ale je to jen zdání, takže kdoví, jaká je skutečnost.


23.10.10, 14:57
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek 
A benzínovej filtr si tam dřív neměl ? Jestli ne, tak jsem zvědavej na ty studený starty. Já musim i po 1 dni stání pumpovat, jde to přes něj pomaleji.

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


23.10.10, 17:16
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Ne, benzínovej jsem předtim neměl. Jinak starty uplně stejný jako předtim...
Jinak jsem si včera nastavil uplně skvělej předstih (jede daleko líp, míň vibruje atd.) ale má to za následek horší startování za studena, takže je předstih asi moc vysokej, pokud to dobře chápu.
Tak se chci zeptat, jestli se předstih zvyšuje točením rozdělovače doprava nebo doleva? Asi doleva co?


24.10.10, 10:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek 
4. příspěvek od ferrari: http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.p ... sc&start=0

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


24.10.10, 10:34
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Jo díky, ale potřeboval bych vědět, jakým směrem točení se zvýší. Tenhle postup samozřejmě znám.


24.10.10, 10:47
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Předstih zvýšíš, pokud budeš rozdělovačem točit proti směru hodinových ručiček :)

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


24.10.10, 10:57
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Jinak, tohle chování - větší předstih, dobře jede, blbě startuje, je většinou způsobeno vůlemi v rozdělovači. Doporučil bych mu vyměnit pouzdra osy, kontakty a vymezit vůli spojky rozdělovače vůči komínku a taky čepu spojky. Práce max. tak na dvě hodiny a vždycky znatelný přínos

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


24.10.10, 11:00
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Tak jsem si myslel že přesně naopak. Díky.


24.10.10, 11:00
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Šemik píše:
Jinak, tohle chování - větší předstih, dobře jede, blbě startuje, je většinou způsobeno vůlemi v rozdělovači. Doporučil bych mu vyměnit pouzdra osy, kontakty a vymezit vůli spojky rozdělovače vůči komínku a taky čepu spojky. Práce max. tak na dvě hodiny a vždycky znatelný přínos

Kdybych měl šajn, jak na to, tak bych se do toho možná pustil. Ale raději to nechám, protože teď to alespoň jezdí. :-)


24.10.10, 11:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Ty jo, taky se na něco takového necítím, ale hodilo by se... Přemejšlel jsem, jestli by se nenašel někdo schopnej a rozdělovač bych poslal poštou :wink: Kdyby jsme byli 2, mohli bysme mít i množstevní slevu :lol:

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


24.10.10, 16:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
No tak poslať to predsa Šemíkovi, nie :?: :idea: 8)

Ja napr. som to nikdy nerobil, lebo vždy som malšťastie na rozdeľovač bez vôlí...mám taký aj 120tkový, aj 105kový...a osadený bezkontakt je tiež bez vôlí...

Ale fakt je, že nie vždy som mal také OK rozdeľovače a škodovica (tatkova) vždy fachčila bez problémov...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


24.10.10, 16:37
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.09, 20:00
Příspěvky: 3206
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
kucí z toho rozdělovače bych boby až tak neměl... jsem totální manas na tohle ale jak to kámoš vybral ven a ukázal mi co a jak, když si dáte majzla a všecko složíte jak máte, nemáte kde co pokazit :)

_________________
Škoda 120L, 1987 - studentské auto, EDIT: už to není studentské auto. Udržuji vůz v pojízdně chátrajícím stavu :)
Dacia Dokker, 2015 - rodinné auto


24.10.10, 16:47
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
No na předminulym srazu mi na rozdělovač Šema koukal a říkal že je bez vůle. Dneska jsem ještě trochu zkoušel a řekl bych, že sem nastavil takovej předstih, aby to pěkně jelo a chytalo za studena, tak jsem zase spokojenej. Uvidim v mrazech no.


24.10.10, 17:27
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
To jsem zase jednou pěkně provařil. Dostal jsem 300,- za propadlou technickou. Kdybych se aspoň někdy podíval na známky. Ještě že policajt měl sakra dobrou náladu.
Takže přehodit na zimáky, protože mám 175/70 a sehnat vejfuk, protože mi chybí ta koncová trubka. Sakra, snad mě nezastaví dopravka.


26.10.10, 23:20
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 162  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.033s | 11 Queries | GZIP : Off ]