|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
lachim
Registrován: 11.4.07, 09:54 Příspěvky: 1
|
 Zastavba TDI do Felicia
Ahoj chtel bych se zeptat jestli tu nekdo nema kontakt na nekoho kdo by zvladnul zastavbu TDI 66 kW do felicie 1,9 D ??? Ma nekdo predstavu na kolik by to jen tak orientacne vyslo ?? dekuji za opdoved
|
| 11.4.07, 09:58 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Pokud pominu potíže s úřady, tak bych spíš doporučil 1.9 TD, má sece "jen" 50 kW, ale motor jako takovej absolutně bez problémů a ovládání čistě mechanicky, což znamená vyloučení ŘJ, kterou ti asi nikdo doma v garáži nezapojí tak, jak by měl a v servisech od toho asi dají ruce pryč. Při této variantě počítej asi 2500-3000 za práci + materiál.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 11.4.07, 20:03 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Pokud budeš mít komplet kabeláž z motorovího prostoru přes řídící jednotku až do pojistkovej skříně a pojistkovou skříň tak samotný zapojení není problem.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 11.4.07, 20:20 |
|
 |
|
roman heller
Registrován: 19.10.06, 20:43 Příspěvky: 709 Bydliště: Milovice
|
Kristensen píše: Pokud budeš mít komplet kabeláž z motorovího prostoru přes řídící jednotku až do pojistkovej skříně a pojistkovou skříň tak samotný zapojení není problem.
Není tam potřeba ještě přístrojový panel?(stačí ten tišťák)....kámoš si postavil Kajpana s 1,8 20V a musel tam mít ten štít protože už ti vše komunikuje přes imobilizer,řídící jednotku a přístrojový panel..... 
_________________
|
| 11.4.07, 20:28 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Akorát se připrav na to, že čepy a brzdy vydrží o polovinu míň, než normálně, je to na tu nápravu moc, 1.6 a 1.9 na to celkem trpí, a když tomu přidáš eště něco navíc, tak to moc nevydrží.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 11.4.07, 20:29 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Drak píše: Pokud pominu potíže s úřady, tak bych spíš doporučil 1.9 TD, má sece "jen" 50 kW, ale motor jako takovej absolutně bez problémů a ovládání čistě mechanicky, což znamená vyloučení ŘJ, kterou ti asi nikdo doma v garáži nezapojí tak, jak by měl a v servisech od toho asi dají ruce pryč. Při této variantě počítej asi 2500-3000 za práci + materiál.
draku tě nějak nemohu pochopit doporučuješ 1.9 TD 50 kW a 1.9 atmosvér má 47 kW to by to turbo moc nepomohlo miloš
|
| 11.4.07, 20:57 |
|
 |
|
Dave_Pv
Registrován: 5.11.06, 13:56 Příspěvky: 167 Bydliště: Prostějov
|
roman heller píše: Kristensen píše: Pokud budeš mít komplet kabeláž z motorovího prostoru přes řídící jednotku až do pojistkovej skříně a pojistkovou skříň tak samotný zapojení není problem. Není tam potřeba ještě přístrojový panel?(stačí ten tišťák)....kámoš si postavil Kajpana s 1,8 20V a musel tam mít ten štít protože už ti vše komunikuje přes imobilizer,řídící jednotku a přístrojový panel..... 
Záležíjaký to bude ročník (motor+ECU). Nevím od jakého roku se to dělalo, ale v některém roce se začala veškerá elektronika plést dohromady (motor+budíky+rádio+.....) > kvůli zlodějům 
_________________ ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK = Už není-totálka , ale né mou vinou
|
| 11.4.07, 23:47 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Sory, přemýšlím o jabkách a píšu o hruškách, má tam být 55kW.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 12.4.07, 16:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|