| Autor |
Zpráva |
|
PetrVTR
Registrován: 22.11.06, 16:31 Příspěvky: 110
|
Radinas píše: Kristensen píše: Matthes píše: http://www.tuning.cz/skoda120/knihy/05_sportovniupravyskoda.pdf tady se o tom pise ... Ja bych mel dotaz na znalce  : kdyz budu davat do auta favo motor, tak budu nucen predelavat vyfuk  Tudiz bych si ho svaril komplet z nerezu aby vydrzel dozivotne. Otazkou je, jestli ma cenu nejak laborovat se samotnym tlumicem, asi bych delal obyc vyfuk, ne pricnak  Treba jestli mam nejak prodlouzit svody (nejak je tam omotat) nebo uprava prepazek v tlumici. Vychazel bych ze seriovky  Hlavně větší průměr trubek než má 120, a s těma přepážkama je to taky napováženou, já bych to viděl na střední tlumič z nějakýho auta, většinou jsou totiž průchozí bez přepážek. tedy az naty jinak dlohy svody dobry tedy kdyby byly ty svody stejne dlouhy bude to v poho tak bych musel prodlouzit to druhy rameno mno to je parada tak ted nevim co stim to uz muzu vyfuky hodit pred zadni kola k prahum nebo zkusit pricnak
No v poho zrovna nemusi byt. Jedna vec je svody stejne dlouhe, druha vec jak dlouhe. Radsi bych zkusil postavit pricnak podle vyse uvedene knihy. Je to vyzkouseny a odladeny.
|
| 11.4.07, 14:53 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Pokud chceš za každou cenu výstupy z vejfuku na každej straně tak udělej příčák se vstupem u prostřed a na obou koncích výstupy
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 11.4.07, 15:33 |
|
 |
|
Radinas
Registrován: 24.12.06, 17:23 Příspěvky: 30 Bydliště: Teplice
|
PetrVTR píše: Radinas píše: Kristensen píše: Matthes píše: http://www.tuning.cz/skoda120/knihy/05_sportovniupravyskoda.pdf tady se o tom pise ... Ja bych mel dotaz na znalce  : kdyz budu davat do auta favo motor, tak budu nucen predelavat vyfuk  Tudiz bych si ho svaril komplet z nerezu aby vydrzel dozivotne. Otazkou je, jestli ma cenu nejak laborovat se samotnym tlumicem, asi bych delal obyc vyfuk, ne pricnak  Treba jestli mam nejak prodlouzit svody (nejak je tam omotat) nebo uprava prepazek v tlumici. Vychazel bych ze seriovky  Hlavně větší průměr trubek než má 120, a s těma přepážkama je to taky napováženou, já bych to viděl na střední tlumič z nějakýho auta, většinou jsou totiž průchozí bez přepážek. tedy az naty jinak dlohy svody dobry tedy kdyby byly ty svody stejne dlouhy bude to v poho tak bych musel prodlouzit to druhy rameno mno to je parada tak ted nevim co stim to uz muzu vyfuky hodit pred zadni kola k prahum nebo zkusit pricnak No v poho zrovna nemusi byt. Jedna vec je svody stejne dlouhe, druha vec jak dlouhe. Radsi bych zkusil postavit pricnak podle vyse uvedene knihy. Je to vyzkouseny a odladeny.
jj uz jsem si ji vytiskl a precet kdybych tohle vedel driv nebylo by totu vubec ale uchyim se k pricnaku mozna i s vystupem ve prustred jo jo nejsnazsi praci maji majitele vecka
|
| 11.4.07, 20:27 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Matthes píše: http://www.tuning.cz/skoda120/knihy/05_sportovniupravyskoda.pdf tady se o tom pise ... Ja bych mel dotaz na znalce  : kdyz budu davat do auta favo motor, tak budu nucen predelavat vyfuk  Tudiz bych si ho svaril komplet z nerezu aby vydrzel dozivotne. Otazkou je, jestli ma cenu nejak laborovat se samotnym tlumicem, asi bych delal obyc vyfuk, ne pricnak  Treba jestli mam nejak prodlouzit svody (nejak je tam omotat) nebo uprava prepazek v tlumici. Vychazel bych ze seriovky 
Nemas nejaky podobny odkaz ale na favorita ...  nebo nejake materialy doma...
|
| 11.4.07, 22:37 |
|
 |
|
Dave_Pv
Registrován: 5.11.06, 13:56 Příspěvky: 167 Bydliště: Prostějov
|
U normálních řadových 4-válců svody většinou nejsou stejně dlouhé, ale velikost v délce svodů je malá. Automobilky většinou,když dělali sportovní auto, tak udělali tzv. laděné svody (všechny svody jsou stejně dlouhé a z toho vznikne většinou taková vánočka:
Na fotce jsou vidět svodyz audiny coupé quattro 20v. Jedny jsou obyč a druhé laděné (už od výrobce)Výkonový rozdíl jsou sice pouhé 2kw (ze 123 na 125) ale mění celkovou charakteristiku motoru:

_________________ ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK = Už není-totálka , ale né mou vinou
|
| 11.4.07, 23:58 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
DRYVER: nemam
Dave_Pv: foto zmizlo 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 12.4.07, 14:26 |
|
 |
|
Dave_Pv
Registrován: 5.11.06, 13:56 Příspěvky: 167 Bydliště: Prostějov
|
To je blokováním AUDI clubu, tak sem hodím alespoň link:
PS. Teď tam zase ten obrázek je
Takže je to na http://www.volny.cz/cerny.david/svody.jpg
_________________ ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK = Už není-totálka , ale né mou vinou
|
| 12.4.07, 16:26 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|