Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 11:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Výměna motoru..... 
Autor Zpráva

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
A jak ta evidenčka musí být stará???


13.4.07, 09:14
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 167
Bydliště: Prostějov
Příspěvek 
To nevím, to bych kecal... :oops:

_________________
ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička :-)
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw :-) )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK :-) = Už není-totálka :-( , ale né mou vinou ;-)


13.4.07, 09:17
Profil ICQ

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Tam to bude asi tak do měsíce co??? No já mám jednu z přepisu auta asi 3 měsíce starou.....zkusím a uvídíme...


13.4.07, 09:28
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Jestli dáváš do Š120 motor 130, tak ti je výmaz k ničemu, protože ti nesedí typ motoru.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


13.4.07, 09:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
To je fakt.......takže tam přerazím číslo a bude...


13.4.07, 09:56
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Pokud máš starší doklad o evidenčce a už jsi ho použil při přepisu, tak ten už nelze použít, jinak evideční protokol pokud nebyl použitej má platnost do prvního použití, takže klidně i půl roku starej. A jinak když chceš výmaz čísla motoru tak tam můžeš mít klidně motor s jiným VÝROBNÍM číslem, nemusí být původní, jen musí souhlasit TYPOVÉ označení motoru.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


13.4.07, 12:33
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Potřebuji rychlou radu.....když jsem sundal motor tak z převodky je taková hřídelka že.....no a já nevim když s ní pootočím jde úplně lehce i při kvaltu. Nestalo se tam něco??? Včera jsem to zjistil....


14.4.07, 07:55
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Asi se tam něco stalo, při kvaltu musí stát.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


14.4.07, 08:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
A drzi tam pevne? Nejde vytahnout? A kdyz to mas zvednuty a tocis s ni, tocej se i kola? :) Zkus tam hodit jinej qalt.

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


14.4.07, 09:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 337
Bydliště: Kolárovo
Příspěvek 
Naco prepísať číslo?V celej EU nekontrolujú číclo motora.Bere sa to ako náhradný diel.


14.4.07, 10:19
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Při všech kvaltech je to stejné.....jde to vytahnout.....vyjelo mi to s motorem....


14.4.07, 10:38
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Ha, ty si s motorem vytáhnul i mrkev, jo :lol: Mrkev v převodovce drží takovými dvěma podivnými segrovkami, myslím že tam jsou dát i od zhora po sundání válečku spojky. Zřejmě ty vypadly a budou ležet někde na dně převodovky...

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


14.4.07, 10:44
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Aha takže jak je tam mám dát zpátky????? Co mám kde sundat???? To je poslední co je potřeba udělat.....
Pište pište ať na to při takovém krásném počasí můžu vleťět....dneska večer už chci jezdit...


14.4.07, 10:49
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Píšu, píšu :wink:

Ta mrkev na konci který se strká do převodovky má mnoho drážek. V převodovce je protikus, tak ji tam strč aby tam hezky sedla. Pak sundej pracovní váleček spojky a podívej se, jestli neuvidíš ty dvě drátěné pojistky co zapadají do těch dvou drázek v mrkvi a jestli se tam vůbec dají vrátit z tohoto místa (já si MYSLÍM že to jde dlouhými tenkými kleštěmi, ale jist si nejsem oops: ) No a pokud to půjde tak je tam dát a hurá jedem. Pokud nebudou někde nahoře k nalezení (ty drátěný pojistky) tak bych to udělal tak, že bych vypustil olej z převodovky, buď vytečou s ním nebo budou na magnetu nebo když ani to, tak něčím vhodným zaštourať po dnu převodovky jestli by se nevytáhly (třeba nějakým magnetem) a když ani to, tak to je na rozebrání převodovky, páč můžou bejt klidně mezi zuby stáleho převodu a myslím, že si dokážeš představit co by to tam vyvedlo..

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


14.4.07, 10:56
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Diky moc za radu....zkusim to.....no ono to vyjelo lehce, takže si myslim že tam ani nebyly...občas se ozvalo nějaké lupnutí....Ale neřešil jsem to....No doufám že tu převodku nebudu rozebírat


14.4.07, 10:59
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz