Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Regulator sklonu světel 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.06, 17:05
Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Regulator sklonu světel
Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


22.4.07, 20:09
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Regulator sklonu světel
Waclav píše:
Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:


Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


22.4.07, 20:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.07, 00:34
Příspěvky: 478
Bydliště: hodonínsko,zarazice
Příspěvek 
udělej si elektrické :lol:
http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id= ... 4&id3=1568

_________________
ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450


23.4.07, 20:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.06, 17:05
Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek 
Do toho se mi moc nechce, to naklápění moc nevyužiješ, ale pro dobrej pocit :roll:
Ted sem to o víkendu rozebral a našel sem prasklej držák paraboly, ten jak ho drží pérko a tlačí na něj to hydroulické "kladívko" a stahuje ho pérko. Ptal sem se v mototechně a prodávaj akorát celý ten systém za 900kč :roll: , tak se chci optat jestli to někdo nemáte :?

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


23.4.07, 20:48
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.06, 20:43
Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek Re: Regulator sklonu světel
Waclav píše:
Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:


Nevím,ale já to už 6 let neřeším....oprava je pro mě složitá a je to ztráta času...na stk ti to seříděj aby si neoslňoval a to je vše.... :D

_________________
Obrázek


23.4.07, 20:51
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.06, 17:05
Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek 
Waclav píše:
Do toho se mi moc nechce, to naklápění moc nevyužiješ, ale pro dobrej pocit :roll:
Ted sem to o víkendu rozebral a našel sem prasklej držák paraboly, ten jak ho drží pérko a tlačí na něj to hydroulické "kladívko" a stahuje ho pérko. Ptal sem se v mototechně a prodávaj akorát celý ten systém za 900kč :roll: , tak se chci optat jestli to někdo nemáte :?

Tak jsem to dneska dal do kupy, rozebral sem celý světlo, narazil to tam, pár kapek vteřiňáku a stáhnul fofr-páskou a hotovo ;-) Trochu sem zkouml i ten regulator sklonu a není tam dostatek kapaliny, něco tam je, ale není to plný... Nedá se to nějak doplňit? popř. jakou tekutinou :roll:

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


25.4.07, 20:14
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.06, 17:05
Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Re: Regulator sklonu světel
Kristensen píše:
Waclav píše:
Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:


Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit.

Jo a kde si psal ten návod? :?:

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


25.4.07, 20:18
Profil ICQ
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
pacil sa mi zaciatok tej upravy: vynda sa puvodny system a co nejdal se odhodi :D

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


25.4.07, 20:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.06, 11:30
Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Doplnis to okenou alebo modrou naplnou do ostrekovacov. Ale je to cisty masochizmus.


25.4.07, 21:17
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Peter50kw píše:
Doplnis to okenou alebo modrou naplnou do ostrekovacov. Ale je to cisty masochizmus.



je na čtrnáct dnů, já to řeším jak roman na stk to okecám miloš


1.5.07, 21:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Regulator sklonu světel
Waclav píše:
Kristensen píše:
Waclav píše:
Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:


Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit.

Jo a kde si psal ten návod? :?:


Já jsem tam lil čistej fridex, jinak to prostě musíš mít všechno v poloze "naplno otevřený" takže ty pístky co tlačej do světel potřebuješ vytáhnout a držet je vytažený a pak to všechno naplnit a složit

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


1.5.07, 22:31
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.06, 11:30
Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie.


1.5.07, 23:00
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Peter50kw píše:
Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie.


zelený ne miloš


3.5.07, 20:45
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
Peter50kw píše:
Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie.


zelený ne miloš


Přesně tak.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


3.5.07, 22:00
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.07, 10:17
Příspěvky: 459
Bydliště: Valašské Meziříčí
Příspěvek 
A co to naplnit olejem? Nebude to moc husté?Ja jen ze by se to nikdy neodparilo...


25.8.07, 14:21
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.017s | 11 Queries | GZIP : Off ]