| Autor |
Zpráva |
|
Waclav
Registrován: 23.12.06, 17:05 Příspěvky: 567 Bydliště: Praha 8
|
 Regulator sklonu světel
Zdravím
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? 
_________________ Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995
|
| 22.4.07, 20:09 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
 Re: Regulator sklonu světel
Waclav píše: Zdravím  Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to. Nemáte s tím někdo zkušenost? 
Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 22.4.07, 20:17 |
|
 |
|
jindra
Registrován: 13.1.07, 00:34 Příspěvky: 478 Bydliště: hodonínsko,zarazice
|
_________________ ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450
|
| 23.4.07, 20:39 |
|
 |
|
Waclav
Registrován: 23.12.06, 17:05 Příspěvky: 567 Bydliště: Praha 8
|
Do toho se mi moc nechce, to naklápění moc nevyužiješ, ale pro dobrej pocit
Ted sem to o víkendu rozebral a našel sem prasklej držák paraboly, ten jak ho drží pérko a tlačí na něj to hydroulické "kladívko" a stahuje ho pérko. Ptal sem se v mototechně a prodávaj akorát celý ten systém za 900kč  , tak se chci optat jestli to někdo nemáte 
_________________ Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995
|
| 23.4.07, 20:48 |
|
 |
|
roman heller
Registrován: 19.10.06, 20:43 Příspěvky: 709 Bydliště: Milovice
|
 Re: Regulator sklonu světel
Waclav píše: Zdravím  Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to. Nemáte s tím někdo zkušenost? 
Nevím,ale já to už 6 let neřeším....oprava je pro mě složitá a je to ztráta času...na stk ti to seříděj aby si neoslňoval a to je vše.... 
_________________
|
| 23.4.07, 20:51 |
|
 |
|
Waclav
Registrován: 23.12.06, 17:05 Příspěvky: 567 Bydliště: Praha 8
|
Waclav píše: Do toho se mi moc nechce, to naklápění moc nevyužiješ, ale pro dobrej pocit Ted sem to o víkendu rozebral a našel sem prasklej držák paraboly, ten jak ho drží pérko a tlačí na něj to hydroulické "kladívko" a stahuje ho pérko. Ptal sem se v mototechně a prodávaj akorát celý ten systém za 900kč  , tak se chci optat jestli to někdo nemáte 
Tak jsem to dneska dal do kupy, rozebral sem celý světlo, narazil to tam, pár kapek vteřiňáku a stáhnul fofr-páskou a hotovo  Trochu sem zkouml i ten regulator sklonu a není tam dostatek kapaliny, něco tam je, ale není to plný... Nedá se to nějak doplňit? popř. jakou tekutinou 
_________________ Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995
|
| 25.4.07, 20:14 |
|
 |
|
Waclav
Registrován: 23.12.06, 17:05 Příspěvky: 567 Bydliště: Praha 8
|
 Re: Regulator sklonu světel
Kristensen píše: Waclav píše: Zdravím  Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to. Nemáte s tím někdo zkušenost?  Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit.
Jo a kde si psal ten návod? 
_________________ Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995
|
| 25.4.07, 20:18 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
pacil sa mi zaciatok tej upravy: vynda sa puvodny system a co nejdal se odhodi 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 25.4.07, 20:46 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
Doplnis to okenou alebo modrou naplnou do ostrekovacov. Ale je to cisty masochizmus.
|
| 25.4.07, 21:17 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Peter50kw píše: Doplnis to okenou alebo modrou naplnou do ostrekovacov. Ale je to cisty masochizmus.
je na čtrnáct dnů, já to řeším jak roman na stk to okecám miloš
|
| 1.5.07, 21:51 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
 Re: Regulator sklonu světel
Waclav píše: Kristensen píše: Waclav píše: Zdravím  Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to. Nemáte s tím někdo zkušenost?  Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit. Jo a kde si psal ten návod? 
Já jsem tam lil čistej fridex, jinak to prostě musíš mít všechno v poloze "naplno otevřený" takže ty pístky co tlačej do světel potřebuješ vytáhnout a držet je vytažený a pak to všechno naplnit a složit
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 1.5.07, 22:31 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie.
|
| 1.5.07, 23:00 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Peter50kw píše: Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie.
zelený ne miloš
|
| 3.5.07, 20:45 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
slovacek.milos píše: Peter50kw píše: Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie. zelený ne miloš
Přesně tak.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 3.5.07, 22:00 |
|
 |
|
venca.m
Registrován: 2.6.07, 10:17 Příspěvky: 459 Bydliště: Valašské Meziříčí
|
A co to naplnit olejem? Nebude to moc husté?Ja jen ze by se to nikdy neodparilo...
|
| 25.8.07, 14:21 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|