| Autor |
Zpráva |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
No jo tak ho vyměním...hlavně že to frčí - zatim. 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 17.6.11, 12:22 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
však je nové jak pod hlavou tak výfukem  kruci jdu se projet 
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 17.6.11, 13:11 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Tak musím rapida pochválit... Přes veškeré peripetie co se mu přihodily absolvoval za včerejšek a předvčerejšek 800km jako prd.. šlapal jak švícary.. Jediné co mě trošku trápí že zas odešel kousek el. soustavy v oblasti Rádia a Přístrojového štítu.. To snad dnes opravím.
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 19.6.11, 10:19 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Přiznám se, že zvažuju prodej... Jak na tom auto je vědí všichni a rád bych si ho nechal, ale pokud finanční situace půjde dál tak jak jde tak hold nezbyde nic jiného než ho prodat... 
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.6.11, 11:29 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
neblbni vole
|
| 21.6.11, 11:43 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Co blbneš Pepo. Tak se vys*r na Yetinu a hned bude lépe 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 21.6.11, 12:07 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Kolik za to dostaneš? Pár šupů... To se nevyplatí.
|
| 21.6.11, 12:12 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
T#2: nemám čím jezdit a Rapida a ani nic jiného co mám doma do denního provozu tahat nebudu. Do práce už jezdím na kole takže yeti žere jen pravidelnou platbu, kterou bych platil tak jak tak.
chemer: Nevyplatilo se mi už víc věcí zatím to jen zvažuju...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.6.11, 12:13 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
tak sežen nějakou škodárnu na dojetí
|
| 21.6.11, 12:23 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Aneb další věc, co se nevyplatí...
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 21.6.11, 12:28 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Máš skůtr ne? Nejrychlejší, nejlevnější.
|
| 21.6.11, 12:29 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
skůtr poslední dobou žere jak prokopnutej... kolo je lepší..
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.6.11, 12:30 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Nepér píše: Aneb další věc, co se nevyplatí... to už se dneska dává zadarmo. když chce šetřit kupé, dobrá volba
|
| 21.6.11, 12:46 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
zadarmo nejezdí bez oprav se to nedá... kolo si opravím sám a jede za každého počasí...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.6.11, 13:01 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Kdyt budes chtit, tak po praci napis na icq, neco ti k tomu napisu, mozna se dobereme k rozumnemu reseni, vcera jsem o tobe a rapidovi uvazoval.
|
| 21.6.11, 15:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|