Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 96  Další
 Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč) 
Autor Zpráva
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
No jo tak ho vyměním...hlavně že to frčí - zatim. :mrgreen:

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


17.6.11, 12:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
však je nové jak pod hlavou tak výfukem :) kruci jdu se projet :D

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


17.6.11, 13:11
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Tak musím rapida pochválit... Přes veškeré peripetie co se mu přihodily absolvoval za včerejšek a předvčerejšek 800km jako prd.. šlapal jak švícary.. Jediné co mě trošku trápí že zas odešel kousek el. soustavy v oblasti Rádia a Přístrojového štítu.. To snad dnes opravím.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


19.6.11, 10:19
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Přiznám se, že zvažuju prodej... Jak na tom auto je vědí všichni a rád bych si ho nechal, ale pokud finanční situace půjde dál tak jak jde tak hold nezbyde nic jiného než ho prodat... :(

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.6.11, 11:29
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
neblbni vole


21.6.11, 11:43
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.08, 15:01
Příspěvky: 2753
Bydliště: Rokycansko
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Co blbneš Pepo. Tak se vys*r na Yetinu a hned bude lépe 8)

_________________
https://www.facebook.com/Tuner2carphotos
https://www.instagram.com/tuner2carphotos/


21.6.11, 12:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Kolik za to dostaneš? Pár šupů... To se nevyplatí.


21.6.11, 12:12
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
T#2: nemám čím jezdit a Rapida a ani nic jiného co mám doma do denního provozu tahat nebudu. Do práce už jezdím na kole takže yeti žere jen pravidelnou platbu, kterou bych platil tak jak tak.

chemer: Nevyplatilo se mi už víc věcí zatím to jen zvažuju...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.6.11, 12:13
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.08, 21:56
Příspěvky: 6811
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
tak sežen nějakou škodárnu na dojetí


21.6.11, 12:23
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Aneb další věc, co se nevyplatí...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


21.6.11, 12:28
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Máš skůtr ne? Nejrychlejší, nejlevnější.


21.6.11, 12:29
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
skůtr poslední dobou žere jak prokopnutej... kolo je lepší..

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.6.11, 12:30
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.08, 21:56
Příspěvky: 6811
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Nepér píše:
Aneb další věc, co se nevyplatí...

to už se dneska dává zadarmo.
když chce šetřit kupé, dobrá volba


21.6.11, 12:46
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
zadarmo nejezdí bez oprav se to nedá... kolo si opravím sám a jede za každého počasí...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.6.11, 13:01
Profil ICQ
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Kdyt budes chtit, tak po praci napis na icq, neco ti k tomu napisu, mozna se dobereme k rozumnemu reseni, vcera jsem o tobe a rapidovi uvazoval.


21.6.11, 15:34
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 96  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.028s | 11 Queries | GZIP : Off ]