| Autor |
Zpráva |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
A co tak poriadnu generalku?  Ked uz zachovat liatinu asi nebude na vyber. Zrovnat blok, skontrolovat kluku a pripadny vybrus, vyuhlovat, prefutrovat a zvazit ojnice, nova piestna sada, poliecit hlavu upravou na olovo, nove voditka, upravu na gufera a musi to zase 200tis jazdit.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 26.9.11, 15:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
a kde na to vzít a nekrást?
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 26.9.11, 20:47 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Jestli si tam vrazíš hliník... 
|
| 26.9.11, 21:25 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Tak uz to nebude 130.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 26.9.11, 23:25 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
kdyby tam nedej boze sel hlinik taj na dobu urcitou a to nez se zgockuje 130tka
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 26.9.11, 23:38 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
tak ten motor nebude tak V oněch místech, aby nestál za to zachránit...nový motor si bude žádat stejné investice (i když třeba ne hned). nejede to? jede! ...
|
| 27.9.11, 00:26 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
coz o to ono to jede jako cert,ale kdyz motor vyluzuje zvuky jak mlaticka uz to neni asi cajk...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 27.9.11, 04:04 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Dostává se do formy. 
|
| 27.9.11, 07:54 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
to chce hustší olej 
|
| 27.9.11, 08:14 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Josef.Radocha píše: coz o to ono to jede jako cert motory před smrtí jedou nejlíp 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 27.9.11, 08:43 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
to už jsem několikrát zkusil ... 
|
| 27.9.11, 09:43 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Moc to hrotíte. S motorem před smrtí (nechlazený 4. válec, prasklý píst, podfukující hlava) jsem nalítal nějakých 20 tisíc km. Stačí cit v noze. 
|
| 27.9.11, 11:56 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
v podobne konfiguraci pruseru ten motor jezdil docela dlouho,ale uvidime... fakt je ten, ze by to chtelo neco s tim udelat...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 27.9.11, 14:21 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Mě taky mlátí a lítá to podobně stejně jako kdysi. Normálka ne. Když se kácí pes, lítaj řízky.
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 27.9.11, 15:35 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
ukázka toho co se mi podařilo díky Vítovi za pěkný peníz sehnat Před sestavením  po sestavení  omlouvám se za kvalitu je to jen mobilem, ale zajímavostí je, že pod toto víko se nedává těsnění....
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 29.9.11, 18:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|