Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:01



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 96  Další
 Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč) 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
A co tak poriadnu generalku? :) Ked uz zachovat liatinu asi nebude na vyber. Zrovnat blok, skontrolovat kluku a pripadny vybrus, vyuhlovat, prefutrovat a zvazit ojnice, nova piestna sada, poliecit hlavu upravou na olovo, nove voditka, upravu na gufera a musi to zase 200tis jazdit.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


26.9.11, 15:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
a kde na to vzít a nekrást?

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


26.9.11, 20:47
Profil ICQ
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Jestli si tam vrazíš hliník... :roll:


26.9.11, 21:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Tak uz to nebude 130.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


26.9.11, 23:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
kdyby tam nedej boze sel hlinik taj na dobu urcitou a to nez se zgockuje 130tka

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


26.9.11, 23:38
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
tak ten motor nebude tak V oněch místech, aby nestál za to zachránit...nový motor si bude žádat stejné investice (i když třeba ne hned). nejede to? jede! ...


27.9.11, 00:26
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
coz o to ono to jede jako cert,ale kdyz motor vyluzuje zvuky jak mlaticka uz to neni asi cajk...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


27.9.11, 04:04
Profil ICQ
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Dostává se do formy. :wink:


27.9.11, 07:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.08, 21:56
Příspěvky: 6811
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
to chce hustší olej :mrgreen:


27.9.11, 08:14
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Josef.Radocha píše:
coz o to ono to jede jako cert


motory před smrtí jedou nejlíp :D

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


27.9.11, 08:43
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.08, 21:56
Příspěvky: 6811
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
to už jsem několikrát zkusil ... :roll:


27.9.11, 09:43
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Moc to hrotíte. S motorem před smrtí (nechlazený 4. válec, prasklý píst, podfukující hlava) jsem nalítal nějakých 20 tisíc km. Stačí cit v noze. :)


27.9.11, 11:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
v podobne konfiguraci pruseru ten motor jezdil docela dlouho,ale uvidime... fakt je ten, ze by to chtelo neco s tim udelat...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


27.9.11, 14:21
Profil ICQ
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Mě taky mlátí a lítá to podobně stejně jako kdysi. Normálka ne. Když se kácí pes, lítaj řízky.

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


27.9.11, 15:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
ukázka toho co se mi podařilo díky Vítovi za pěkný peníz sehnat :)
Před sestavením
Obrázek
po sestavení
Obrázek

omlouvám se za kvalitu je to jen mobilem, ale zajímavostí je, že pod toto víko se nedává těsnění....

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


29.9.11, 18:45
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 96  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.022s | 11 Queries | GZIP : Off ]