Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 17:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 motory 
Autor Zpráva

Příspěvky: 9
Příspěvek motory
Zdravim,mám dotaz.Když hodim do formana místo 1,3 spi (jednobod. vstřik.) 1,6 mpi nebo 1,3mpi.Poznají mi to na STK když přerazim čísla??Máte s tim někdo zkušenosti?Chci to přestavět protože ten mono-motronic vůbec nejede a ještě hodně na svůj obsah žere.
A ještě nevíte někdo jaký maj ty motory mpi parametry a druh vstřiku(simultální nebo sekvenční)?Předem děkuju.


28.4.06, 13:50
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 263
Příspěvek 
Obojí na STK poznají. 1.6ka je úplně jinej motor, ten poznají na první pohled. A 1.3 MPI poznají taky, protože systém vstřikování je jiný, prostě to jinak vypadá. Schválně si zaparkuj Formana vedle Feldy 1.3 MPI, otevři obě haubny a podívej se.
A novější Feldy nemají ani rozdělovač a mají zapalovací lištu, obojí je vidět na první pohled.
Asi jsem Tě moc nepotěšil, co?


28.4.06, 15:12
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: motory
krenda88 píše:
Zdravim,mám dotaz.Když hodim do formana místo 1,3 spi (jednobod. vstřik.) 1,6 mpi nebo 1,3mpi.Poznají mi to na STK když přerazim čísla??Máte s tim někdo zkušenosti?Chci to přestavět protože ten mono-motronic vůbec nejede a ještě hodně na svůj obsah žere.
A ještě nevíte někdo jaký maj ty motory mpi parametry a druh vstřiku(simultální nebo sekvenční)?Předem děkuju.


Predelavat 1.3 z BMM na MPi je nejenom nepovoleny, ale taky naprosto zbytecny a 1.6 je motor VW.

Jediny co by nebylo zvenku poznat je zvetseni objemu v puvodnim motoru, za jisty poplatek se da sehnat klikovy mechanizmus 1400ccm (Fabia) pripadne prevrtat na 1500, ale to uz stoji hoodne penez (videl jsem komplet motor za 30k,-).

Jinak MPi je ve Felicii je dvoubod, vstrik i zapalovani jdou vzdy 2 valce spolecne.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


28.4.06, 15:42
Profil ICQ YIM

Příspěvky: 9
Příspěvek 
A jakej je rozdíl mezi 1.3 monomotronic 40kW a 1.3 monomotronic 50kw.Co tam je navíc a kde se to dá sehnat??Prej nějakej rezonátor na sání ale jak to vypadá a co to vlastně dělá??A za kolik se to dá splašit??A o kolik ten motor žere víc??


2.5.06, 13:57
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
krenda88 píše:
A jakej je rozdíl mezi 1.3 monomotronic 40kW a 1.3 monomotronic 50kw.Co tam je navíc a kde se to dá sehnat??Prej nějakej rezonátor na sání ale jak to vypadá a co to vlastně dělá??A za kolik se to dá splašit??A o kolik ten motor žere víc??

Co vim: pisty, vackovy hridel, ridici jednotka a asi i hlava. Nejlip premontovat vackovku, hlavu bud snizit nebo vymenit pisty a nechat prechipovat.

Vic to bude zrat jenom kdyz na to budes vic slapat.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


2.5.06, 14:12
Profil ICQ YIM
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz