|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
forman karbec + LPG zajímavá závada
| Autor |
Zpráva |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 forman karbec + LPG zajímavá závada
forman nejel na benál, chytl s problémama pak trochu jakože jel 5 vteřin a tak pořád dokola, měnil jsem karbec, svíčky, zkoušel stelovat volnoběh no pořád dokola, na plyn to s problémama jelo chytl za pět vteřín chcípen, byl jsem bez nápadu tak si typněte co tomu bylo nikdy by mě to nenapadlo, 
|
| 11.11.11, 18:46 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: forman karbec + LPG zajímavá závada
civka v rozdělovači nebo ETZ
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 11.11.11, 18:51 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: forman karbec + LPG zajímavá závada
něco ucpané něčím?  ... sací potrubí, výfuk? ... ( ... kámošovi jel forman na 3 válce a dělalo to strašný rachot ... měl ucpaný sací ventil maticí která drží filtrbox .. a kravál dělala zdvihací tyčka mláticí do víka ventilů ... fotku mám ) neboooo co třeba že by byl poškozený drátek od ventilu volnoběhu a vibracema při nastartování by docházelo k odpojení? (nenapsal jsi jestli chcípá jen na volnoběh nebo i při sešlápnutém plynu ... ) ... říkal jsi typujte, tak typuju  , protože nikdo jiný se nesnaží, a já jsem zvědavý co tomu bylo  ...
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 11.11.11, 20:43 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: forman karbec + LPG zajímavá závada
seknutá ihla v karbeci? Už viem...mačka namotaná na remeničke altoša...
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 11.11.11, 21:25 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Nezavíral ventil plynu a motor se přesytil směsí benzínu a plynu?
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 11.11.11, 21:26 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: forman karbec + LPG zajímavá závada
píšu měnil se karbec a nic nakonec jsem musel začít od piky komrese něco přes deset, pak ventily a průser bez vůle, nastavil jsem po dvaceti setinách a světe div se všechno makalo jak má došteloval jsem volnoběh pak plyn a borec spokojený, zjistil jsem ještě jeden detail na druhém válci na sání jsem stříkal startovací a silikonová sprj a trošku se zvedly otáčky mírně tak to přisává i to strošku probublá do výfuku a to prej příště, ventily šteluji pořád dokola ale toto jsem ještě neviděl 
|
| 11.11.11, 22:29 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: forman karbec + LPG zajímavá závada
to by mu pak na LPG jelo v pohode
|
| 11.11.11, 22:30 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: forman karbec + LPG zajímavá závada
motor prostě postřeloval pootevřeným ventilem do sání a motor chcípl, protože se zadusil vlastnímy nehořlavými plyny 
|
| 12.11.11, 09:07 |
|
 |
|
Jiří Čech
Moderátor
Registrován: 11.1.06, 19:03 Příspěvky: 933
|
 Re: forman karbec + LPG zajímavá závada
slovacek.milos píše: píšu měnil se karbec a nic nakonec jsem musel začít od piky komrese něco přes deset, pak ventily a průser bez vůle, nastavil jsem po dvaceti setinách a světe div se všechno makalo jak má došteloval jsem volnoběh pak plyn a borec spokojený, zjistil jsem ještě jeden detail na druhém válci na sání jsem stříkal startovací a silikonová sprj a trošku se zvedly otáčky mírně tak to přisává i to strošku probublá do výfuku a to prej příště, ventily šteluji pořád dokola ale toto jsem ještě neviděl  -------------------------- Víš, to je tak, když se jenom jezdí a jezdí a základní servis se ojebává... 
_________________ J.
|
| 12.11.11, 14:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|