|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
chatter
Registrován: 9.5.10, 22:55 Příspěvky: 35
|
 startovanie oktavia
zdravim chcel by som sa opytat mam problem so startovanim na otavii 1.9tdi rv98. baterka cisto nova fiam rano som sadol do auta a ledva ledva mi to nakoplo prvu otacku jak keby nevladalo pretocit. starter mi piska jak keby nedobre zasuvalo pastorok dat ho premazat moze to byt kvoli tomu??? mal som s tym problemi aj predtym preto som kupil aj novu baterku.Pritom beham s autom kazdy den nikdy nestoji dlhsie ako den..problemi som mal s tym len v zime...diky za rady
|
| 18.11.11, 14:15 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
davemo
Registrován: 6.12.10, 17:55 Příspěvky: 295 Bydliště: Ostrava-Zábřeh
|
 Re: startovanie oktavia
No jestli máš podezřeni na starter tak repas.Potom napiš jak to dopadlo mám podobný problem na toledu 1M točí jako by z odporem no zatím to neřeším vždy chytne 
_________________ Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)
|
| 18.11.11, 15:55 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: startovanie oktavia
baterka kabely starter jestli je baterka nová z azie ráno točit nebude v asii nemrzne 
|
| 18.11.11, 16:27 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: startovanie oktavia
já bych ponejprv mrk a očistil svorky a kontakty baterie pak to samý s kostrou kastle a motoru popřípadě bych to skusmo přikostřil dobrým startovacím kabelem přímo na motor a pokud to nepomůže šel bych dál 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 18.11.11, 18:32 |
|
 |
|
davemo
Registrován: 6.12.10, 17:55 Příspěvky: 295 Bydliště: Ostrava-Zábřeh
|
 Re: startovanie oktavia
No myslím že je to na repas startéru:Startér se otáčí pomalu nebo vůbec:
opotřebené uhlíky (nejčastější příčina) vadná spínací cívka opotřebené ložiska nebo samomazná pouzdra startéru špatný elektrický kontakt
_________________ Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)
|
| 23.11.11, 00:45 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: startovanie oktavia
Pokud startér píská, tak repase. U O1 TDI mám zkušenost také s líným startérem, i s novou baterkou točil jako kdyby neměl sílu, ale vždy to chytlo, v zimě v mínus dvacet i v létě, takže to byla spíše vlastnost té kombinace motoru se startérem.
|
| 23.11.11, 15:16 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|