Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 12:10



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 startovanie oktavia 
Autor Zpráva

Registrován: 9.5.10, 22:55
Příspěvky: 35
Příspěvek startovanie oktavia
zdravim chcel by som sa opytat mam problem so startovanim na otavii 1.9tdi rv98. baterka cisto nova fiam rano som sadol do auta a ledva ledva mi to nakoplo prvu otacku jak keby nevladalo pretocit. starter mi piska jak keby nedobre zasuvalo pastorok dat ho premazat moze to byt kvoli tomu??? mal som s tym problemi aj predtym preto som kupil aj novu baterku.Pritom beham s autom kazdy den nikdy nestoji dlhsie ako den..problemi som mal s tym len v zime...diky za rady


18.11.11, 14:15
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.10, 17:55
Příspěvky: 295
Bydliště: Ostrava-Zábřeh
Příspěvek Re: startovanie oktavia
No jestli máš podezřeni na starter tak repas.Potom napiš jak to dopadlo mám podobný problem na toledu 1M točí jako by z odporem no zatím to neřeším vždy chytne :mrgreen:

_________________
Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno
Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)


18.11.11, 15:55
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: startovanie oktavia
baterka kabely starter :wink:

jestli je baterka nová z azie ráno točit nebude v asii nemrzne :wink:


18.11.11, 16:27
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: startovanie oktavia
já bych ponejprv mrk a očistil svorky a kontakty baterie pak to samý s kostrou kastle a motoru popřípadě bych to skusmo přikostřil dobrým startovacím kabelem přímo na motor a pokud to nepomůže šel bych dál :?:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


18.11.11, 18:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.10, 17:55
Příspěvky: 295
Bydliště: Ostrava-Zábřeh
Příspěvek Re: startovanie oktavia
No myslím že je to na repas startéru:Startér se otáčí pomalu nebo vůbec:

opotřebené uhlíky (nejčastější příčina)
vadná spínací cívka
opotřebené ložiska nebo samomazná pouzdra startéru
špatný elektrický kontakt

_________________
Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno
Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)


23.11.11, 00:45
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: startovanie oktavia
Pokud startér píská, tak repase. U O1 TDI mám zkušenost také s líným startérem, i s novou baterkou točil jako kdyby neměl sílu, ale vždy to chytlo, v zimě v mínus dvacet i v létě, takže to byla spíše vlastnost té kombinace motoru se startérem.


23.11.11, 15:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.021s | 12 Queries | GZIP : Off ]