Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:48



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Problém s ostrou vačkou 
Autor Zpráva

Registrován: 21.11.11, 19:03
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
Předstih jsem šteloval v tahu a líp už to nejde, při otočení rozdělovače na jakoukoliv stranu tak už začínali klesat otáčky, takže by to mělo být OK.
4trady: je to seriový objem a už si s tim nevim rady. Na kolik tě přišla ta 1,9 když si to dělal celý doma?


22.11.11, 12:25
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 24.3.07, 10:11
Příspěvky: 326
Bydliště: Nový Jičín
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
řekl bych, že samotná vačka ti nepřidá, jen posune výkon do jiných otáček - repektive mění průběh výkonu, k tomu je zapotřebí ještě udělat jak bylo psáno další věci. jinak teda nečekej zázraky - měl jsi jít rovnou do 280/280..


22.11.11, 13:44
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.11, 15:01
Příspěvky: 153
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
Ahoj, předem sory za OT ale nechce sem i zakládat nový topic,tak bych rád využil tohoto tématu. Našel jsem na dobrou stránku kde nabízí vačky na feliny za dobré ceny. http://engitec.cz/shop/index.php?action ... earchText=

Je tam docela slušný výběr. Jaká myslíte že je takové vhodné řešení i na normální ježdění aby to normálně fungovalo a nedělalo problémy s volnověhem a spotřebou,.? :) Popřípadě kdyby se tam prdla 265/265° Mělo by to nějaký výsledek? :) Vím že je to asi blbá otázka, ale třeba tu s tím máte někdo osobní zkušenosti. Díky :wink:

_________________
Felicie 1,3 BMM Combi


22.11.11, 18:16
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
Ja aj Semik sme jazdili 278/270, problem s volnobehom som nepozoroval, pokial na to nedupes tak aj normalna spotreba, ked dupes tak to slo jako pila, akurat papkalo viac ako je obvykle.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


22.11.11, 18:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
Prasík za podobný prachy máš osvědčenou vačku z motorexcelu

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


22.11.11, 21:31
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
ME na stránke by si mohli aj aktualizovať nejaké veci..

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


22.11.11, 23:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.11, 15:01
Příspěvky: 153
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
No já se moc na stránkách motor-excel nemužu vyznat. Našel jsem tam jen upravu motoru 136BMM za nějakých 10 a 19tisíc... Ale nikde jen samostatnou vačku. :)

_________________
Felicie 1,3 BMM Combi


23.11.11, 08:23
Profil ICQ

Registrován: 24.4.11, 10:42
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
Já psal na ME už 3 maily, ani na jeden sem nedostal odpověď, asi to chce zavolat :)

_________________
Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE


23.11.11, 18:29
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
jj ME jedině volat

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


24.11.11, 00:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
Proto se jich bojim :D

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


24.11.11, 01:38
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 2.10.08, 09:49
Příspěvky: 3491
Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
jinac pokud to je 1500 tak vacka okolo 275/270 by asi byla lepsi, ja na 1.9 daval 310/290 a toci to pri zatezi cca 6tisic a na čerpadle je převodovka


24.11.11, 18:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.11, 15:01
Příspěvky: 153
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Problém s ostrou vačkou
No tak uvidíme :) Zavolat se dá přinejhorším vždy.

_________________
Felicie 1,3 BMM Combi


24.11.11, 20:03
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.051s | 11 Queries | GZIP : Off ]