Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 135L ztraci vykon, zhasina, cuka 
Autor Zpráva

Registrován: 4.12.11, 12:01
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
A s trojkama bez trička by to asi bylo dílo okamžiku, co? :-)


7.12.11, 15:58
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
To by tvůj problém zůstal nevyřešen.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


7.12.11, 16:02
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.08, 21:56
Příspěvky: 6811
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Nepér píše:
ale jako, že by se mi chtělo s někým ladit Favorita :?

na to se nejlíp balí baby :mrgreen:


7.12.11, 17:59
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Jasně no, něco mi s tím udělej, jedu s kámoškou nakupovat...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


7.12.11, 20:34
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Skontroluj ešte spínačku,kábel 15 do indučky,poistkovku.Mne to začína pripadať tak že ti odstavuje pri jazde šťavu indučky a potom to cuka,lebo nedáva pravidelne iskru.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


10.12.11, 21:18
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 4.12.11, 12:01
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Zkusim to. Uz jsem vyloucil rozdelovac. Vymenil jsem civku v nem a beze zmeny. Zamena za rozdelovac z jineho auta taky bez efektu. Takze postupuji postupne, ale pomalu..


10.12.11, 22:14
Profil

Registrován: 4.12.11, 12:01
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Vysledek je takova ta krabicka na podbehu vedle civky (tusim zapalovaci modul, nebo jak se tomu spravne rika).


22.12.11, 23:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.06, 19:44
Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Nojo, modul ETZ, to byl můj tip od druhého úpříspěvku v tomto tématu :)
Jinak kdybys chtěl repasovat rozdělovač, nebo alespoň odstranit ty vůle, tak se ozvi, třeba bych si našel čas - už jsem to dlouho nedělal, tak abych nevypadl ze cviku :)

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


25.12.11, 18:11
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Jedno ETZ tu mám, já už na to nejezdím :D

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


25.12.11, 19:48
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.06, 19:44
Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Nepér: A to já zase jo :D

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


27.12.11, 18:25
Profil ICQ

Registrován: 4.12.11, 12:01
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Pokud to shrnu, tak vymenena civka v rozdelovaci, zapalovaci civka, modul etz, zapalovaci kabely, palec rozdelovace, vicko rozdelovace za nove dily. Vymenil jsem rozpadlou podlozku pod karbecem za tridilnou. Nechal jsem seridit vule ventilu a predstih. Karburator byl serizen podle emisi. Presto se mi porad stava, ze nahodile to auto prestane tahnout-motor chcipne. Dela to jak za jizdy, tak nekdy proste zhasne po vyrazeni pri dojezdu na krizovatku. Naskoci hned, nekdy hned zhasne, nekdy po nastartovani bezi v klidu dal. Oncas ujede 20 km v pohode bez zavahani, jindy se problem zopakuje 5x za kilometr. Nekdy za jizdy zacne celkem dost cukat jak zhasina a zase bezi. Dost neprijsmne se s tim jezdi, je to celkem dobrodruzstvi. Po serizeni predstihu na stroboskopu pri pusteni plynu trochu strili do vyfuku.
Prijde mi divne, aby se chvilkama "pridirala" pumpa a pak bezela, ale nerozumim tomu, je to jen domenka. Zkousel jsem ze zoufalstvi sundat vicko z nadrze, jestli treba neni nejak zalomena hadicka odvetrani nadrze, ale nemelo to zadny vliv.
Pokud by nekoho neco napadlo, budu vdecny za kazdou radu, ci napad.


8.1.12, 15:18
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
to bude určite niečo s elektrikou...

ak máš otáčomer a prestane to ťahať spadne na 0, alebo otáčky motora ukazuje :?:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


8.1.12, 16:04
Profil

Registrován: 4.12.11, 12:01
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Otackomer nefunguje cca rok.


8.1.12, 17:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
to bude nejaký výpadok signálu pre ETZ, niekedy takto blbne ten tienený káblik, alebo konektor na ňom, treba to spaviť precízne a dôkladne...

alebo nejaký blbý zoxidovaný spoj...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


8.1.12, 21:47
Profil

Registrován: 4.12.11, 12:01
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
To by snad melo byt ok. Vsechny ty kontakty jsem jeste jednou vcera cistil a kontroloval jestli konektory sedi, ukostreni taky.


8.1.12, 22:05
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.018s | 11 Queries | GZIP : Off ]