135L ztraci vykon, zhasina, cuka
| Autor |
Zpráva |
|
antoda
Registrován: 4.12.11, 12:01 Příspěvky: 21 Bydliště: Praha
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
A s trojkama bez trička by to asi bylo dílo okamžiku, co? 
|
| 7.12.11, 15:58 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
To by tvůj problém zůstal nevyřešen.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 7.12.11, 16:02 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Nepér píše: ale jako, že by se mi chtělo s někým ladit Favorita  na to se nejlíp balí baby 
|
| 7.12.11, 17:59 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Jasně no, něco mi s tím udělej, jedu s kámoškou nakupovat...
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 7.12.11, 20:34 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Skontroluj ešte spínačku,kábel 15 do indučky,poistkovku.Mne to začína pripadať tak že ti odstavuje pri jazde šťavu indučky a potom to cuka,lebo nedáva pravidelne iskru.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 10.12.11, 21:18 |
|
 |
|
antoda
Registrován: 4.12.11, 12:01 Příspěvky: 21 Bydliště: Praha
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Zkusim to. Uz jsem vyloucil rozdelovac. Vymenil jsem civku v nem a beze zmeny. Zamena za rozdelovac z jineho auta taky bez efektu. Takze postupuji postupne, ale pomalu..
|
| 10.12.11, 22:14 |
|
 |
|
antoda
Registrován: 4.12.11, 12:01 Příspěvky: 21 Bydliště: Praha
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Vysledek je takova ta krabicka na podbehu vedle civky (tusim zapalovaci modul, nebo jak se tomu spravne rika).
|
| 22.12.11, 23:19 |
|
 |
|
Bukaj
Registrován: 22.1.06, 19:44 Příspěvky: 4747 Bydliště: Černíky
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Nojo, modul ETZ, to byl můj tip od druhého úpříspěvku v tomto tématu  Jinak kdybys chtěl repasovat rozdělovač, nebo alespoň odstranit ty vůle, tak se ozvi, třeba bych si našel čas - už jsem to dlouho nedělal, tak abych nevypadl ze cviku 
_________________ Å 130 L 86 - cestovní limuzína Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi 130LPG 130L 86 - denní vůz 1000MB MB 69, 1.8.68 Ať mi nikdo neříká, že něco nejde...  Škoda 742 Forever Team
|
| 25.12.11, 18:11 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Jedno ETZ tu mám, já už na to nejezdím 
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 25.12.11, 19:48 |
|
 |
|
Bukaj
Registrován: 22.1.06, 19:44 Příspěvky: 4747 Bydliště: Černíky
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Nepér: A to já zase jo 
_________________ Å 130 L 86 - cestovní limuzína Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi 130LPG 130L 86 - denní vůz 1000MB MB 69, 1.8.68 Ať mi nikdo neříká, že něco nejde...  Škoda 742 Forever Team
|
| 27.12.11, 18:25 |
|
 |
|
antoda
Registrován: 4.12.11, 12:01 Příspěvky: 21 Bydliště: Praha
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Pokud to shrnu, tak vymenena civka v rozdelovaci, zapalovaci civka, modul etz, zapalovaci kabely, palec rozdelovace, vicko rozdelovace za nove dily. Vymenil jsem rozpadlou podlozku pod karbecem za tridilnou. Nechal jsem seridit vule ventilu a predstih. Karburator byl serizen podle emisi. Presto se mi porad stava, ze nahodile to auto prestane tahnout-motor chcipne. Dela to jak za jizdy, tak nekdy proste zhasne po vyrazeni pri dojezdu na krizovatku. Naskoci hned, nekdy hned zhasne, nekdy po nastartovani bezi v klidu dal. Oncas ujede 20 km v pohode bez zavahani, jindy se problem zopakuje 5x za kilometr. Nekdy za jizdy zacne celkem dost cukat jak zhasina a zase bezi. Dost neprijsmne se s tim jezdi, je to celkem dobrodruzstvi. Po serizeni predstihu na stroboskopu pri pusteni plynu trochu strili do vyfuku. Prijde mi divne, aby se chvilkama "pridirala" pumpa a pak bezela, ale nerozumim tomu, je to jen domenka. Zkousel jsem ze zoufalstvi sundat vicko z nadrze, jestli treba neni nejak zalomena hadicka odvetrani nadrze, ale nemelo to zadny vliv. Pokud by nekoho neco napadlo, budu vdecny za kazdou radu, ci napad.
|
| 8.1.12, 15:18 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
to bude určite niečo s elektrikou... ak máš otáčomer a prestane to ťahať spadne na 0, alebo otáčky motora ukazuje 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 8.1.12, 16:04 |
|
 |
|
antoda
Registrován: 4.12.11, 12:01 Příspěvky: 21 Bydliště: Praha
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
Otackomer nefunguje cca rok.
|
| 8.1.12, 17:39 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
to bude nejaký výpadok signálu pre ETZ, niekedy takto blbne ten tienený káblik, alebo konektor na ňom, treba to spaviť precízne a dôkladne...
alebo nejaký blbý zoxidovaný spoj...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 8.1.12, 21:47 |
|
 |
|
antoda
Registrován: 4.12.11, 12:01 Příspěvky: 21 Bydliště: Praha
|
 Re: 135L ztraci vykon, zhasina, cuka
To by snad melo byt ok. Vsechny ty kontakty jsem jeste jednou vcera cistil a kontroloval jestli konektory sedi, ukostreni taky.
|
| 8.1.12, 22:05 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|