| Autor |
Zpráva |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Martine ty jako jeden z mála víš jak na tom kastle opravdu je a že jeho dlouhodobé udržení v stavu schopném jízdy by možná stálo víc než jsem ochoten si přiznat... proto bych použil kastli co mám doma a postavím z dvou aut jedno hezké 
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 20.12.11, 20:58 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
nebyla náhodocu celá dělaná tím karosářem u vás?
|
| 20.12.11, 21:04 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
ano byla a mnou byla už xkrtá rozbita... uvidím až na jaře otočím auto na kolébce a okouknu to jak to vypadá.. každopádně uýž při koupi byla po několika hodně velkých ranách a to se už nikdy už neopraví do stavu původního
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 20.12.11, 21:11 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
a pozná to někdo pohledem bez důkladný prohlídky?
|
| 20.12.11, 21:17 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Myslíš tu hnědou ? Tak já bych byl pro pořádnou kanadu než ten tvůj rádoby "tuzex", ale ne že to zase někde naboříš.
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 20.12.11, 21:18 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
ano tu hnědou... a vyřešilo by se několik much jednou ranou... Jak rádoby tuzex? To je TUZEXák 
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 20.12.11, 21:29 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.3.12, 21:26 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Prasknuta expanzka u vyvodu  Pretoze chyba vzdy len obsah expanzky co?
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 21.3.12, 23:11 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
to me uuz taky napadlo, ale to by chybelo porad jenze tady to chybi narazove a i s casti obbsahu hadice.
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.3.12, 23:29 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Tak to prcha nekde pod autom, treba zhodit kryt na spoji trubiek, nechat zahriat a uvidis.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 21.3.12, 23:41 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Mě taky ubejvala, byla obroušená hadice k topení, u motoru jak leží na hraně plechu, co chrání motor. Dlouho mi trvalo než jsem na to přišel. Tak koukni i tam  .
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 22.3.12, 11:49 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
to by, ale znamenalo že voda vyteče všechna, ale já doleju třeba měsíc se neztratí ani decka a najednou litr pryč... zas třeba 14 dní nic a pak zas...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 22.3.12, 12:58 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
A nechodi ti tam baba na fridex ked jej dojde palenka doma? 
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 22.3.12, 12:59 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Právě že ne, přesně takto jsem dolíval nejméně rok, než jsem na to přišel. Spíš to jen slzelo, ale po pár dnech už bylo pod ryskou. A to jsem myslel že to jde do oleje.
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 22.3.12, 13:15 |
|
 |
|
Hiro
Registrován: 4.1.09, 20:00 Příspěvky: 3206 Bydliště: Havířov
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Pepo to mi dělalo tež ale chcalo to do oleje  měsíc nic a pak po 3 dnech třeba celá expnazka fuč
_________________ Škoda 120L, 1987 - studentské auto, EDIT: už to není studentské auto. Udržuji vůz v pojízdně chátrajícím stavu  Dacia Dokker, 2015 - rodinné auto
|
| 22.3.12, 13:20 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|