Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 96  Další
 Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč) 
Autor Zpráva
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Martine ty jako jeden z mála víš jak na tom kastle opravdu je a že jeho dlouhodobé udržení v stavu schopném jízdy by možná stálo víc než jsem ochoten si přiznat... proto bych použil kastli co mám doma a postavím z dvou aut jedno hezké :)

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


20.12.11, 20:58
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
nebyla náhodocu celá dělaná tím karosářem u vás?


20.12.11, 21:04
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
ano byla a mnou byla už xkrtá rozbita... uvidím až na jaře otočím auto na kolébce a okouknu to jak to vypadá.. každopádně uýž při koupi byla po několika hodně velkých ranách a to se už nikdy už neopraví do stavu původního

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


20.12.11, 21:11
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
a pozná to někdo pohledem bez důkladný prohlídky?


20.12.11, 21:17
Profil
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Myslíš tu hnědou ? Tak já bych byl pro pořádnou kanadu než ten tvůj rádoby "tuzex", ale ne že to zase někde naboříš.

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


20.12.11, 21:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
ano tu hnědou... a vyřešilo by se několik much jednou ranou...

Jak rádoby tuzex? To je TUZEXák :D

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


20.12.11, 21:29
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Takže jsem oživil Rapida... mám tu z toho i video a pár fotek :)



Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Vyměnil jsem altík za 55A a změřil dobíjení tak se se světly při zvýšených otáčkách držíme na 13,8V

Jo a pravidelně a nevím proč se ztrácí voda. Vždy 1l ne víc ne míň.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.3.12, 21:26
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Prasknuta expanzka u vyvodu :) Pretoze chyba vzdy len obsah expanzky co?

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


21.3.12, 23:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
to me uuz taky napadlo, ale to by chybelo porad jenze tady to chybi narazove a i s casti obbsahu hadice.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.3.12, 23:29
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Tak to prcha nekde pod autom, treba zhodit kryt na spoji trubiek, nechat zahriat a uvidis.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


21.3.12, 23:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Mě taky ubejvala, byla obroušená hadice k topení, u motoru jak leží na hraně plechu, co chrání motor. Dlouho mi trvalo než jsem na to přišel. Tak koukni i tam :wink: .

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


22.3.12, 11:49
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
to by, ale znamenalo že voda vyteče všechna, ale já doleju třeba měsíc se neztratí ani decka a najednou litr pryč... zas třeba 14 dní nic a pak zas...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


22.3.12, 12:58
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
A nechodi ti tam baba na fridex ked jej dojde palenka doma? :lol:

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


22.3.12, 12:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Právě že ne, přesně takto jsem dolíval nejméně rok, než jsem na to přišel. Spíš to jen slzelo, ale po pár dnech už bylo pod ryskou.
A to jsem myslel že to jde do oleje.

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


22.3.12, 13:15
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.09, 20:00
Příspěvky: 3206
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Pepo to mi dělalo tež ale chcalo to do oleje :roll: měsíc nic a pak po 3 dnech třeba celá expnazka fuč

_________________
Škoda 120L, 1987 - studentské auto, EDIT: už to není studentské auto. Udržuji vůz v pojízdně chátrajícím stavu :)
Dacia Dokker, 2015 - rodinné auto


22.3.12, 13:20
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 96  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.021s | 11 Queries | GZIP : Off ]