|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 10 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
driver
Registrován: 22.4.11, 16:51 Příspěvky: 106
|
 vynechávání motoru
Co může mimo jiné způsobovat "zatím" lehké vynechávání motoru u Felicie 1.3mpi+lpg - nejvíce je to znát od cca 1500ot. po cca 4000ot. na volnoběh je cítit lehké vynechávání - svíčky nové,komprese OK 13,5baru +/- 0,2 ,rozvody měněny cca před 20tis,ventily seřízeny,diagnostika bez závad
|
| 7.1.12, 21:56 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: vynechávání motoru
filtr LPG, vzduchac, regeneracni ventil na vedeni z nadobky s aktivnim uhlim, zapalovaci lista, spatnej odtrh na svickach
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 7.1.12, 23:46 |
|
 |
|
driver
Registrován: 22.4.11, 16:51 Příspěvky: 106
|
 Re: vynechávání motoru
filtr lpg + vzducháč - nový,regenerační ventil v diagnostice i v mechanicky OK,odtrh 0,5 (dělá to i při 0,7),zapalovačku dám zítra novou a doufám že už to bude OK
|
| 8.1.12, 00:15 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: vynechávání motoru
a co membrany?
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 8.1.12, 02:19 |
|
 |
|
driver
Registrován: 22.4.11, 16:51 Příspěvky: 106
|
 Re: vynechávání motoru
měněny cca před 40tis,před tim tam byly 120tis
|
| 8.1.12, 10:04 |
|
 |
|
driver
Registrován: 22.4.11, 16:51 Příspěvky: 106
|
 Re: vynechávání motoru
Tak nový zapalovací modul nic nevyřešil,stále vynechává,už mě napadá jen "logika zapalování" ,kdo by uměl přehrát ECU na Feldě?
|
| 8.1.12, 13:48 |
|
 |
|
CrazyMan
Registrován: 28.4.08, 19:34 Příspěvky: 3328 Bydliště: Studénka
|
 Re: vynechávání motoru
zkusil bych ještě ty membrány...
_________________ VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw
|
| 8.1.12, 23:21 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: vynechávání motoru
na benzin vynechava taky?
lambda regulace je na tom jak?
snimac otacek cistej?
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 9.1.12, 20:16 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
 Re: vynechávání motoru
Já pořád nevim co mám radit když nikde nevidím jestli to dělá na plyn nebo na benzín nebo na oboje
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 9.1.12, 21:13 |
|
 |
|
driver
Registrován: 22.4.11, 16:51 Příspěvky: 106
|
 Re: vynechávání motoru
Dělá to na oboje lambda OK,snímač čistej
|
| 10.1.12, 01:03 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 10 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|