Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:49



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
 škoda favorit upravy 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
Vážení přátelé, vzhledem k nulové informační hodnotě tohoto tématu, ba naopak uvedením mnoha polopravd a nesmyslů, uvažujeme o jeho smazání ;)

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


8.1.12, 21:07
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 26.7.11, 09:47
Příspěvky: 24
Bydliště: praha-východ, říčany
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
tak to klidně smažte ;-) akorát se to tu bude pléct kuli spoustě nepotřebnejch komentů.
HHekr děkuji ti a hlavně děkuji za odkaz na to vyvážení :-)


8.1.12, 22:41
Profil

Registrován: 1.11.11, 12:08
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
biker901 : neni zač.ty máš nakou motorku? :mrgreen:

_________________
Fako to nemá každý pako


8.1.12, 23:14
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
souhlasim se smazanim, chtel jsem to navrhnout na druhy nebo treti strane, ale jeste jsem se chtel neco dozvedet :)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


9.1.12, 00:45
Profil ICQ

Registrován: 24.4.11, 10:42
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
Jaké auto byste teda doporučovali přestavět? :)

_________________
Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE


9.1.12, 09:27
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
Nissan GT-R, Subaru Impreza WRX, BMW M5,... Len si vybrat

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


9.1.12, 09:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
Nebo zigula! :-D At jsi klasik.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


9.1.12, 09:42
Profil ICQ YIM

Registrován: 24.4.11, 10:42
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
Darklorde, tebe sem si uz docela zvyk, ze si na zacatecniky arogantni.. :wink:
Co rikate treba na Uno Turbo? je to dobrej zaklad?

_________________
Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE


Naposledy upravil Thomy dne 9.1.12, 13:09, celkově upraveno 1



9.1.12, 13:08
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
A co radsej R5GTT? Ked uz to musi byt male auto... Ale zase od toho necakaj ziadne super vykony.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


9.1.12, 13:09
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 24.4.11, 10:42
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
Tam je pokud se nemylim karburator.. Ja bych radeji elektroniku, podle me je jednodussi naladit to. Teda kdyz se to umi :)

_________________
Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE


9.1.12, 13:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
A nemas trochu strach z toho LH jetronicu v talianskom podani?

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


9.1.12, 13:16
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 4.1.11, 22:11
Příspěvky: 121
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
V uno turbo kdyby jsi chtel zvysovat vykon, tak musis davat vetsi turbo, to co tam je tlaci maximalne 0,65bar a podle vykonu pocitam, ze na tom tlaku to jezdi seriove...


9.1.12, 13:29
Profil

Registrován: 24.4.11, 10:42
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
darklord píše:
A nemas trochu strach z toho LH jetronicu v talianskom podani?


Abych pravdu rekl, v tomhle systemu vstrikovani se nevyznam, znam jen VW group.

.... K tomu turbu - s tim bych samozrejme pocital :) + vstriky, IC a tak dale

_________________
Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE


9.1.12, 13:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
no uz treba jen feldu 1,6...par uprav a je tam realnejch 100 koni (viz Kristensen) je jich hodne za par supu

no podle me je adekvatni tunit auto s turbem, protoze tam ten vykon roste i za vicemene malo penez...treba TDI

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


9.1.12, 20:15
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: škoda favorit upravy
feldu nema moc cenu tunit protoze na to nema ani podvozek ani brzdy.

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


9.1.12, 20:19
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.239s | 11 Queries | GZIP : Off ]