Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 09:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 motor 
Autor Zpráva

Registrován: 14.1.12, 13:05
Příspěvky: 18
Příspěvek motor
zdravím může te někdo pomoc koupil jsem feldu 1,6 při nastartovaní hodně kouří bilý dím nové svyčky kable .Na vačce sajrajt emulze :lol:


14.1.12, 13:10
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: motor
tesnenie pod hlavou...

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


14.1.12, 13:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: motor
MIR-PU píše:
zdravím může te někdo pomoc koupil jsem feldu 1,6 při nastartovaní hodně kouří bilý dím nové svyčky kable .Na vačce sajrajt emulze :lol:

Za hrube nasili na Ceskem jazyku budem davat BAN, to si to po sobe kurwa neumis precist?!

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


14.1.12, 13:33
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.09, 03:10
Příspěvky: 1545
Bydliště: Olomoucký kraj
Příspěvek Re: motor
Viky: Případně bych dal do pravidel aby členové s dyslexií apod. toto uvedli do podpisu případně do profilu nebo sdělili moderátorům. Já jen že někdo tohle holt schválně nedělá a předešlo by se tak narážkám a výpadům ostatních a zbytečnému ukřivdění ze strany moderátorů/adminů. Vím že se to špatně čte a nás kteří tím netrpí to nebaví louskat, ale zase si říkám že trocha tolerance by nevadila.

_________________
Favo 135 (G)LX '93


14.1.12, 14:10
Profil

Registrován: 4.12.11, 12:01
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: motor
"KURWA" by se také dalo klasifikovat podobně, jako první příspěvek.


14.1.12, 14:39
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: motor
šeština je bobrá vec ele tesnený pud hlafou nevimnění :oops:


14.1.12, 15:10
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek Re: motor
antoda píše:
"KURWA" by se také dalo klasifikovat podobně, jako první příspěvek.

trefná připomínka :) a je pravdivá, na to jsem v podstatě alergický


14.1.12, 23:45
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: motor
"W" je v tomto slovu zcela správně.

Zkuste si to napsat s V a odeslat :)

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


14.1.12, 23:57
Profil

Registrován: 14.1.12, 13:05
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: motor
antoda píše:
"KURWA" by se také dalo klasifikovat podobně, jako první příspěvek.

V praze je vám jej vy buzeranti.


15.1.12, 14:23
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: motor
si přehod těsnění ty buzno a pak napiš miloš


15.1.12, 14:43
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 30.6.09, 22:59
Příspěvky: 195
Bydliště: Trnava
Příspěvek Re: motor
Na TW je je vposlednom čase nejaká temná karma alebo čo :( vy to beriete ako boj čierny proti zeleným? :roll:

hodil by sa filter na "namachrovaných blbcov, buzerantov, vypatlaných debilov" a ktovie čo všetko som tu v poslednom čase ešte videl :lol:

_________________
Škoda Favorit 135LS 1992 with 136 engine


Naposledy upravil BORISROSSI dne 15.1.12, 16:15, celkově upraveno 1



15.1.12, 15:14
Profil

Registrován: 4.1.11, 22:11
Příspěvky: 121
Příspěvek Re: motor
Nestacim se divit :D

Tesneni ;)


15.1.12, 15:27
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.09, 03:10
Příspěvky: 1545
Bydliště: Olomoucký kraj
Příspěvek Re: motor
Odvolávám co jsem předtím napsal, protože jak tak pozoruju taky by asi opravdu byly vhodnější spíš IQ a psychotesty.

_________________
Favo 135 (G)LX '93


15.1.12, 16:45
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: motor
Ale ja to vidím tak, že by naozaj bolo potreba trochu tolerancie...hlavne na ten pravopis...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


15.1.12, 16:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.09, 03:10
Příspěvky: 1545
Bydliště: Olomoucký kraj
Příspěvek Re: motor
ferrari: Jasně tak pokud ten člověk o tom dá vědět, že není zrovna přeborník přes psaný projev tak proč ne s tím souhlasím. V tom případě není problém přimhouřit oko a přelouskat ten text. Ale v poslední době se tady vyrojilo nějak moc jedinců kteří chtějí poradit ale jakmile se jim něco nezdá (byť to ten kdo na příspěvek reaguje nemyslím ve zlém) tak začnou napadat a urážet... a tady tolerance alespoň podle mě opravdu místo nemá.

_________________
Favo 135 (G)LX '93


15.1.12, 16:59
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.073s | 11 Queries | GZIP : Off ]