| Autor |
Zpráva |
|
MIR-PU
Registrován: 14.1.12, 13:05 Příspěvky: 18
|
 motor
zdravím může te někdo pomoc koupil jsem feldu 1,6 při nastartovaní hodně kouří bilý dím nové svyčky kable .Na vačce sajrajt emulze 
|
| 14.1.12, 13:10 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: motor
tesnenie pod hlavou...
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 14.1.12, 13:29 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: motor
MIR-PU píše: zdravím může te někdo pomoc koupil jsem feldu 1,6 při nastartovaní hodně kouří bilý dím nové svyčky kable .Na vačce sajrajt emulze  Za hrube nasili na Ceskem jazyku budem davat BAN, to si to po sobe kurwa neumis precist?!
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 14.1.12, 13:33 |
|
 |
|
Capricorn
Registrován: 15.6.09, 03:10 Příspěvky: 1545 Bydliště: Olomoucký kraj
|
 Re: motor
Viky: Případně bych dal do pravidel aby členové s dyslexií apod. toto uvedli do podpisu případně do profilu nebo sdělili moderátorům. Já jen že někdo tohle holt schválně nedělá a předešlo by se tak narážkám a výpadům ostatních a zbytečnému ukřivdění ze strany moderátorů/adminů. Vím že se to špatně čte a nás kteří tím netrpí to nebaví louskat, ale zase si říkám že trocha tolerance by nevadila.
_________________ Favo 135 (G)LX '93
|
| 14.1.12, 14:10 |
|
 |
|
antoda
Registrován: 4.12.11, 12:01 Příspěvky: 21 Bydliště: Praha
|
 Re: motor
"KURWA" by se také dalo klasifikovat podobně, jako první příspěvek.
|
| 14.1.12, 14:39 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: motor
šeština je bobrá vec ele tesnený pud hlafou nevimnění 
|
| 14.1.12, 15:10 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
 Re: motor
antoda píše: "KURWA" by se také dalo klasifikovat podobně, jako první příspěvek. trefná připomínka  a je pravdivá, na to jsem v podstatě alergický
|
| 14.1.12, 23:45 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Re: motor
"W" je v tomto slovu zcela správně. Zkuste si to napsat s V a odeslat 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 14.1.12, 23:57 |
|
 |
|
MIR-PU
Registrován: 14.1.12, 13:05 Příspěvky: 18
|
 Re: motor
antoda píše: "KURWA" by se také dalo klasifikovat podobně, jako první příspěvek. V praze je vám jej vy buzeranti.
|
| 15.1.12, 14:23 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: motor
si přehod těsnění ty buzno a pak napiš miloš
|
| 15.1.12, 14:43 |
|
 |
|
BORISROSSI
Registrován: 30.6.09, 22:59 Příspěvky: 195 Bydliště: Trnava
|
 Re: motor
Na TW je je vposlednom čase nejaká temná karma alebo čo  vy to beriete ako boj čierny proti zeleným?  hodil by sa filter na "namachrovaných blbcov, buzerantov, vypatlaných debilov" a ktovie čo všetko som tu v poslednom čase ešte videl 
_________________ Škoda Favorit 135LS 1992 with 136 engine
Naposledy upravil BORISROSSI dne 15.1.12, 16:15, celkově upraveno 1
|
| 15.1.12, 15:14 |
|
 |
|
Pavucina
Registrován: 4.1.11, 22:11 Příspěvky: 121
|
 Re: motor
Nestacim se divit  Tesneni 
|
| 15.1.12, 15:27 |
|
 |
|
Capricorn
Registrován: 15.6.09, 03:10 Příspěvky: 1545 Bydliště: Olomoucký kraj
|
 Re: motor
Odvolávám co jsem předtím napsal, protože jak tak pozoruju taky by asi opravdu byly vhodnější spíš IQ a psychotesty.
_________________ Favo 135 (G)LX '93
|
| 15.1.12, 16:45 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: motor
Ale ja to vidím tak, že by naozaj bolo potreba trochu tolerancie...hlavne na ten pravopis...
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 15.1.12, 16:50 |
|
 |
|
Capricorn
Registrován: 15.6.09, 03:10 Příspěvky: 1545 Bydliště: Olomoucký kraj
|
 Re: motor
ferrari: Jasně tak pokud ten člověk o tom dá vědět, že není zrovna přeborník přes psaný projev tak proč ne s tím souhlasím. V tom případě není problém přimhouřit oko a přelouskat ten text. Ale v poslední době se tady vyrojilo nějak moc jedinců kteří chtějí poradit ale jakmile se jim něco nezdá (byť to ten kdo na příspěvek reaguje nemyslím ve zlém) tak začnou napadat a urážet... a tady tolerance alespoň podle mě opravdu místo nemá.
_________________ Favo 135 (G)LX '93
|
| 15.1.12, 16:59 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|