| Autor |
Zpráva |
|
john.05
Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
|
 vw golf 3 1.9 td vaří
zdravím pánové 3 golf 1.9 td tlačí vodu ven z nádobky zahřeje se to tak na 90 a když zapnu topení tak chvilkama to přestává topit uplně nevíte co by tam mohlo byt?
|
| 31.1.12, 22:05 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jojo sdi
Registrován: 14.1.12, 10:11 Příspěvky: 6
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
Tesnenie pod hlavou 
|
| 31.1.12, 23:23 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
Presne tak, bud tesneni a nebo primo praskla hlava... A oprava bude asi peknej opruz, protoze pokud se nemylim, tak tenhle motor je OHC Jak vypada olej?
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 31.1.12, 23:37 |
|
 |
|
john.05
Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
olej vypadá zatím dobře nezdá se že by tam byla voda
|
| 31.1.12, 23:46 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
co skusit nejdřív jinej termostat popřípadě to projet bez termostatu? ještě nemohlo ti to někde zmrznout udělá se špunt není oběh vaří 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 1.2.12, 19:24 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
kdy jsi menil vodni pumpu?
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 1.2.12, 19:51 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
škodovka píše: A oprava bude asi peknej opruz, protoze pokud se nemylim, tak tenhle motor je OHC noa? dneska uz to jiny nebude  ...spis nez rozhodit rozvod by me sralo tahat tu tezkou hlavu s turbem ven 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 1.2.12, 19:53 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
john.05 píše: olej vypadá zatím dobře nezdá se že by tam byla voda hlava dole přebrousit a nové těnění 
|
| 1.2.12, 22:30 |
|
 |
|
john.05
Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
termostat jsem vyhodil a dělá to pořád a bylo to v garáži takže to by za tu dobu už určitě rozmrzlo ale zas kdyby bylo těsněné prasklé metekla by voda do oleje?
|
| 1.2.12, 23:00 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
nejni to pravidlo
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 1.2.12, 23:01 |
|
 |
|
john.05
Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
takže zkusím sundat hlavu a uvidí se
|
| 1.2.12, 23:15 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
dej si pozor na těněsnění, není nejlepší nápad kupovat jen podle starého nebo prostě jen tak nějké, musí se změit přesah pístu a podle toho přesně vybrat, pokud vybereš malí pujdeš pístem do hlavy, pokud velké motor bude dobře točit ale jak ucítí nulu nenatočíš 
|
| 2.2.12, 08:49 |
|
 |
|
john.05
Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
takže zkusil jsem vyhodit termostat projel jsem to a bylo to bez problémů vůbec se to nezahřívalo tak max 80 a vodu to netlačilo tak jsem dal nový termostat a vaří to opět a voda letí taky ven
|
| 6.2.12, 23:08 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
nieje to tá haraburda s dvoma termostatmi  bez termostatu si to v tejto zime zohrial na 80°  to tiež nieje ok, jedine tak na mieste na voľnobeh...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 6.2.12, 23:35 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: vw golf 3 1.9 td vaří
Kdyby ti to náhodou nevišlo tak písni sz, mám celej tenhle motor v dost dobrým stavu 
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 7.2.12, 08:54 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|