Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 vw golf 3 1.9 td vaří 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek vw golf 3 1.9 td vaří
zdravím pánové 3 golf 1.9 td tlačí vodu ven z nádobky zahřeje se to tak na 90 a když zapnu topení tak chvilkama to přestává topit uplně nevíte co by tam mohlo byt?


31.1.12, 22:05
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 14.1.12, 10:11
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
Tesnenie pod hlavou :wink:


31.1.12, 23:23
Profil
karosář
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.07, 13:00
Příspěvky: 4154
Bydliště: Havirov
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
Presne tak, bud tesneni a nebo primo praskla hlava...
A oprava bude asi peknej opruz, protoze pokud se nemylim, tak tenhle motor je OHC :?
Jak vypada olej?

_________________
škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv...
škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí
škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota
škoda 110R 1977 152tk
škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk
OctaviaII 1,9tdi 462tk


31.1.12, 23:37
Profil

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
olej vypadá zatím dobře nezdá se že by tam byla voda


31.1.12, 23:46
Profil ICQ

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
co skusit nejdřív jinej termostat popřípadě to projet bez termostatu?
ještě nemohlo ti to někde zmrznout udělá se špunt není oběh vaří :?: :?:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


1.2.12, 19:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
kdy jsi menil vodni pumpu?

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


1.2.12, 19:51
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
škodovka píše:
A oprava bude asi peknej opruz, protoze pokud se nemylim, tak tenhle motor je OHC :?


noa? dneska uz to jiny nebude ;)...spis nez rozhodit rozvod by me sralo tahat tu tezkou hlavu s turbem ven :D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


1.2.12, 19:53
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
john.05 píše:
olej vypadá zatím dobře nezdá se že by tam byla voda


hlava dole přebrousit a nové těnění :wink:


1.2.12, 22:30
Profil

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
termostat jsem vyhodil a dělá to pořád a bylo to v garáži takže to by za tu dobu už určitě rozmrzlo ale zas kdyby bylo těsněné prasklé metekla by voda do oleje?


1.2.12, 23:00
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
nejni to pravidlo

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


1.2.12, 23:01
Profil ICQ

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
takže zkusím sundat hlavu a uvidí se


1.2.12, 23:15
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
dej si pozor na těněsnění, není nejlepší nápad kupovat jen podle starého nebo prostě jen tak nějké, musí se změit přesah pístu a podle toho přesně vybrat, pokud vybereš malí pujdeš pístem do hlavy, pokud velké motor bude dobře točit ale jak ucítí nulu nenatočíš :wink:


2.2.12, 08:49
Profil

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
takže zkusil jsem vyhodit termostat projel jsem to a bylo to bez problémů vůbec se to nezahřívalo tak max 80 a vodu to netlačilo tak jsem dal nový termostat a vaří to opět a voda letí taky ven


6.2.12, 23:08
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
nieje to tá haraburda s dvoma termostatmi :?:

bez termostatu si to v tejto zime zohrial na 80° :?: to tiež nieje ok, jedine tak na mieste na voľnobeh...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


6.2.12, 23:35
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.07, 00:29
Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek Re: vw golf 3 1.9 td vaří
Kdyby ti to náhodou nevišlo tak písni sz, mám celej tenhle motor v dost dobrým stavu :wink:

_________________
Seat toledo 1.9 TDI 1996
Seat toledo 1.9 TDI 1998
T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák
Včelař

Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!


7.2.12, 08:54
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.084s | 11 Queries | GZIP : Off ]