Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 OD čerpadla přes pojistky k motoru 
Autor Zpráva

Registrován: 1.2.12, 19:52
Příspěvky: 6
Příspěvek OD čerpadla přes pojistky k motoru
Mam problem přestala mi jet felda.Motor točí ale nejde tam stava, myslel jsem že je to čerpadlem tak jsem ho vyndal a to maka normalně tak jsem šel dal skusil jsem rele k cerpadlu vymenit a taky ok tak uz me dochazej napady nesetkal ste se stim nekdo?


1.2.12, 20:00
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
pokud relé čerpadla sepneš ručně či tam dáš klemu rozběhne se čerpadlo :?:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


1.2.12, 20:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
a co snímač HALL? Pokud nedá signál, RJ nemá impuls pro vstřik.

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


1.2.12, 20:45
Profil

Registrován: 1.2.12, 19:52
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
Pokud odkreji relle a udelam to rucne tak cerpadlo bezi ale jinak ne a a to i u novyho nemohlo by to bejt nekde na na te desce pojistkove ?


1.2.12, 21:16
Profil

Registrován: 1.2.12, 19:52
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
Snímač hall kde to je?


1.2.12, 21:17
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
ten snímač je na hoře na převodovce
takže sundat relé a změřit zda de do patice plus po klíčku pokud ne hledat proč-pojistky štekry v pojistkovce shnilí dráty
pokud ano nejde signál s řj a opět hledat proč -múže bejt v haji hall snímač nebo bude zoxidovanej konektor ŘJ nebo je tento výstup s ŘJ v háji.
můžeš taky ten výstup s ŘJ uštípnout a ukostřit tím pádem se ti čerpadlo rozběhne pokaždé jak otočíš klíčkem a pokud neni jiný problém jedeš :D

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


1.2.12, 21:25
Profil

Registrován: 1.2.12, 19:52
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
No to mam radost.Tenkrat kdyz sem mel forda tak taky z niceho nic prestal davat a po 3nedelich v servise se zjistil studenej spoj na zakladni desce tak sem doufal ze by to mohlo bejt neco podobyho


1.2.12, 21:30
Profil

Registrován: 1.2.12, 19:52
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
No to mam radost.Tenkrat kdyz sem mel forda tak taky z niceho nic prestal davat a po 3nedelich v servise se zjistil studenej spoj na zakladni desce tak sem doufal ze by to mohlo bejt neco podobyho


1.2.12, 21:30
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
to pri felde moc nehrozi. Pri otoceni klucikom po dlhsom case by malo cerpadlo na par sekund zapnut. Ak nie, problem hladaj v poistkach ci kabelazi. RJ nevie ze ma zapnut cerpadlo.
Iskru mas?

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


2.2.12, 09:29
Profil

Registrován: 1.2.12, 19:52
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
Cěrpadlo nesepne a pokud ho sepnu ručně tak benzin nedojde do motoru .Jiskru mam to jsem bral jako první variantu tak tam jsou nove svice a palec s rozdelovacem tim to nebylo pak sem zkusil cerpadlo a taky nic .pak sem koukal na hall cidlo a to vypada ok myslim ze to bude nekde v te zakladovce a ucpana hadicka nebo zarezla od benzinu


2.2.12, 20:33
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
odpoj hadičku na čerpadle dej pet lahev sepni relé čerpadla a koukej jestli to s čerpadla řádně stříká je čerpadlo dobrý pokud to z něj jen slabě vytéká či skoro vůbec čeká tě výměna čerpadla :?:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


2.2.12, 21:15
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
takze mas feldu 1,3BMM... :mrgreen:

Ak si iskru fyzicky videl, problem moze byt zaoxidovany konektor, a to by som asi siel po tom co je pod plastom naboku, pri vodicovych nohach, alebo rele K.O.

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


2.2.12, 21:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.06, 13:20
Příspěvky: 947
Příspěvek Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
Vidím to na zanedbanou výměnu palivového filtru+ další věci s tím spojené

_________________
Škoda 105GL r.v. 1981( nabouráno jedním magorem chystá se náhrada)
Škoda 136GL r.v.1989 Oranžák, po částečné rekonstrukci
Škoda forman PLUS r.v.1994 135B
Škoda Fabia 1.4MPI r.v. 2001
Ford Transit 2.2 TDCI r.v. 2008


5.2.12, 11:47
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.047s | 11 Queries | GZIP : Off ]