| Autor |
Zpráva |
|
Davidak
Registrován: 1.2.12, 19:52 Příspěvky: 6
|
 OD čerpadla přes pojistky k motoru
Mam problem přestala mi jet felda.Motor točí ale nejde tam stava, myslel jsem že je to čerpadlem tak jsem ho vyndal a to maka normalně tak jsem šel dal skusil jsem rele k cerpadlu vymenit a taky ok tak uz me dochazej napady nesetkal ste se stim nekdo?
|
| 1.2.12, 20:00 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
pokud relé čerpadla sepneš ručně či tam dáš klemu rozběhne se čerpadlo 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 1.2.12, 20:09 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
a co snímač HALL? Pokud nedá signál, RJ nemá impuls pro vstřik.
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 1.2.12, 20:45 |
|
 |
|
Davidak
Registrován: 1.2.12, 19:52 Příspěvky: 6
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
Pokud odkreji relle a udelam to rucne tak cerpadlo bezi ale jinak ne a a to i u novyho nemohlo by to bejt nekde na na te desce pojistkove ?
|
| 1.2.12, 21:16 |
|
 |
|
Davidak
Registrován: 1.2.12, 19:52 Příspěvky: 6
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
Snímač hall kde to je?
|
| 1.2.12, 21:17 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
ten snímač je na hoře na převodovce takže sundat relé a změřit zda de do patice plus po klíčku pokud ne hledat proč-pojistky štekry v pojistkovce shnilí dráty pokud ano nejde signál s řj a opět hledat proč -múže bejt v haji hall snímač nebo bude zoxidovanej konektor ŘJ nebo je tento výstup s ŘJ v háji. můžeš taky ten výstup s ŘJ uštípnout a ukostřit tím pádem se ti čerpadlo rozběhne pokaždé jak otočíš klíčkem a pokud neni jiný problém jedeš 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 1.2.12, 21:25 |
|
 |
|
Davidak
Registrován: 1.2.12, 19:52 Příspěvky: 6
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
No to mam radost.Tenkrat kdyz sem mel forda tak taky z niceho nic prestal davat a po 3nedelich v servise se zjistil studenej spoj na zakladni desce tak sem doufal ze by to mohlo bejt neco podobyho
|
| 1.2.12, 21:30 |
|
 |
|
Davidak
Registrován: 1.2.12, 19:52 Příspěvky: 6
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
No to mam radost.Tenkrat kdyz sem mel forda tak taky z niceho nic prestal davat a po 3nedelich v servise se zjistil studenej spoj na zakladni desce tak sem doufal ze by to mohlo bejt neco podobyho
|
| 1.2.12, 21:30 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
to pri felde moc nehrozi. Pri otoceni klucikom po dlhsom case by malo cerpadlo na par sekund zapnut. Ak nie, problem hladaj v poistkach ci kabelazi. RJ nevie ze ma zapnut cerpadlo. Iskru mas?
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 2.2.12, 09:29 |
|
 |
|
Davidak
Registrován: 1.2.12, 19:52 Příspěvky: 6
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
Cěrpadlo nesepne a pokud ho sepnu ručně tak benzin nedojde do motoru .Jiskru mam to jsem bral jako první variantu tak tam jsou nove svice a palec s rozdelovacem tim to nebylo pak sem zkusil cerpadlo a taky nic .pak sem koukal na hall cidlo a to vypada ok myslim ze to bude nekde v te zakladovce a ucpana hadicka nebo zarezla od benzinu
|
| 2.2.12, 20:33 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
odpoj hadičku na čerpadle dej pet lahev sepni relé čerpadla a koukej jestli to s čerpadla řádně stříká je čerpadlo dobrý pokud to z něj jen slabě vytéká či skoro vůbec čeká tě výměna čerpadla 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 2.2.12, 21:15 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
takze mas feldu 1,3BMM... Ak si iskru fyzicky videl, problem moze byt zaoxidovany konektor, a to by som asi siel po tom co je pod plastom naboku, pri vodicovych nohach, alebo rele K.O.
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 2.2.12, 21:42 |
|
 |
|
Milan Koukal
Registrován: 8.12.06, 13:20 Příspěvky: 947
|
 Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru
Vidím to na zanedbanou výměnu palivového filtru+ další věci s tím spojené
_________________ Škoda 105GL r.v. 1981( nabouráno jedním magorem chystá se náhrada) Škoda 136GL r.v.1989 Oranžák, po částečné rekonstrukci Škoda forman PLUS r.v.1994 135B Škoda Fabia 1.4MPI r.v. 2001 Ford Transit 2.2 TDCI r.v. 2008
|
| 5.2.12, 11:47 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|