| Autor |
Zpráva |
|
mato394
Registrován: 1.2.12, 22:52 Příspěvky: 2
|
 1.6 do S120
ahojte vsetci.... mam taku otazocku.... neskusal niekto implantovat motor z felicie 1.6 mpi do skody 120????? mam doma celu feliciu komplet aj s elektrikou tak na pokusi  Na co si dat pozor a neake postrehy by som uvital dikes
|
| 2.2.12, 00:00 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: 1.6 do S120
Hlavne si dej pozor na to, ze je takova prestavba nelegalni 
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 2.2.12, 01:50 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: 1.6 do S120
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 2.2.12, 06:20 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Re: 1.6 do S120
Za peníze získané prodejem Felicie do šrotu doporučuji tento nápad rozchlastat.
Agregát 1.6 55kW AEE je výsměch motorům. Vysoká spotřeba, nízký výkon, vysoká hmotnost
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 2.2.12, 20:14 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: 1.6 do S120
oponuju mame v rodině feldu s tímto motorem poruchovost minimální,spotřeba do 7.5l na 100 a výkon mi na feldu nepřipadá zas tak špatnej předjíždí se stim uplně bez problémů a tahá slušně. 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 2.2.12, 21:19 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: 1.6 do S120
Šemik píše: Za peníze získané prodejem Felicie do šrotu doporučuji tento nápad rozchlastat.
Agregát 1.6 55kW AEE je výsměch motorům. Vysoká spotřeba, nízký výkon, vysoká hmotnost mimo chlast je ještě alternativa sauna, mrzne a lidí vymýšlí totál kraviny, prostě rozmrazit se zmrazit se za měsíc je jaro 
|
| 2.2.12, 21:24 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
 Re: 1.6 do S120
tiez odporucam rozchlastat (okrem toho to ma tiez protizimove ucinky, len netreba na mraze zaspat). minimalne je problem s tym, kam pojde rozdelovac, kedze ten trci smerom v ktorom ma skodovka poziarnu prepazku.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 2.2.12, 21:41 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: 1.6 do S120
no ve felde ta 1,6 nejede az zas tak hrozne, ale jinak bych na to kaslal...nejaky predelavani
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 2.2.12, 22:11 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: 1.6 do S120
Za tu práci to nestojí...
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 2.2.12, 22:29 |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
 Re: 1.6 do S120
No ja nevim, kamarad to mel v rapidu i s turbem a jelo to jak raketa, vsak to bude tady v garazi, ale resil tam dost problemu, jako treba vyrezani zadni steny od motoru kvuli rozdelovaci a podobne
_________________ Jaguar XJS 1986 zlata Skoda Fabia Combi zlata Pak ještě tři letadla a čtyři helikoptéry
|
| 3.2.12, 01:20 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: 1.6 do S120
Ja myslim, ze je mnohem jednodussi a lepsi upravit stavajici motor A navic ja osobne bych z takoveho vozu nemel zadnou radost, kdyz jezdim 742 a dosahnu nejakych vysledku, (ze nekam dojedu, nekoho predjedu a pod. ..) tak mam radost ze jsem to dokazal se 742, ne s felicii narvanou/nakamuflovanou do 30let stareho vozu Jinak doufam, ze tento prispevek , byt je napsan velmi krkolome bude mit nejakou vypovidaci hodnotu a nekdo pochopi mou myslenku, a muj kostrbaty sloh snad omluvi ze jsem pil, a nemalo 
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 3.2.12, 01:38 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: 1.6 do S120
S turbem pojede i 742 motor jako raketa 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 3.2.12, 08:21 |
|
 |
|
Thomy
Registrován: 24.4.11, 10:42 Příspěvky: 81 Bydliště: Benešov u Prahy
|
 Re: 1.6 do S120
Ale moc toho nevydrží 
_________________ Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE
|
| 3.2.12, 09:17 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: 1.6 do S120
Záleží na tlaku a uživateli. Kamarád měl turbo na 135ce a najel 40t km http://skoda-virt.cz/cz/forum/upravy/11 ... 0#p1425760
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 3.2.12, 09:28 |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
 Re: 1.6 do S120
Tak ono to jezdilo i bez turba pekne, nakonec to ale dopadlo tak ze propalil pist, jinak nevyhody myslim jsou jasne, motor je tezky, je treba dost improvizovat pri montazi, legalnost samozrejme, dle me jsou takove experimenty vhodne do aut na jezdeni po akcicha srazech, do bezneho provozu bych to s dnesnimi predpisy a sankcemi moc nevidel
_________________ Jaguar XJS 1986 zlata Skoda Fabia Combi zlata Pak ještě tři letadla a čtyři helikoptéry
|
| 3.2.12, 10:16 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|